Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Gratuluje Misia =]

Takajaxxx: ja mam 15 km do Rossmana =[
 

magdekk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
jak ja mam odebrać ten prezent w rossmanie? poprostu iść i dać im tą kartkę w kasie?
 

dysia94

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
613
Punkty reakcji
6
Miasto
Za:cenzura:e ;D
U mnie dziś segregator z delektynki i kaszka jabłkowa ;D .. mniam ;D zaraz zjadłam :lol: .. Mama sie śmiała.. i mi mówi.. ;
"widzisz jak to dobrze, że Ci przysłali taką pyszną i pożywną kaszkę? .. przynajmniej sobie dziecko pojadło :lol: .. "

hah xD moja sis tak samo wżera te kaszki :D

a do mnie przed chwilą dzwoniła bardzo sympatyczna Pani z Radia Eska i jutro po 8 rano będę na antenie uwodzić Rafała Adamczaka, a myślą przewodnią mojego flirtu będzie "mąka tortowa" i jeśli mi się uda to wygrywam Dzień w SPA i zestaw kosmetyków Venus Breeze Gillette, tak więc proszę trzymac za mnie kciuki!! :D
a mam pytanie słyszał ktoś to w esce?? konkurs się nazywa :eek:dkryj w sobie Boginię"
Ja słyszałam!!!! Bo lubie słuchać eske. Miałam pisać nawet o tym konkursie. A to będziesz na wszystkich stacjach czy tylko na swojej? Bo ja słucham rzeszowskiej eski.

A tak w ogóle to u mnie dziś tylko ta kaszka
 

kasiaa246

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam ; D
Mogłyby mi ktoś napisać co wysyłacie w e-mailu do urzędów miast?
Byłabym bardzo wdzięczna.
I czy od razu w tym e-mailu podajecie im swój adres czy dopiero później jak wam odpowiedzą ? ;] :niepewny:

Dużo osób pisze, że dostało jakieś paczki z długopisami, notesami, kalendarzami ...
Skąd dostajecie takie paczki? Piszecie e-maile do różnych firm ?;)

Z góry dziękuję jeśli ktoś mi odpowie. :p
 

ana=)

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
jak ktoś chce to mogę się zarejestrować na tych kolczykach za jakiś fajny adres na kosmetyki kolorowe albo próbki perfum ale w buteleczce a nie na chusteczkach, jak coś to PW :papa:
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
dysia94 no właśnie na całą Polskę :) a powedz mi jak to jest, tam mogę używać różnych słów, ale musi się znaleźć to co mi dali czyli mąka tortowa?? ale mogę mówić co chcę?? i czy jak słuchałaś to każdy wygrywał czy nie :) ja miałam słuchać, ale zawsze na to zaśpie :D
 

darusiek1989

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Ja wczoraj dostałam ok 40 próbek najróżniejszych perfum i kremów ;) :lol: :lol:
Barrrdzo się ucieszyłam :lol:
 

dysia94

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
613
Punkty reakcji
6
Miasto
Za:cenzura:e ;D
dysia94 no właśnie na całą Polskę :) a powedz mi jak to jest, tam mogę używać różnych słów, ale musi się znaleźć to co mi dali czyli mąka tortowa?? ale mogę mówić co chcę?? i czy jak słuchałaś to każdy wygrywał czy nie :) ja miałam słuchać, ale zawsze na to zaśpie :D
Kurcze właśnie ja też nigdy się nie moge na to obudzić xDD mi się wydaje że tak musisz nawiązywać to tej mąki. może jakieś powiedzonka sobie poszukaj. ale to i tak dobrze że cię uprzedzili xD niestety nie będę mogła Cię posłuchać, bo musze wstać o 4:30 i wyjeżdżam do Krakowa :(
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Kurcze właśnie ja też nigdy się nie moge na to obudzić xDD mi się wydaje że tak musisz nawiązywać to tej mąki. może jakieś powiedzonka sobie poszukaj. ale to i tak dobrze że cię uprzedzili xD niestety nie będę mogła Cię posłuchać, bo musze wstać o 4:30 i wyjeżdżam do Krakowa :(
ok dzięi :) mysłałam, że to słyszałaś :) babka powiedziała, ze mogę różne używać, ale te dwa też muszą być :)
no fajnie, że wcześniej dzwonia bo tak z rana nie wiem czy bym coś wymyśłiła :D no i wzięła adres to chyba jakaś nagroda dojedzie :) już mam mały pomysł, ale jeszcze go dopracuje :D

