Czyzby Drugie Zycie?

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
miałam to kilka razy ale kiedys bardzo długo mysłałam i przypomniałam sobie ze cos podobnego mi sie kiedys śniło
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
Na to akurat jest wytłumaczenie.. deja vu ;P jedno oko szybciej wyłapuje obraz, drugie zaraz po nim i dlatego wydaje się, że coś widzimy drugi raz ;)
 

Vikaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
..się wzięłam?
Ja mam tak, że czasami wydaje mi sie jakby juz jakieś zdarzenie kiedys było... to samo miejsce, ta sama osoba, te same słowa <bezradny>
Niewiem czy wszyscy tak mają czy niektórzy :D
Jutro jak nie zapomne to opowiem coś baaardzo dziwnego co przydarzyło się mojej babci, gdy była młoda.Coś w co chyba nie uwierzycie ;))
Pozdróffka :*:*:*
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
u mnie de ja vu to bardzo często jest i miałem to odkąd pamiętam
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Ja wierzę w drugi życie i reinkarnację. Czasami ma wrażenie jakby cos juz sie zdarzyło. A w poprzednim życiu to napewno byłam czarownicą... hahahahaha
 

patii2146

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
tez tak mam, ze jak czytam jakas ksiazke, albo ogladam jakis fragment filmu, to poprostu wiem co bedzie dalej, i wiem co powiedza aktorzy. ale to tylko tak przez chwile. nigdy sie nad tym nie zastanawiałam, ale teraz zaczęło byc to dla mnie dziwne...
 
P

Pałka

Guest
no nie...i po co kolejny temat <_< De JaVu czy jak ktoś zasugerował przez sen to De JaReve-były takie tematy...i to nie raz :/
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Wydaje mi się że żyję drugi raz. A dlaczego?

Czasami jak uczestniczę w jakimś zdarzeniu (byle co, może to być nawet sztuczka cyrkowa w cyrku) i widze to zdarzenie nagle przypomina mi się jakbym to coś już widział kiedyś! Jakby w tamtym życiu! Kiedyś mi się to działo bardzo często ale teraz trochę ustało. Czy ktoś coś wie na ten temat.


Czyżby Déjà vu ? ^_^
 

Californian_

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
znikąd
wiesz, ja też tak czasami mam. To bardzo dziwne uczucie, ostatnio siedziałam w salonie, mój tata czytał gazete, a brat się bawił, leciały wiadomości. I nagle poczułam, że identyczny moment w moim życiu miał miejsce, ale nie pamiętam kiedy :niepewny:
 

venom809

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzeziny (Opolskie)
No dobra, to akurat jest wina naszego mózgu ale to nie znaczy że niema drugiego życia. Czytałem kiedyś artykuł o dziecku (ok. 5-6 lat) które twierdziło że jest jakimś innym człowiekiem, rodzice sie zmartwili no i wiecie, lekarze psycholodzy itp. Sprawdzono informacje które podało dziecko no i zgadzało sie wszystko :/ . Coś w tym musi być...
 
Do góry