Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Za pewnie ten Dom Max jutro dozna szoku,że tyle maili dostali. Na max skrzynka zapchana. Ciekawe do kogo firma pretensje będzie miec. LOL
Aaa i pewnie nikt nic nie dostanie. Rozumiem 5 maili ale 500 :mruga:
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Za pewnie ten Dom Max jutro dozna szoku,że tyle maili dostali. Na max skrzynka zapchana. Ciekawe do kogo firma pretensje będzie miec. LOL
Aaa i pewnie nikt nic nie dostanie. Rozumiem 5 maili ale 500 :mruga:


Skad wiesz ze 500??? :p
Nie ma dzisiaj duzo osob zarejestrowanych, chociaz "pasozyty", zapomnialam o nich :niepewny:
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
To była tylko sugesja. Wierz mi na słowo czy jest mało czy nie osob na forum ale przez 24 godzin nabierze sie sporo maili z prosba o gadzet. I wierz mi na słowo, że nikt nie dostanie przy widoku tak dużej ilości mailów w skrzynce firmy. No moze z kilka dostanie ... To nie wiadomo, ale czas pokaze :p
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
To była tylko sugesja. Wierz mi na słowo czy jest mało czy nie osob na forum ale przez 24 godzin nabierze sie sporo maili z prosba o gadzet. I wierz mi na słowo, że nikt nie dostanie przy widoku tak dużej ilości mailów w skrzynce firmy. No moze z kilka dostanie ... To nie wiadomo, ale czas pokaze :p


Wierze Ci na slowo :p Sama bym zawalu dostala, jakby do mojej firmy (gdybym jakas miala), nagle stos emaili zawalil mi skrzynke :sexy:
Dobra ja juz uciekam, do jutra, zycze wszystkim pelnych skrzyneczek. :papa:
 

patryk_g1

:::.Taki tam koles z www.forumowisko.pl® .:::
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
666
Punkty reakcji
0
Wiek
38
u mnie nie bylo wczoraj listka chyba jest chory bo nigdzie go nie bylo pzdr mam nadzieje ze dzis cos bedzie moze i kurier:)
 

ziabunia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Mińsk Mazowiecki
Poziomka jak Ciebie widze na forum to od razu przypomina mi się piosenka dla dzieci Fasolek "Zając Poziomka" :)

http://www.olmet.gda.pl/zamow_katalog.php


A GOŚCI UBYWA. JAK WESZŁAM NA FORUM BYŁO ICH 10, A TERAZ 6.

Dziś skasowałam sobie konto na prizee i od nowa musiałam założyć - dobrze,że miałam mało bubzów. Zrobiłam to przez przypadek, patrzyłam co jest w koncie i zamiast przeczytać to od razu skasowałam. Tak to jest jak się nie czyta co jest napisane :(

Ale fajnie ZAREJESTROWANYCH 6, GOŚCI 4

http://katalog.gospel.pl/?p=p_5&sName=katalogi
 
Status
Zamknięty.
Do góry