Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice

MoradoGato

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiocha Konoha
Cześć Wszystkim! Postanowiłam do was dołączyć. Czy ktoś byłby na tyle miły i podpowiedział by mi jak zacząć. Chciałabym wiedzieć co piszecie w @ z prośba o jakieś próbki czy gadżety. I zastanawia mnie czy płacicie za odbiór przesyłki. ja rozumiem ze te pytania mogły sie już wcześniej pojawić ale przejrzenie takiej ilości stron to naprawdę byłoby czasochłonne...
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
U mnie pozytywik

"Witam,
z przyjemnością przesyłam nasze materiały reklamowe.
Pozdrawiam,
Anetta xxxxxx
Inspektor d.s. promocji i współpracy z zagranicą"

Dostalam przed chwilka identycznego meila :p


Cześć Wszystkim! Postanowiłam do was dołączyć. Czy ktoś byłby na tyle miły i podpowiedział by mi jak zacząć. Chciałabym wiedzieć co piszecie w @ z prośba o jakieś próbki czy gadżety. I zastanawia mnie czy płacicie za odbiór przesyłki. ja rozumiem ze te pytania mogły sie już wcześniej pojawić ale przejrzenie takiej ilości stron to naprawdę byłoby czasochłonne...


Witam,
Musisz niestety sam wymyslec tresc meila, moge Ci tylko powiedziec, ze jesli chodzi o gadzety, mozesz pisac, ze je zbierasz i chcialbys dolaczyc danej firmy gadzety do kolekcjii, jesli chodzi o probki np. kosmetykow, to ze chcialbys wyprobowac ich kosmetyki :) Wiecej niestety Ci nie moge powiedziec ;) To sa darmowe probki i gadzety, wiec za przesylke sie nie placi, chyba ze cos zamowisz, a nie doczytasz ze trzeba zaplacic koszty wysylki, wtedy poprostu jak ta przesylka do Ciebie dotrze, mozesz odmowic jej przyjecia. Proste :p
 

:::..oN..:::

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
a u mnie zdjęcia za darmo dzisiaj doszły te z canona oto strona:

www.canon-europe.com - darmowe zdjęcia!
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
Cześć Wszystkim! Postanowiłam do was dołączyć. Czy ktoś byłby na tyle miły i podpowiedział by mi jak zacząć. Chciałabym wiedzieć co piszecie w @ z prośba o jakieś próbki czy gadżety. I zastanawia mnie czy płacicie za odbiór przesyłki. ja rozumiem ze te pytania mogły sie już wcześniej pojawić ale przejrzenie takiej ilości stron to naprawdę byłoby czasochłonne...
raczej nie płaci się za odbiór - musisz napisać, że prosisz o darmowe gadżety... a z resztą zawsze możesz komuś nie zapłacić :p to nie jest obowiązkowe

z @ to różnie - każdy pisze po swojemu, a ja przekopiowałam niedawno z innego forum takie szblony (nie korzystałam z nich więc nie wiem czy skutkują)

Kod:
PRÓBKI


Dzień dobry!
Jestem zainteresowana produktami waszej firmy lecz chciałabym/chciałbym je najpierw wypróbować, dlatego proszę o przesłanie kliku próbek dla testów.

Imię i nazwisko
Adres
num. kontaktowy


GADŻETY


Dzień dobry!
Czy istnieje możliwość przysłania bezpłatnych gadżetów?
....(dodaj powód)

Imię Nazwisko
Adres
num.kontaktowy


KATALOGI


Dzień dobry
Proszę o przesłanie bezpłatnego katalogu .... na podany niżej adres.

Imię Nazwisko
Adres
num.kontaktowy


PRÓBKI KOSMETYKÓW

Dzień dobry.
Jestem zainteresowana kosmetykami Waszej Firmy. Jednak zanim dokonam zakupu, chciałabym/chciałbym je najpierw
wypróbować. Dlatego byłabym/byłbym bardzo wdzięczna za przesłanie mi kilku
próbek.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Mój adres:


KARMA DLA PSÓW/ KOTÓW


Dzień dobry!!
Jestem zainteresowany/a, kupnem państwa karmy dla mojego psa/kota, lecz pierw chciałbym/chciałabym sprawdzić czy mojemu psu/kotu państwa produkt smakuje, proszę też o dołączenie do listu broszury na temat państwa produktu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Wiek i waga psa/kota.
Imie i Nazwisko
Adres
Telefon

GADŻETY OD DYSTRUBUTORÓW PRODUKUCJĄCYCH PIWA


Dzień dobry!
Kolekcjonuje wszystko, co jest związane z piwem.
A tak się składa że z państwa wyrobów nie mam nic, czy moglibyście mi przysłać jakieś gadźety??

Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!!

Imię i Nazwisko
Adres
Telefon


URZĘDY

Witam!
Chciałabym/chciałabym się dowiedzieć czy można uzyskać darmowe gadżety i materiały informacyjne dotyczące Waszego rejonu.

Oto mój adres:
Imie i nazwisko
Adres telefon


AUTOGRAFY


Witam!!
Jestem Twoim wiernym fanem i bardzo by mi zależy na Twoim autografie. Jeśli to nie sprawi problemu proszę prześlij go na mój adres.

