Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

xxEve

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
u mnie na poczcie tylko jeden negatyw.

ale, zaraz po przebudzeniu kurier.
bardzo miła paczuszka. : ]
-8 lizaczków pomarańczowych,
-3 lizaki takie duże łapki,
-2 czekoladki okrągłe
-5 czekoladek kwadratowych
-3 monety malutkie czekoladowe
-3 monety duże biała czekolada
-10 tkich małych monetek jak są w sklepach
-pudełko z cukiereczkami
-pudełko w nim takie jakby tic taci
-4 wizytowniki metalowe, a w nich czekoaldki

póxniej wrzuce zdjęcie. : ]

a w skrzyneczce pusto.


duzo zbioró,w i milego dni. : )
 

takajaxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
424
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Miasto
Somewhere
Dzieki za odpowiedzi dotyczace telefonu. Czyli z tego wynika ze mozna miec wirusa.
Ktos pisał że zaniósł telefon na reklamacje to ja myslałam ze oni by tego nie skasowali bo to wkoncu wina uzytkownika a jednak jest inaczej.
 

aniaok

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
2
Miasto
Skawina / Kraków
słuchajcie a czy jeśli wydrukuje sam kod kreskowy oczywiście z tymi cyferkami bez tego tam obrazka to wydadzą mi czy ktoś tak robił? bo mi szkoda tuszu na te obrazki a tak sam kod i już

można tak, w ogóle nie musisz drukować kuponu wystarczy przepisać na kartkę kod i podać go w kasie


sorry za powtórkę, teraz zobaczyłam odpowiedz napisaną wcześniej
 

m4dziara

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
stargard szczecinski
słuchajcie a czy jeśli wydrukuje sam kod kreskowy oczywiście z tymi cyferkami bez tego tam obrazka to wydadzą mi czy ktoś tak robił? bo mi szkoda tuszu na te obrazki a tak sam kod i już

można tak, w ogóle nie musisz drukować kuponu wystarczy przepisać na kartkę kod i podać go w kasie


sorry za powtórkę, teraz zobaczyłam odpowiedz napisaną wcześniej


poszlam dzis do rossmana, a pani mi powiedziala, ze jeszcze nie dowiezli prezencikow i moze wydac mi stary prezent na ten kod:/
a ja nie chce starego, chce nowy, bo mi sie akurat na wyjazd przyda:)


bylam w drugim rossmanie i dostalam prezencik, wiec jeden kod jeszcze troszke poczeka:)
 

karla0689

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
tam za rzeką:p
Witam.U mnie dziś również kuponik do rossmana i kaszka :) No i wczoraj wygrana koszulka :D
Bardzo prosze o rejestracje z mojej sygnatury i o owieczke bo mi tylko 5 zostalo :/
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Wiesz co może to wstyd,ale nie wiem gdzie tu się fotkę daje bo nigdy nie dodawałam żadnych zdjęć

Wystarczy, że zauploadujesz, np. na http://www.tinypic.com i podasz link;) (z ostatniego okienka)


Tak jak napisała paula ;D
Ale jak chcesz 'zaszaleć' :sexy: to mozesz przy pisaniu posta kliknąć na tą ikonkę :
rte-image-button.png
;) .. wyświetli Ci się okienko do wpisania adresu obrazka ;) .. wpisujesz i zatwierdzasz i już ;D


// U mnie dziś segregator z delektynki i kaszka jabłkowa ;D .. mniam ;D zaraz zjadłam :lol: .. Mama sie śmiała.. i mi mówi.. ;
"widzisz jak to dobrze, że Ci przysłali taką pyszną i pożywną kaszkę? .. przynajmniej sobie dziecko pojadło :lol: .. "
 

olusssiAA

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
216
Punkty reakcji
0
Cześć :)
Dzisiaj listka jeszcze nie było, wczoraj nie przyszedł.
Właśnie wróciłam z sCC w Katowicach (= 1 godzina dojazdu), ale nic gratisowego nie dawali...
Bardzo proszę o rejestrację na kolczykach, bo chce uzbierać na kolczyki dla siostry (ma urodziny, a już jestem spłukana ;/)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Ohayo ^^

Ja dalej przeżywam wczorajsze próbki =]

Listonosza jeszcze nie było na @ pusto... do słodyczy jeszcze mi ok. 300 pkt brakuje =[

A do Rossmana mam 40 minut autobusem.... nie chce mi się =[

Gości zapraszam do sygnaturki
 

takajaxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
424
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Miasto
Somewhere
Ohayo ^^

Ja dalej przeżywam wczorajsze próbki =]

Listonosza jeszcze nie było na @ pusto... do słodyczy jeszcze mi ok. 300 pkt brakuje =[

A do Rossmana mam 40 minut autobusem.... nie chce mi się =[

Gości zapraszam do sygnaturki
Ja tez mam troche kilometrów do rossmana jakies 25-35 minut.
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
a do mnie przed chwilą dzwoniła bardzo sympatyczna Pani z Radia Eska i jutro po 8 rano będę na antenie uwodzić Rafała Adamczaka, a myślą przewodnią mojego flirtu będzie "mąka tortowa" i jeśli mi się uda to wygrywam Dzień w SPA i zestaw kosmetyków Venus Breeze Gillette, tak więc proszę trzymac za mnie kciuki!! :D
a mam pytanie słyszał ktoś to w esce?? konkurs się nazywa :eek:dkryj w sobie Boginię"
 

olusssiAA

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
216
Punkty reakcji
0
Był listonosz itylko ankieta z Delektynki pocztą, a po kaszce ani widu, ani słychu :/
 

ewuuusiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Toruń
a ja dzisiaj tylko katalog domów "Domy w stylu" i chyba nawet upatrzyłam sobie niezły projekt :artysta:
 
Status
Zamknięty.
Do góry