Czy Zależy Mu Tylko Na Sexie?:(

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Hej! Może był już podobny temat, jeżeli tak to go usuncie :(
Jestem z chłopakiem ponad miesiąc...i już straciłam z nim dziewictwo-to był mój błąd. Strasznie się do niego przywiązałam i zakochałam.
Przyszedł dziś do mnie...wszystko było wporządku, rozmawialiśmy, śmialiśmy się... nagle zachciało mu się sexu...ok rozumiem. Ale...było jasno a ja się troszkę wstydze :bag: (od razu wiedział dlaczego nie chciałam tego zrobić) Jakieś 10 min prosił mnie zebyśmy to zrobili, ja cały czas odmawialam. Nagle się ode mnie odwrócił i siedzieliśmy tak z 15 min. Pytałam się o co mu chodzi, on nic nie odpowiadal. Od razu sobie pomyślałam, że chodzi mu tylko o sex, że tak naprawde wogóle nie zależy mu na mnie :( W końcu się wkurzyłam i powiedziałam, że zachowuje się jak dziecko któremu nie dano zabawki. Olałam go i poszłam odrabiać lekcje. Odwracam się , a on wstaje i oznajmia mi że wychodzi! Ja sie go pytam po raz ostatni czy mi powie o co mu kaman, a on powwiedzial, ze nie i wyszedł.
Co myślicie o tej sytuacji?
Dzięki za posty jeżeli takowe będa :(
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
masz racje zachował się jak dziecko. może troche zaszybko dałaś się mu cała...
mozna powiedzieć, że zdobył już wszystko i dlatego taki jest.
pogadaj z nim szczerze. facet zawsze się obraża jeśli nie dostaje tego co chce.
nie wiem jak to jest u ciebie, ale ja sex uprawiam pod wpływem emocji, a nie, że facet mnie prosi i musi tak być.

a tak poza tym to przecież możesz mu wytłumaczyć, że czujesz się lepiej jak jest ciemno... wkońcu jeśli mu na tobie zależy to to zrozumie.
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
masz racje zachował się jak dziecko. może troche zaszybko dałaś się mu cała...
mozna powiedzieć, że zdobył już wszystko i dlatego taki jest.
pogadaj z nim szczerze. facet zawsze się obraża jeśli nie dostaje tego co chce.
nie wiem jak to jest u ciebie, ale ja sex uprawiam pod wpływem emocji, a nie, że facet mnie prosi i musi tak być.

a tak poza tym to przecież możesz mu wytłumaczyć, że czujesz się lepiej jak jest ciemno... wkońcu jeśli mu na tobie zależy to to zrozumie.
Wiem, że za szybko, żaluje tego, ale mądry polak po skzodzie! Taka sytuacja zdarzyła się tylko raz, dlatego jestem w szoku i nie wiem co mam teraz o nim myśleć! Nigdy nie będzie tak, że facet coś pwie a ja się muszę na to zgodzić...nigdy w życiu!

hehe jeżeli chodzi o ciemność :D to już nieraz rozmawialiśmy na ten temat i on to rozumial...
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
może miał zły dzień, jeśli się to pierwszy raz zdarzyło... zobacz co będzie dalej...
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No sa tacy ludziska... a meisiac chodzicie razem?? no to ejst malo ajk cholera i kolesia nie znasz... wiec moze mu tylko na tym zalezec... i wcale nie musi byc zly dzien (@up)... skoro tego nie chcesz to mu odmawiaj... jak cie kocha to zrozumie
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
No tak miesiąc chodzimy ze soba... poznaliśmy sie przez neta i gadaliśmy jakies póltora roku wiec troche go znam :)
Może rzeczywiście ma zły dzień...nie wiem
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
O Dżizys!!! chyba już napisałam, że jesteśmy ze sobą od miecha!!! niby jak byśmy chodzili ze sobą???? przez neta??? no człowieku załamka!!! :lol:
 

RAFAL-ELF

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
52
Miasto
SZUBIN
pomyśl troche żal mi takich dziewczyn ja nigdy tak nie postąpiłem ważne dla mnie dobro i przyjemność drugiej osoby potem myśle o sobie...!

powiedziałem sory...

jaśniej nie potrafie tobie pomóc
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Siemano tak na wstepie tez jestem z Olsztyna :) , powiem ci tak dziewczyno ze duzy blad z twojej strony ze mu sie jak by to nazwac puscilas ? bo po 1 miesiacu nie mozna ocenic czy chlopakowi zalezy na dziewczynie czy na sexie , najpier bylo trzeba go poznac i dac mu czas i zeby uswiadomic ze na takie rzeczy trzeba poczekac i zaslozyc / moj brat powiadal "wysoko glowa , z:cenzura:ana homora muzgowa , tepa ze but , a ktos zr***a i nagle placz" popieram powiedzenie mojego brata teraz se sama radz i zaloj a zoabczymy co bedzie dalej jak sie wqrzy i rozpowie ze szmata jestes bo bywa i tak :lol: :papa: :papa: :papa:
 

RAFAL-ELF

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
52
Miasto
SZUBIN
myślisz???????

to nie takie proste kaczor ,dziewczyny ulegają potem mają problemy a chłopaki luzik.A co do oddania się po miechu znajomości to inna sprawa.
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
wiesz smutne jest to, ze kobiety są aż tak naiwne...ale co poradzisz...ja jestem jedną z nich

Kaczor, to co napisałeś w ostanim zdaniu nie było miłeee
 

RAFAL-ELF

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
52
Miasto
SZUBIN
To nie zgroza...to życie...jeszcze nie raz się spażysz.Poprostu daj zawsze troche czasu i oceniaj sytuacje chyba że tesz wolisz szaleństwo nie myśląc o miłości i szacunku.

kaczor troche przesadził.

kaczor przesadził i nie miłe to było .....fakt.
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Ej dziewczyno wiem ze to jest chamskie wobec mnie ale najbardziej nie szanoje takich dziewczyn jak ty , moge tylko dac tobie krzyz na drogie zebys wiecej tak nie robila bo powiedz czy ta chwila nie mogla poczekac i byla tego warta ? nie zapomne gdy na impreze jedna dziewczyna chciala sie ze mna przespac a ja odmowilem po czym poszla do mojego qmpla na tej samiej impreze i sie z nim stukala , wielu panow powie ze cos ze mna nie tak nie ? ale to nie to ja szykac dziewczyny nie szmaty 0 szacunku dla niej pozniej a po 2 musze poznac osobe zanim by doszlo do czegos takiego kazdy ma wlasne podejscie do takich rzeczy.Pamietaj ze takim dziewczynom jest najgorzej i nastepnym razem pomysl czy ta krotka chwila jest wara pozniejszych problemow ?
 

RAFAL-ELF

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
52
Miasto
SZUBIN
odpuszczasz temat czy ciągniemy to dalej???? ;)

kaczor przeginasz...dziewczyna ma problem i trzeba pomóc a nie dołować ....lepiej milcz jak masz takie bzdety opisywać

kati 1988????
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
kaczorku, swoje rady mozesz sobie wsadzis gleboko w swoją szanowną :cenzura:e!!! odwal sie ode mnie...jak mozna o kims cokoleiwek powiedzieć skoro się danej osoby nie zna...

odpuszczasz temat czy ciągniemy to dalej???? ;)

kaczor przeginasz...dziewczyna ma problem i trzeba pomóc a nie dołować ....lepiej milcz jak masz takie bzdety opisywać

kati 1988????
Widzisz... są ludzie i taborety :/ olac kaczorów

Tak się zastanawiam, po cholere ja ten temat zakładałam :(
 
Do góry