Damski bokser:]

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Skreślona to jest dziewczyna, która doprowadziła do tego, że ją uderzył. Bo jak na ogół spokojny, opanowany i mało agresywny facet mógłby bez powodu podnieść rękę na kobietę? To po pierwsze.
ale Kamil wiesz powiem Ci tak wiesz ja dostałam za byle co byle drobnostka za to, że w czymś się nie zgadzałam, że ja chciałam tak a on tak wkur... i sie i przywalił...
a powiem Ci, że on ma więcej pray w ręce niż ja i trochę wiekszy jest i rady sobie z nim bym nie dała...

hmm wiesz jak się naprawde kocha to się i potrafi być z takim co Ciebie bije...
przynajmniej aja tak miałam byłam z gościem ponad dwa lata nie raz dostałam od niego ale byłam głupia, że z nim dalej byłam bo go kochałam
a tak szczerze teraz żałuje bo liczyło się to dla mnie żeby on był szczęśliwy a nie ja i wydawało mi się, że jest albo może był szczęśliwy nie wiem...
 

Kasiulka91

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina marzeń :)
Ale skoro ona nie wiesz Ty to prawda to moze poprostu ktos jakas plotke puscil poprostu przeciez czesto przez zlosliwosc ludzi psuja innym opinie ale nalezy tez uwzglednic ten fakt,ze w kazdej plotce jest troche prawdy :) Jedyne co Ci zostaje to z nim pogadac tak szczerze, i zrob to jak najszybciej .. Mysle,ze cos musialo byc bardzo nie tak skoro on uderzyl tamta dziewczyne albo poprostu jest agresywny? tylko tego nie okazuje, czesto bywa tak ze chlopak sie na poczatku nazwijmy to maskuje jest czuly, delikatny, nie pozwala nam zrobi krzywdy troszczy sie ..a potem.. nagle zmienia sie wszystko o 360* i nie ma juz na to raczej rady czesto czujemy sie zastraszone i boimy sie od nich odejsc.. dlatego lepiej porozmawiac z nim jak najszybciej i to musi byc rozmowa z nim a nie gdybanie kolezanek ...
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
ale Kamil wiesz powiem Ci tak wiesz ja dostałam za byle co byle drobnostka za to, że w czymś się nie zgadzałam, że ja chciałam tak a on tak wkur... i sie i przywalił...
a powiem Ci, że on ma więcej pray w ręce niż ja i trochę wiekszy jest i rady sobie z nim bym nie dała...
Jeśli to była zwykła drobnostka to Twoja wypowiedź nie ma odniesienia do zacytowanego przez Ciebie fragmentu tekstu.
Człowiek panujący nad swoimi emocjami nie bije kobiety bez powodu.
 

dominikaaa800

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Porozmawialam :D normalnie powiedzialam ze wczesniej obiło mi sie o uszy ,ze nie traktowal dobrze swojej dziewczyny. Wytłumaczyl , ze ludzie lubia sobie powymyslac, moze z zazdrosci ,ale na pewno nigdy takiej sytuacji nie bylo , ze jego dziewczyna chodzi poobijana. Stwierdzil , ze dziewczyny ktore sie szanuja również sa szanowane ,a co innego taka , która do siebie szacunku nie ma. No ale jakby nie bylo to powiedzial ze to niemozliwe. Spędzilismy razem Walentynki;) Chociaz i tak nadal mu nie ufam...po prostu nie moge:] czasami sie zdarza , ze co innego mowi a ja co innego wnioskuje z zachowania.Później potrafi wszystko tak wytlumaczyc ,że naprawde czlowiek jest w stanie zrozumiec. Ale jak do tej pory nic zlego nie zrobil ;) Chyba po prostu czas pokaże...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
właśnie również oczekuje na odpowiedz na pytanie które zadał Kamil...
 

natuśka

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
83
Punkty reakcji
7
uderzył ją....ok ale wiecie za co nie wiec nie wyrazajcie sie tak o nim moze wcale tego nie zrobił uwarzam ze nie mozna skreslic chłopaka po jednym złym czynie on sie zmieni jezeli naprawde kogos pokocha wiem po własnym doswiadczeniu ze sie zmieni wiec moze warto dac mu szanse a nie skreslic odrazu z powodu plotek... byc moze zazdrosnej ex czy cos w tym stylu...OO Trent brawo zgadzam sie z 100% pomimo ze powinnam byc za dziewczynami ale tu jest znak zapytania nie wiadomo czy uderzły moze to byc złosliwy komentarz zazdrosnej laski czy cos w tym stylu albo np jego ex nie nalezy go skreslac a raczej pogadac wyjasnic jezeli to zrobił to mnieni sie jezeli bedzie Cie kochał.. jestem pewna...
 

dominikaaa800

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ale czy ja pisalam , że z nim jestem? Spotykamy sie od dluzszego czasu i jest dobrze,ale nie znam go na tyle zeby w 100% ufac. Poza tym nie wiem czy wogole mozna komus na tyle ufac. A ja zawsze podchodze z dystansem :]
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Nie wiem. Za to napisałaś, że prawdopodobnie bił swoją poprzednią dziewczynę, Ty obawiasz się tych samych czynów w stosunku do Ciebie.
Wniosek jest prosty.

No ale mniejsza z tym, ważne, że się co nieco wyjaśniło...
 
Do góry