Damski bokser:]

michalmike

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
471
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z tamtąd
Po co wchodzić w taki związek.

Uzzo nie można bić dziewczyn i nimi potrząsać. Pamiętaj o tym.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Potrząsnąć jakie pomysły...
Chłopak ,który by na mnie podniósł ręke - jest skończonym hamem, 0! , debilem! , i wiele innych... nie cenzóralnych...
 

dominikaaa800

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
dokladnie tak! Nie no...co to wogole za pomysly zeby bic dziewczyny. Chyba bym nie wygladala ciekawie z podbitym okiem heh
 

Pokigo

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Lepiej zastanów się tysiąc razy zanim wejdziesz w taki związek, żebyś potem tego nie żałowała...

Dokładnie, po co wiązać się z kimś, który nie będzie miał dla Ciebie szacunku, traktował Cię niczym przedmiot, nie będący w centrum jego uwagi :wink: Skąd dowiedziałaś się że bił swoją poprzednią kobietę? "przypadek" to dosyć ogólnie, mogła to przecież powiedzieć osoba zazdrosna o niego. Na pewno rozważna i inteligentna kobieta, za którą Cię mam, zasługuje na osobę opiekuńczą.

Na pewno nie wypada zapytać się prosto w twarz, ponieważ jak kolega wcześniej wspomniał, odpowiedź nie będzie szczera.

Liczę na twój zdrowy rozsądek :)

Pozdrawiam, Artur
 

dominikaaa800

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Dokładnie, po co wiązać się z kimś, który nie będzie miał dla Ciebie szacunku, traktował Cię niczym przedmiot, nie będący w centrum jego uwagi :wink: Skąd dowiedziałaś się że bił swoją poprzednią kobietę? "przypadek" to dosyć ogólnie, mogła to przecież powiedzieć osoba zazdrosna o niego. Na pewno rozważna i inteligentna kobieta, za którą Cię mam, zasługuje na osobę opiekuńczą.

Na pewno nie wypada zapytać się prosto w twarz, ponieważ jak kolega wcześniej wspomniał, odpowiedź nie będzie szczera.

Liczę na twój zdrowy rozsądek :)

Pozdrawiam, Artur
Tez licze na swoj zdrowy rozsadek :) jesli chodzi o to skad sie dowiedzialam to od dziewczyny ,ktora zna i jego i ja. Ale nie wiem czy to kolezanka , czy po prostu jakas sasiadka...
 

Dorcia2614

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Złotów
DDmalenka równie dobrze ktoś mógł roznieść taką plotkę bo jest zazdrosny o Ciebie. :D Ale też nie wiadomo może przy Tobie zmieni się koleś??? Po tym co się stało z tamtą laską on mógł przejrzeć na oczy i się zmienić. A tak w ogóle to nie wiadomo dlaczego to zrobił.
 

Pimkx3

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Zgorzelec
Zapytaj się jego czy ją uderzył.
Zależy jak mocno ją uderzył xD
Czasem emocji nie da się utrzymać.
Chociaż uderzenie to złe rozwiązanie. ;p
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Czy potrafilybyscie byc z chlopakiem ,o ktorym wiecie ze (prawdopodobnie) bił swoja byłą dziewczyne? Poznalam chlopaka z ktorym calkiem dobrze sie dogaduje,jest ode mnie starszy ,ale nasze relacje sa naprawde dobre. [..]
Bo to zła kobieta była. ;) Za darmo się nie bije.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Skreślona to jest dziewczyna, która doprowadziła do tego, że ją uderzył. Bo jak na ogół spokojny, opanowany i mało agresywny facet mógłby bez powodu podnieść rękę na kobietę? To po pierwsze.
Po wtóre: to, że uderzył raz wcale nie oznacza, że jest złym człowiekiem i że będzie robił tak za każdym razem, gdy coś mu nie spasi. Niektóre osoby wypowiadające się w tym temacie mają jakieś chore uprzedzenia.
Co do tej wiadomości... zależy też w jakich okolicznościach ją uderzył, bo np. gdy go zdradzała to spoko, też (ze zdenerwowania) zapewne nie szczędziłbym takiej dziewczyny... o ile nie zostałaby zdrowo powyzywana. Później sumienie daje o sobie znać, no ale człowiek - pod presją chwili - różne głupstwa robi.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Yeah Fanz masz rajt.
Ale tu chodzi o to,że nie wiadomo gdzie jest ta granica...
Nigdy nie wiadomo czy i kiedy uderzy (?).
A co jeśli sie odważymy być z kimś takim kto <prawdopodobnie> uderzył kobiete,mamy czekać aż spróbuje uderzyć tym razem (?).
Fakt faktem,że za darmo sie nie bije.
Fakt faktem,że kobiet sie nie bije.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
W każdym bądź razie stawiając się na miejscu autorki tematu - nie przejmowałbym się takim gadaniem.
Jeśli zerwie - może żałować, że nie została w 100% upewniona. Jeśli jednak zostanie i kiedyś dostanie (bez poważnego naruszenia z jej strony), przynajmniej będzie wiedziała, że naprawdę nie warto z nim być.
 
Do góry