Imie i nazwisko
adres
numer telefonu



BROSZURY NA UCZELNIĘ


Dzień dobry!

Jestem bardzo zainteresowany kontynuowaniem nauki w szkole ..../na uczelni ... , lecz najpierw chciałbym się zapoznać z materiałami informacyjnymi.

Dane teleadresowe


URZĘDY, PARKI NARODOWE I INNE INSTYTUCJE ZWIĄZANE Z TURYSTYKĄ


Witam.
Interesuję się turystyką. Chciałabym się dowiedzieć więcej o waszym mieście/parku/gminie*.
Czy istnieje możliwość przesłania mi darmowych broszur, przewodników lub gadżetów związanych z XxX**

*niepotrzebne skreślić
**Tu wpisz nazwę instytucji



PRÓBKI KOSMETYKÓW


Witam!
Od kilku lat jestem Waszą stałą klientką.
Chciałabym się dowiedzieć czy można uzyskać darmowe gadżety i materiały informacyjne dotyczące Waszych produktów. Pomogłoby to mi oraz moim znajomym dokonywać lepszych wyborów kosmetyków. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie prośby.

Z pozdrowieniami


GADŻETY

Dzień dobry!
Czy istnieje możliwość przysłania mi waszych firmowych bezpłatnych gadżetów?
Jeśli jest taka możliwość to prosze o przesłanie Bezpłatynch Gadżetów na niżej podany adres.
Z góry dziękuje za poświęcenie mi kilku minut i przysłanie bezpłatynch gadżetów

(adres)

Z Poważaniem (imie i nazwisko)


URZĘDY

Witam.
Interesuję się turystyką. Niestety nie miałam nigdy możliwości odwiedzić (nazwa miejscowości). Chciałabym więcej dowiedzieć się o tej miejscowości. Czy byłaby możliwość przesłania mi bezpłatnych przewodników, map lub gadżetów? Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,
Imie Nazwisko
Adres



GADŻETY
Szanowni Państwo,
Wasz firma na polskim rynku jest jedną z najlepszych ,w związku z tym chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliwośc otrzymania od Państwa bezpłatnych ulotek informacyjnych oraz Gadżetów.
Tutaj wklej swoje dane..

Dziękuję za poświęcenie mi czasu.


PRÓBKI I KATALOG


Witam,
Jestem zainteresowana Państwa firmą, ale nigdy nie używałam Waszych kosmetyków. Dlatego bardzo prosiłabym (jeżeli oczywiście jest taka możliwość) o przysłanie mi darmowych próbek (mile widziane również katalogi, jeżeli Państwo takowe wysyłają) na adres:
[ tu adres] Z wyrazami szacunku, [ imię i nazwisko ]
ale radzę stworzyć Swój własny szablon (może na podstawie tego) lub pisać do każdej firmy oddzielnie

ja zazwyczaj wysyłam do firm hurtowo poprzez kopię ukrytą ;)

ufff... mam nadzieję, że pomogłam

Dostalam przed chwilka identycznego meila :p
a mogę wiedzieć skąd?
 

ziabunia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Mińsk Mazowiecki
We have logged your request. If you would like to follow up on this issue please reply to this email with your request number as it appears above.

może mi to ktoś przetłumaczyć, bo translator to przetłumaczył tak:

zarejestrowaliśmy waszą prośbę (zapotrzebowanie). Jeżeli wy chciałby ścigać (uzupełnienie) na tym wydaniu (wynik) sprawiać przyjemność (proszę) odpowiadają tej poczcie elektronowej z waszą liczbą (ilość) prośby (zapotrzebowanie) jak (ponieważ) to zjawia się (wydaje się) wyżej.


i na @ negatyw od MOTOROLI
 

Bimbola94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
770
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Będzin Ksawera ;*
We have logged your request. If you would like to follow up on this issue please reply to this email with your request number as it appears above.

może mi to ktoś przetłumaczyć, bo translator to przetłumaczył tak:

zarejestrowaliśmy waszą prośbę (zapotrzebowanie). Jeżeli wy chciałby ścigać (uzupełnienie) na tym wydaniu (wynik) sprawiać przyjemność (proszę) odpowiadają tej poczcie elektronowej z waszą liczbą (ilość) prośby (zapotrzebowanie) jak (ponieważ) to zjawia się (wydaje się) wyżej.
i na @ negatyw od MOTOROLI


Zanotowaliśmy twoją prośbę. Jeśli chciałby obserwować na tym wydaniu proszę odpowiadać, że do tej e-mail ze swoją prośbą liczba jako to pojawia się wyżej.

8 zarejestrowanych i 19 gości... :niepewny:
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Siemka
U mnie dzis na razied tylko smycz z Centrum Handlowego
 

ziabunia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Mińsk Mazowiecki
Szanowna Pani,
dziekujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. W odpowiedzi na Pani prośbę uprzejmie informuję, że firma Leroy Merlin nie prowadzi wysyłki gadżetów reklamowych. Są one natomiast dostępne podczas większych akcji handlowych w naszych sklepach, do których serdecznie Panią zapraszamy.

Z poważaniem,
Barbara Kowalska
Leroy Merlin

http://www.thebabycd.com/ph/request-free-sample-cdrom.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry