Dać kwiaty, czy nie :)

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
to prawda ale to zwykle faceci podrywaja kobiet a ie kobieta kobiet wiec jak nie podrywasz kobiet to skad mozesz wiedziec co dziala??

ja nie pisze ze to zle
ja pisze ze to slaby chwyt, efekt lepszy jak cos zaprezentuja soba

o tak jestem pusty, glupi malpiszon

dzieki za komplement ale to nie dziala bo jestes wyszczekana babka co mysli ze kazdy rozum pozjadala

wiec nie popadaj w skajnosc bo nie o tym mowa
moze wyszczekana jestem uważam że jestem inteligentna to coś zlego . Podarować kwiatka nie znaczy ze nic soba innego nie zaprezentuje to dodatkowy punkt . Ja nie podrywam kobiet ale jestem kobietą więc wiem co działa na nas > Kolega rowniez prosil o to zeby to przedstawicielki plci pięknej sie wypowiedziały :]



moze nie lipa tylko po prostu zonkę chce w bambuko zrobic i nas sie radzi jak se kobite poderwac hahaha Mocny koles
 

Pan M

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Koleś był żonaty i ten temat to żadna lipa. Dziękuję za miłe rady :) zwłaszcza paniom :)
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
Kup jej tego kwiatka wyjdziesz na milego i kulturalnego czlowieka nawet jesli nie bedziecie razem to mozecie sie zakolegowac ;) dobre wrazenie mozna po sobie pozostawic .

co z tego, że zrobi na początku wrażenie miłego, jak nie będzie potrafił zainteresować sobą dziewczyny? jemu nie chodzi o zakolegowanie tylko o zdobycie dziewczyny. po co się zadowalać półsukcesami? a dobre wrażenie buduje się poprzez swój charakter i look, a nie takie kwiatkowe gesty. same kwiaty są ogólnie dobrym pomysłem i nie mam nic przeciwko dawaniu ich kobietom, ale z umiarem trzeba.

moze wyszczekana jestem uważam że jestem inteligentna to coś zlego . Podarować kwiatka nie znaczy ze nic soba innego nie zaprezentuje to dodatkowy punkt . Ja nie podrywam kobiet ale jestem kobietą więc wiem co działa na nas > Kolega rowniez prosil o to zeby to przedstawicielki plci pięknej sie wypowiedziały :]

nie uogólniaj, bo spotkałem się już z opiniami kobiet, które nie lubią dostawać kwiatów :] zgadzam się z uzzo - to faceci (nie wszyscy, ale jednak) wiedzą lepiej co działa na kobiety. kobietom się może wydawać tylko, że wiecie lepiej, ale to tylko złudne wrażenie :]
 

agatiu

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
466
Punkty reakcji
23
Wiek
13
Miasto
Warmińsko-Mazurskie
Chcę się spotkać pierwszy raz z dziewczyną z portalu internetowego. "Znamy" się dosyć długo bo kilka miesięcy ale tylko telefonicznie, oczywiście wiem jak ona wygląda ze zdjęć. Powiem szczerze, że dziewczyna mi się podoba (ja jej raczej też) i chciałbym aby może wyszło coś z tego więcej. Czy podczas pierwszego spotkania w realu wypada dać jej skromny bukiecik kwiatów, czy potraktować pierwsze spotkanie czysto koleżeńsko ? Proszę o opinie panie :)

ja tam uwielbiam dostawać kwiaty XD

..........................................
momento mori.

post_102757_1244390796.jpg

:cenzura:ać policję, tylko Bóg może nas sądzić.
 
Do góry