Misia, a ty go masz uwodzić na antenie czy jak??
tak dokładnie na żywo na antenie :D mam go zaskoczyć i w ogole :D
 

olusssiAA

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
216
Punkty reakcji
0
ok dzięi :) mysłałam, że to słyszałaś :) babka powiedziała, ze mogę różne używać, ale te dwa też muszą być :)
no fajnie, że wcześniej dzwonia bo tak z rana nie wiem czy bym coś wymyśłiła :D no i wzięła adres to chyba jakaś nagroda dojedzie :) już mam mały pomysł, ale jeszcze go dopracuje :D


tak dokładnie na żywo na antenie :D mam go zaskoczyć i w ogole :D

Ooo to masz trudne zadanie. Będę trzymać kciuki. Wiesz, na dobry poczatek zawsze możesz zapytać czy może Ci pożyczyć/przysłać pocztą szklanke mąki tortowej :D :D :D
 

Pastelowa12

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
100
Punkty reakcji
1
Zamawiał ktoś próbki z Yves Rocher? Bo dostałam dziś coś w rodzaju pozytywa, tylko nie mam zielonego pojęcia co zrobić dalej. Oto e-mail który dostałam:

''Szanowna Pani
**********

W imieniu Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt oraz zainteresowanie ofertą naszej firmy.

Bardzo proszę o sprecyzowanie jakimi produktami jest Pani zainteresowana oraz jaki przedział wieku należy wziąć pod uwagę wybierając próbki.

Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich kosmetyków i udzielą informacji na temat ich działania.

Do wysyłki próbek niezbędne jest założenie konta klienta. W związku z powyższym prośba o próbki powinna zostać zgłoszona przez rodzica bądź opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej.''

Konto założyłam i aktywowałam. A dalej? :niepewny:

I skąd macie kaszki? :D
 

talka141

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
277
Punkty reakcji
5
listonosz byl ale pojechal ;(;(;(;(;(;(
ehhh :(

ja juz sie z wami zegnam... bd za jakies 1.5 tyg i juz tesknie za Wami :)
dozobaczonka :*
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Ooo to masz trudne zadanie. Będę trzymać kciuki. Wiesz, na dobry poczatek zawsze możesz zapytać czy może Ci pożyczyć/przysłać pocztą szklanke mąki tortowej :D :D :D
dziękuję :) na szczęście mam dużo czasu, żeby coś wymyślić :D i właśnie o czymś takim myśłałam,a le bardziej rozbudowane :D no jeszcze zobaczę, jak wymyślę to napiszę :D
 

talka141

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
277
Punkty reakcji
5
Zamawiał ktoś próbki z Yves Rocher? Bo dostałam dziś coś w rodzaju pozytywa, tylko nie mam zielonego pojęcia co zrobić dalej. Oto e-mail który dostałam:

''Szanowna Pani
**********

W imieniu Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt oraz zainteresowanie ofertą naszej firmy.

Bardzo proszę o sprecyzowanie jakimi produktami jest Pani zainteresowana oraz jaki przedział wieku należy wziąć pod uwagę wybierając próbki.

Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich kosmetyków i udzielą informacji na temat ich działania.

Do wysyłki próbek niezbędne jest założenie konta klienta. W związku z powyższym prośba o próbki powinna zostać zgłoszona przez rodzica bądź opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej.''

Konto założyłam i aktywowałam. A dalej? :niepewny:
ja duzo razy mialam od nich probki napisali Ci wyraznie ze masz sprecyzowac o jakie probki Ci chodzi czyli np odpisz im ze chcewsz zamowic probki zeli pod prysznic... i dostaniesz :)
 

Pastelowa12

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
100
Punkty reakcji
1
ja duzo razy mialam od nich probki napisali Ci wyraznie ze masz sprecyzowac o jakie probki Ci chodzi czyli np odpisz im ze chcewsz zamowic probki zeli pod prysznic... i dostaniesz :)

Dzięki. wieczorem się za to zabiorę. :)
Teraz zmywam się, może przyszły próbki karmy (w co wątpię, ale...) :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry