Czy Wyglad Jest Naprawde Taki Wazny?=)

szczęśliwa

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja mam pytanie do Was człowieki czy dla Was wyglad jest najwazniejszy??? Bo dla mnie tez sie liczy ale bez przesady !!!!Jak jakis gosciu bdzie piekny ale nienormalny tio napewno na niego nie zwroce uwagi!!!!Czy naprzyklad jak ktos ma pryszcze to tez juz jest skreslony???Co Wy na tio czlowieki=)???pozdroweczki
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Moja na to mowić , ze u człowieki wygląd być poźniej, najpierw byc wnetrze, charakter.. ale wiadomo ze kazdy chcialby aby jego partner byla kul... Prawda?
 

Ewa 2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
dla mnie osobiście bardziej liczy się to jaki człowiek ma charakter, jak się zachowuje itd. a wygląd jest dla mnie nie ważny ;)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
no nie wiem, czy w zupełności nie jest ważny... coś nie chce mi się w to wierzyć....
Ja się przyznaję, ze też w pewnym stopniu patrzę na wygląd... oczywiście nie skreślam nikogo jak nie jest piękny, bo wnetrze liczy się najbardziej.....
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Hmm ale co prwda to fakt i nikt mi nie zaprzeczy... Ze Wyglądacy pieknie jednak maja lepiej...
Bo wnetrze dostrzegamy dopiero po poznaniu, a czesto takjest ze z osoba fajbna z wygladu "czujemy potrzeba nawiąc kontakt", a osoba nie atrakcyjną czesto nie... wrecz jestemy do niej na nastawieni na nie... mimo tego iż moze mieć piekne wnetrze...
przynajmniej tak ludzie zachowuują sie w moim srodokiwsku..
 

Niulka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Goczałki
Dla mnie zawsze liczył się bardziej wygląd, do czasu kiedy spotkałam pewną osobe. Gdybym nie znała jej charakteru pewnie nie obejrzałabym sie za nią na drodze (chodzi o kolesia oczywiscie). Nie że jest brzydki, ale może inaczej "nie jest ideałem". Po co mi tam wygląd żeby chwalić sie przed koleżankami jakiego to mam przystojniaka? Nie... bardziej liczy sie dla mnie to, żeby był dobry.
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
O wygląd trzeba poprostu dbać, bo uważam, ze ktoś dbający o swój wygląd czuje się pewniej i wtedy jest bardziej doceniany. Takie jest moje zdanie co do wyglądu. No oczywiste jest, ze w pierwszej kolejności zwraca się uwage na wygląd a potem się kogoś poznaja, więc z wyglądu moze być Antonio banderas a w środku pusty jak beczka !!!!!

Każdy ma w sobie jakies piękno tylko musi je odnaleść!!!!
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
też mam kolegę, który nie jest zbyt piękny, ale z charakteru jest super!!!! i nie żałuję, że go poznałam!!!
 

Ewa 2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
Motylku dla mnie naprawde wydląd jest na ostatnim miejscu nie to złoto co się świeci
 

veneris88

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...::GrEEn ToWn::...
"Czy wygląd jest naprawdę taki ważny???" - Dobre pytanie jak na dzisiejsze czasy.....

Dla mnie osobiście liczy się wnętrze i styl bycia danego człowieka...... Wkurzają mnie puści ludzie, którzy patrzą tylko na to czy jesteś:
a) szczupła albo gruba
B) modnie ubrana
c) ładna czy brzydka
d) blondynka czy brunetka
itd.... itd..... itd....
Nienawidze czegoś takiego...... A jeśli chodzi o płeć "brzydką" to jasne i proste, że dla nich liczy się tylko i wyłącznie wygląd..... (Dopiero z czasem może , podkreślam MOŻE , nabierają rozumu). To wzrokowcy. Nie doceniaja rozważań intelktualnych z kobietą, ponieważ.... oni kochają oczami... taka prawda...... Jak nie jesteś szczupła, piękna, i zadbana to nie licz , że kogoś sobie znajdziesz...... Smutne...ale prawdziwe.....
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Czy ludzie patrzą na wygląd??? Oceniają po wyglądzie?? Wydaje mi sie że tak a wy jak myślicie??
Miałam kumpele kiedyś w podstawówce nikt jej nie lubiał nie ubierała sie zbyt dobrze bo niebyło ją stać :(
Wszyscy sie z niej śmiali i wogule... puźniej odszeła z naszej szkoły :skrzywiony:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
boze, to jest instynkt, słabszych się tępi bo tak nam kaze instynkt. Ma to na celu zachowanie na tym swiecie jak najmocniejszych genów
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
"Czy wygląd jest naprawdę taki ważny???" - Dobre pytanie jak na dzisiejsze czasy.....

Dla mnie osobiście liczy się wnętrze i styl bycia danego człowieka...... Wkurzają mnie puści ludzie, którzy patrzą tylko na to czy jesteś:
a) szczupła albo gruba
B) modnie ubrana
c) ładna czy brzydka
d) blondynka czy brunetka
itd.... itd..... itd....
Nienawidze czegoś takiego...... A jeśli chodzi o płeć "brzydką" to jasne i proste, że dla nich liczy się tylko i wyłącznie wygląd..... (Dopiero z czasem może , podkreślam MOŻE , nabierają rozumu). To wzrokowcy. Nie doceniaja rozważań intelktualnych z kobietą, ponieważ.... oni kochają oczami... taka prawda...... Jak nie jesteś szczupła, piękna, i zadbana to nie licz , że kogoś sobie znajdziesz...... Smutne...ale prawdziwe.....


nie że sie usprawiedliwiam, ale gdyby nie to, to gatunek ludzki byłby strasznie brzydki ... ale tak naprawde nie chodzi nam tylko o twarz. tylko o jakość materialu genetycznego, a oceniamy go po wyglądzie ;]. Ludzie... jestesmy zwierzętami, nie bójcie sie tego stwierdzenia
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Chore to jest.

też tak uwazam ale mimo wszystko kieruje sie instynktem, to jest silniejsze odemnie. zapewniam ze od ciebie tez, tylko ze pewnie nie zdajesz sobie sprawy z tego kiedy krzywdzisz słabszych (bo byc moze nie robisz tego tak swiadomie i celowo jak inni).
 
Do góry