Czy Zależy Mu Tylko Na Sexie?:(

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Jak ja jestem taboret to co o tobie powiedziec . . dobra koniec :lol: :lol: :lol: macie racje niech se dalej zyje.
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Dzięki za wsparcie, naprawde jest potrzebne....własnie przed chwilą gadałam z moim chłopakiem na gg i wsyztko sobie wyjaśniliśmy. Jeżeli jeszce raz taka sytuacja sie zdarzy to finisz bedzie :)
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
teee kaczor pierwszy raz na forum jestes i myslisz ze rządzisz ! ha ! dobre sobie .... ps. ładne zdjątko nara
 

RAFAL-ELF

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
52
Miasto
SZUBIN
no i oto chodzi...daj troche sobie twardości....skanuj sytuacje.To tak na przyszłość.Pa
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
ehh niepotrzebnie sie tak stresowałam :) wszystko jest juz wporzadku :) ufff ulrzyło
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
zaufałas Mu a On sie tak zachował... załosne... ta nastepna szansa.. dobra rzecz, moze to przemyslał...tylko pamietaj zeby po nastepnym razie nie dawac kolejnej... bo poczuje sie bezkarny....
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
znam takie sytuacje!!! Tyle ze ja to odrazu zadaje jedno pytanie "czy ty mnie za jakas szmate masz czy cos?? ja taka nie jestem" "i jak masz przychodzic po jedno to spadaj" no i on wtedy mowill ze to nie tak i wogole a pozniej mialam haka na niego jak cos wspomnial "mowiles co innego" i on juz nie mogl nic zrobic oprocz tego ze musial sie zastanowic nad soba!!!
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Brawo Ewelinka ! I tak sie z facetami postępuje. :eek:k: To fajnie Katie że wszystko sie wyjaśniło i trzymaj sie mocno ! :papa:
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
zachowal sie jak dziecko..masz racje..mu tylko zalezy na sexie...nie warto bc z takim facetem..musisz z nim pogadac.. :(
 

kropla_deszczu

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja zgadzam sie z pierwszym postem zaka... pogadaj z nim jesli mu na Tobie zależy powinien zrozumieć i jeszcze przeprosic za zachowanie;)Trzym sie napewn owszystko sie jakos ułoży
 
Do góry