Dać kwiaty, czy nie :)

Pan M

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Chcę się spotkać pierwszy raz z dziewczyną z portalu internetowego. "Znamy" się dosyć długo bo kilka miesięcy ale tylko telefonicznie, oczywiście wiem jak ona wygląda ze zdjęć. Powiem szczerze, że dziewczyna mi się podoba (ja jej raczej też) i chciałbym aby może wyszło coś z tego więcej. Czy podczas pierwszego spotkania w realu wypada dać jej skromny bukiecik kwiatów, czy potraktować pierwsze spotkanie czysto koleżeńsko ? Proszę o opinie panie :)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Chcę się spotkać pierwszy raz z dziewczyną z portalu internetowego. "Znamy" się dosyć długo bo kilka miesięcy ale tylko telefonicznie, oczywiście wiem jak ona wygląda ze zdjęć. Powiem szczerze, że dziewczyna mi się podoba (ja jej raczej też) i chciałbym aby może wyszło coś z tego więcej. Czy podczas pierwszego spotkania w realu wypada dać jej skromny bukiecik kwiatów, czy potraktować pierwsze spotkanie czysto koleżeńsko ? Proszę o opinie panie :)
nie lubie tego typu znajomosci ale to twoja sprawa

co do kwiatow- nie po co?? kobieta to nie bog ze musi dostawac od razu cos

spotkajcie sie i tyle, pogadajcie, podrywaj
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
nie przesadzaj z wielkiimi bukietami, wystarczy jedna symboliczna czerwona różyczka ;) i masz już plusa ;)
powodzenia :)
tia roza
to niech od razu z pierscionkiem wyskoczy

zadnego kwiatka bo co ma zrobic z tym kwiatem na spotkaniu? bedzie jej przeszkadzac a do tego moze ja to zdenerwowac i po co ci to?
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
A ja się zgadzam z uzzo.
Z kwiatami jest zawsze ten problem, że trzeba je nieść, chronić od wiatru itd.
Ty kupisz kwiatka, dasz jej, a ona przez cały czas musi na niego uważać. Pójdziecie do kawiarni, położy na stoliku i będzie sobie leżał i leżał. Krótko mówiąc, będzie zawadzał.
Poza tym, na pierwszym spotkaniu głupio dawać kwiat.
Poczekaj. Jak będziecie razem, to od czasu do czasu można dać, ale też bez przesady - co za dużo to niezdrowo.
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
nie lubie tego typu znajomosci ale to twoja sprawa

co do kwiatow- nie po co?? kobieta to nie bog ze musi dostawac od razu cos

spotkajcie sie i tyle, pogadajcie, podrywaj


kolega prosil zeby to panie sie wypowiedzialy !!!!!!

oczywiscie moim zdaniem wyjdzie ci to na plus i to bardzo ale nie przesadzaj kup rozyczke nie tam odrazu wiąche kwiatow ;)
 

1986anusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
3miasto ;)
Zgadzam się z przedmówczyniami.
Jakiś symboliczny kwiatek wystarczy, na pewno zrobi jej się miło i zaplusujesz;)
Tylko nie przesadzaj z żadnym wielkim bukietem, bo możesz ja poprostu wystraszyć;)
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
kup jej ładną róże herbacianą albo coś bardziej oryginalnego można
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
Moim zdaniem bukietu nie trzeba, bo po co ? Jak już to najwyżej 1, ale ładny kwiat. (i nie wyrwany z ogródka oczywiście ;) )
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
kolega prosil zeby to panie sie wypowiedzialy !!!!!!

oczywiscie moim zdaniem wyjdzie ci to na plus i to bardzo ale nie przesadzaj kup rozyczke nie tam odrazu wiąche kwiatow ;)

no i co z tego ze prosil? to co facet juz nie moze? to jest forum wiec mam prawo wypowiedziec co mysle

tia sluchaj kobiet co ci doradzaja a daleko zajdziesz

zrozum ze kwiat- czy inne symboliczne rzeczy dajesz na szczegolne okazje a to wasze 1 spotkanie zreszta nie wiesz jakie lubi nastpeny masz problem wiec zamiast kupowac kwiata pomysl gdzie masz sie z nia udac zeby bylo wesolo tyle

a z ta roza to fajnie doradzacie
bedzie jej przeszkadzac i tyle choc jedna kobieta sie ze mna zgadza

ale zrobisz co zechcesz- pamietaj ze kobiety nie lubia takich facetow co wydaje sie ze mozna je kupic
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Poza tym, zdarza się też, że dziewczyna może być alergiczką i nawet najładniejszy kwiatek będzie wyjątkowo nietrafionym pomysłem ;)
 
Do góry