Czy Wyglad Jest Naprawde Taki Wazny?=)

Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
tylko o jakość materialu genetycznego

A co Ty tak z tymi genami, w innym, podobnym temacie też to napisałeś.
Mnie tez ludzie oceniaja po wygladzie, a ja tego nie lubie. Chcę aby ludzie patrzyli na to, czy mam coś ciekawego do powiedzenia, a nie, a z resztą, ech tam, kończę.
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Wiesz ja staram się nie oceniać ludzi po wyglądzie.
Ważne jest to jak się z nimi dogaduje.
Oczywiście chciała bym mieć np. pięknego chłopaka, ale jeśli bym juz miała np. wybierać między brzydkim, ale czułym, kochanym, troskliwym itd., a ładnym, ale chamem, damskim bokserem no to wygląd się już dla mnie wcale nie liczy.
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Wiesz ja staram się nie oceniać ludzi po wyglądzie.
Ważne jest to jak się z nimi dogaduje.
Oczywiście chciała bym mieć np. pięknego chłopaka, ale jeśli bym juz miała np. wybierać między brzydkim, ale czułym, kochanym, troskliwym itd., a ładnym, ale chamem, damskim bokserem no to wygląd się już dla mnie wcale nie liczy.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
bo taka jest prawda, jesteśmy zwierzętami i rządzą nami instynkty wewnętrzne...
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Skoro tak uważasz. Ale postaw się w sytuacji tych którzy nie są za piękni, albo nie mają kasy, aby to wyeksponować.
To smutne. Czasami to nie ich wina, że tak wyglądają, a ludzie jeszcze w dodatku im to przypominają lub wypominają.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Mnie tez ludzie oceniaja po wygladzie, a ja tego nie lubie. Chcę aby ludzie patrzyli na to, czy mam coś ciekawego do powiedzenia, a nie, a z resztą, ech tam, kończę.
A powiedzcie mi, kogo nie ocenia sie po wygladzie?
Pierwsze wrazenie jest wazne i tak już będzie, czasem mylące, ale to przeciez łatwo zmienić..
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Oczywiście chciała bym mieć np. pięknego chłopaka, ale jeśli bym juz miała np. wybierać między brzydkim, ale czułym, kochanym, troskliwym itd., a ładnym, ale chamem, damskim bokserem no to wygląd się już dla mnie wcale nie liczy.
Każda marzy o księciu z bajki :)
A najlepiej jakby ten książe był czuły, wrażliwy, delikatny, rozpieszczał nas i kochał nad życie i do końca świata.

Ale racja.
Jeśli mialabym wybierac między tym co Kinga napisala to również wtedy wygląd nie ma znaczenia..
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wygląd pełni rolę pewnego rodzaju wizytówki, zresztą "jak Cię widzą, tak cię piszą". Na pewno ma wielki wpływ na nasze pierwsze wrażenie, ale później przeważnie zmieniamy zdanie o danej osobie.
Dla mnie wygląd jest wazny, ale nie na tyle, żeby się z kimś nie zadawać, bo natura nie obdarzyła go zbytnią urodą. Ja np. lubię ładnie wyglądać, bo to poprawia mi moje samopoczucie, a jak np. wstanę o 13 z łóżka, jestem nieuczesana, czuję się jak ze śmietnika to cały dzień się tak czuję ;)
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Niestety w dzisiejszym świecie wygląd odgrywa ogromną rolę... Przecież zawsze liczy się pierwsze wrażenie czy to podczas poznawania nowych ludzi, wybierania partnera, w szkole, w pracy, niektórzy na podstawie tego co widzą budują całą opinię o tobie (np nauczyciele:p). często się słyszy że mając do wyboru zatrudnić osobę mniej atrakcyjną al bardziej doświadczoną i mniej doświadczoną a bardziej nazwijmy to reprezentatywną to wybiorą tą drugą. Niestety jesteśmy wzrokowcami!
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wiesz najczesciej jest ze sie ocenia po wygladzie!! no wiesz pierwsze wrazeni i te sprawy :D B)
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Niestety wyglad w dzisiajeszych czasach jest ważny, nawet bardzo ale nie popadajmy w paranoje, osobowość moim zdaniem jest równie ważna. :)
 

moniorka

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
zelów
moim zdaniem dziewczyny tzw te piękne... tzn te z tapetą na twarzy z biustem na wierzchu itp.(bez obrazy oczywiście) nie mówie że mamy sie ubierać jak zakonnice.mają troche pusto w głowie nie mają osobowości a te szare myszki czyli te skromne dziewczyny które nie szczycą się urodą mają to coś w sobie i uwierzcie mi istnieją ludzie którzy to zauważają.. :)
 
Do góry