Czym Jest Przyjaźń?

Dragon_471

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Dla mnie przyjaciel to ktos taki ktoremu zawrze mozesz sie zwierzyc pomaga ci przezyc najtrudnijsze chwile twego zycia zalamanie itp. To ktos taki ktory zawrze znajdzie dla ciebie czas na pogawedke lub na cos innego. :D
 

milenkaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzieś tam...
momentami nie waham się powiedzieć, że przyjaźń jest wszystkim.... szczęściem, w pewnym rodzaju miłością też jest bo tylko miłość nie przemija a skoro przyjaźń to tak wielka wartość to musi być miłością (a miłość bez wątpienia to też przyjaźń) przyjaźń to obecność ludzi którzy są szczęśliwi tylko dlatego, że są.... a tego szczęścia nie da się opisać... :)
 

Oldskul

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Tarnobrzeg
przyjaźń ? zjawisko bratczynej miłości i zaufania... przyjaźń powinna się budowac na czestym dyskutowaniu z drugą osobą... trzeba ją znać nie mal doskonale... trzeba wiedziec o drugiej osobie wszystko... razem z życiorysem :D przyjaźń jest szczęścięm... ponieważ czujesz, że jesteś komuś potrzebny i wiadomo, że tej osobie mozna polegać.... wiesz od niej wszystko pierwszy co sie zdarzyło... nie ma przed nim żadnych tajemnic :) ta więź wymaga dwóch chetnych do tego osób... NIE można powiedzieć sobie od dziś jestesmy przyjaciółmi :) to przychodzi z czasem! i samo...oraz sami się nimi potem nazywamy...
przyjaźń przetrwa wszystko :)
 

mmwm

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Przyjazn to dla mnie wzajemne zrozumienie, troska i zaufanie. Moim zdaniem prawdziwy przyjaciel to osba dla ktorej twoje problemy sa tak samo wazne jak jej wlasne.
 

Morfeusz888

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja mam przyjaciela najlepszego pod sloncem:) Zycze zeby kazdy spotkal kiedys takiego jak ja w swoim zyciu :) ;-)
 

Rafał Istebna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Przyjazn podobno jest trwalsza od miłosci a wedłóg mnie miłosc taka prawdziwa powinna sie opierac na przyjazni. Jeszcze mozna by powiedzieć że przyjaźń jest bardziej wymagająca od miłosci bo w przyjaźni musimy sie pogodzc z tym że trzeba sie dzielić z innymi przyjacielem.
 

Izyda

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dębno
Posiadam wielu przyjaciół bliższych i dalszych...Ale mam tylko jednego tak naprawde prawdziwego!!!Jest to chłopak i często spotykam się z stwierdzeniami,że nasza przyjaźn długo nie potrwa ale ja wiem,że to jest taki związek na zawsze i każdego dnia się w tym utwierdzam!!!
W moim życiu były chwile gdy miałam ochote to wszystko rzucić i poprostu zakończyć...
I nie wiem jak to się działo ale mój przyjaciel sam to wyczówał i wystarczyło jedna słowa czasem nawet sms a życie nabierało innego biegu...
Każdego dnia sle mu sms'a z tekstem DOBRZE,ZE JESTEŚ!!! bo nie stety dzieli nas dużo odległość ale staramy się spotykac dość często...


Pozdro dla wszystkich naszych przyjaciół... :p
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Przyjaźń... :przytul: to słowo równoważy sie przede wszystkim z e słowem ZAUFANIE.... bo jak może istniec przyjaźń bez zaufania...?? ja mam taką Przyjaciółkę... jescze do niedawna miałam nawet 3... ale okazało sie że pomimo długoletniej znajomości ludzie są fałszywi.... i zostałyśmy we dwie... szczerze mówiąc bartdzo sie z tego powodu cieszę... nie przypuszczałam, że własnie z Nią stworzymy tak wspaniały "związek" ;)
Tegto sie nie da opisać... ale najbardziej budujące są dla mnie słowa naszych znajomych kiedy mówią... "Tylko ze świeczką szukac ytakiej przyjaźni jaka was łączy... jesteście najlepszym przykładem przyjaźni... też chciałabym być tak blisko z kimś jak wy jesteście..." i wiele innych słów...
A ja z Moją Best porozumiewamy się bez słow.. wystarczy jedno spojrzenie... i wiadomo o co chodzi... a jak rozmawiamy prez tel. od razu wyczuwamy gdy coś sie stało.. już p0o samym głosie...
Chyba bedę koczyła bo sie troszke rozpisałam ;) ;)
 

Izyda

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dębno
A ja z Moją Best porozumiewamy się bez słow.. wystarczy jedno spojrzenie... i wiadomo o co chodzi... a jak rozmawiamy prez tel. od razu wyczuwamy gdy coś sie stało.. już p0o samym głosie...
Całkowicie się zgadzam pomiedzy przyjaciółmi jest pewnego radzaju Telepatia ja tak samo mam z moim przyjacielem...
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Przyjaciel to przede wszystkim osoba która pragnie naszego szczęścia! :D

A ułatwieniami że tak to nazwe ;) w przyjaźni są podobne usposobienia, charaktery, zainteresowania etc... :)
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
przyjaciel to rpawie to samo co chlopak a w zasadzie to samo to te same wiezi nie ma tlyko sexu - tak kiedys przeczytalam w jakiejs ksiazce a jak wam sie wydaje czy to prawda?
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
przyjaciel to rpawie to samo co chlopak a w zasadzie to samo to te same wiezi nie ma tlyko sexu - tak kiedys przeczytalam w jakiejs ksiazce a jak wam sie wydaje czy to prawda?

no... jedno ale: przed przyjacielem chyba nie musisz byc cały czas piękna i udawać że golenie nóg i robienie kupy Cie nie dotyczy :p
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
"Przyjaciel to ktoś kto przychodzi, kiedy cały świat odchodzi " !
 

Izyda

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dębno
Przyjacielem jest ktos do kogo możesz zadzwonic o 3 w nocy i powiedziec "słuchaj jestem w więzieniu w Mexico" a on odpowie"nic się nie martw zaraz tam nbędę.....


To jest przyjaciel ale aby miec takiego przyjaciela to trzeba sobie nan niego zasłużyć.....

JERA nie zgadzam się ze trzeba mieć podobne zainteresowania i upodobania....

pomiędzi przyjaciółmi musi byc ta niesamowita magia!!!
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
"Przyjaciel jest obok Kiedy nikogo nie będzie i pomyślisz, że nikomu nie zależy. Kiedy cały świat opowie się przeciwko Tobie i poczujesz się osamotniony. On będzie obok Kiedy ten na kim najbardziej Ci zależy, nie będzie dbał o Ciebie. Kiedy ten, komu dasz swoje serce, rzuci Ci je w twarz... On będzie obok Kiedy osoba, której zaufałeś zdradzi Cię. Kiedy ten, z którym dzielisz wszystkie myśli i tajemnice, nie będzie pamiętał nawet o Twoich urodzinach. ON będzie obok Kiedy wszystko, czego będziesz potrzebował, to ktoś, kto Cię wysłucha. Kiedy wszystko, czego będziesz potrzebował, to ktoś, kto otrze Twoje łzy.On będzie obok Kiedy Twoje serce będzie tak bolało, że nie będziesz mógł nawet oddychać. Kiedy będziesz chciał już tylko położyć się i umrzeć. On będzie obok Kiedy zaczniesz płakać słysząc smutną piosenkę. Kiedy łzy nie będą chciały przestać płynąć... ON będzieobok Więc widzisz, będzie obok aż do końca. To jest obietnica, którą może Ci dać. Jeśli kiedykolwiek będziesz go potrzebował, po prostu daj mu znak i znajdzie się obok. "
 

Izyda

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dębno
Takim przyjacielem jest chyba tylko Bóg albo Szatan...
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
JERA nie zgadzam się ze trzeba mieć podobne zainteresowania i upodobania....

Miałam na myśli to, że każdy kto życzy mi dobrze jest moim przyjacielem :) No chyba nie zaprzeczysz ;) Chociaż to zależ jak definiujesz wyraz 'przyjaciel'. Jeśli zbuduję z kimś taką więź, opartą na wspólnych poglądach, zainteresowaniach etc to to jest, jak bym to tam mogła nazwać.. bliski przyjaciel! :p
 
Do góry