Czy Wart Miec Partnera?

Status
Zamknięty.

anulka_200

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj sie...
Ostatnio zaczelam sie zastanawiac czy warto miec chlopaka, przeciez same z tym problemy, klotnie,sprzeczki, zazdrosc, itd. Jestem ciekawa co Wy na ten temat sadzicie...???
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Heh to samo pytanie przechodzi mi przez głowe ;))

Z jednej strony tak. Przynajmniej masz się do kogo przytulić, z kim pogadać, iść na spacerek itd [oczywiście jeśli chłopak okazuje Ci tyle szacunku i zainteresowania co Ty mu] no i poza tym nie jesteś samotna/samotny [choć i w tym są pozytywne cechy ;)]
A z drugiej strony, to męczarnia. Ciągła zazdrość, kłótnie czasem z błahego powodu.. zupełnie bez sensu
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
oczywiście że warto mieć kogoś......
przeciez same z tym problemy, klotnie,sprzeczki, zazdrosc,
no ale z drugiej strony masz sie do kogo przytulić, chodzic na romantyczne spacerki itp.

P.S proszę nie pisz kolorową czcionką...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ukson skąd takie czarne myśli?

Ponad 20 lat byłam samotna i zdecydowanie wybieram "bycie z kimś". Może czasami nie jest łatwo, sprzeczki bolą, a ukochana osoba może mocniej zranić niż jakakolwiek inna, ale jednak warto. Bo miłość to jedno z najpiękniejszych, najtrudniejszych, najciekawszych i najbardziej tajemniczych uczuć na świecie.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Ponad 20 lat byłam samotna i zdecydowanie wybieram "bycie z kimś". Może czasami nie jest łatwo, sprzeczki bolą, a ukochana osoba może mocniej zranić niż jakakolwiek inna, ale jednak warto. Bo miłość to jedno z najpiękniejszych, najtrudniejszych, najciekawszych i najbardziej tajemniczych uczuć na świecie.
Carmen piekne to napisałas :)
chcialabym miec chlopaka... crybaby.gif zaden mnie nie chce narazie sad.gif
oj Kasiu nie mart sie :przytul:
napewno szybko znajdziesz tego jedynego :)

temat przenosze do działu miłość,przyjaźń, znajomości
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Ojjj chyba nie wiesz co to samotność :( brak osoby do której można się przytulić poważnie porozmawiać i zwierzać :( tego mi brakuje i jestem pewny że dziewcznya (druga połówka) pozwoliłaby mi to spełnić :(
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Carmen, może to czarno zabrzmiało, ale jest chyba bardziej ciemnawo szaro.
Nie miałem nigdy dziewczyny, może dlatego że jestem nieśmiały. Nie wyróżniam sie w tłumie i mnie może nie chcą bo nie wyraźnie mówie i sie troche jąkam.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Glupie pytanie..
Niektorzy wola wolność, dobrze czuja sie samotni i wolni..
Moga robić to co im się podoba.
A reszta marzy o wielkiej milosci, czyms w rodzaju łańcucha..

to zalezy od ludzi :)
Mysle, ze z prawdziwą miłością nie ma klopotow..
Serce ci wszystko wybaczy..
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ukson ja tam lubię nieśmiałych mężczyzn :)
Jednego pamiętam w podstawówce już wyciągnęłam na parkiet, a że trochę sie opierał to pociągnęłam go tyłkiem po parkiecie :p
Potem już z daleka mi krzyczał cześć :)

Nie musisz wyróżniać sie w tłumie. Jąkanie też nie przeszkadza :) Kiedyś los postawi na twojej drodze kogoś, kto Cię pokocha za charakter i to czym sobą reprezentujesz.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja też lubie nieśmiałych.
Są pociągający, slodcy i uroczy :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Skąd!
Pamiętam takiego jednego nieśmiałego..
Ojej ale miał slodkie dołeczki.. :zakochany: :rumieniec:
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Nie nabijam :) Zazwyczaj to są osoby o zaniżonej własnej wartości. A poza tym sama jestem nieśmiała, ale gdy spotykam nieśmiałego faceta, wtedy się przełamuje i przejmuję inicjatywę :)
 

dziama

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
katowice :)
no pewnie ze warto :)
w prawdziwym partnerze bedziesz miala przyjaciela, zlota raczke, znawce swiata i kochanka ;) a tak serio to partner powinien Cie kochac i rozumiec,ot co. i juz. bolalo? ;)

WARTOOOOOOOOOOOOO !
mowila
singielka ;)
 
K

Kotecek

Guest
Ostatnio zaczelam sie zastanawiac czy warto miec chlopaka, przeciez same z tym problemy, klotnie,sprzeczki, zazdrosc, itd. Jestem ciekawa co Wy na ten temat sadzicie...???
Posiadanie chlopaka to samo szczescie i radosc, ktore sprawia ze czasem masz wrazenie ze mozna fruwac :) a co do tych problemow ktore wymienilas klotnie i sprzeczki jesli sie jest ze soba szczerym i umie rozmawiac oraz jak toz awsze ejst w milosci dochodzic do konsensusow to ich nie ma lub sa sladowe, zazdrosc no coz zcasem nie da sie jej uniknac ale milosc = zaufanie i jesli zaufanie jest to zazdrosci nie ma :) a co do problemow ja z moim ukochanym nie mam zadnych
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Warto.. Masz kogoś kogo kochasz i wogule jest si ;) A co do tego czy mozesz sie przytulic zalezy od odległosci... Ja np. nie mam takiej przyjemnosci.. Ale czasami kiedy jest źle.. Porozmawiam z nim.. On mowi mi jak bardzo mnie kocha i to jest własnie najbardziej podbudujące.. Kiedy wiesz ze kochasz i ze jestes kochana... Gdyby człowiek nie kochał byłby pusty.. Milosc to podstawa wszystkich uczuc i nie chodzi tu tylko o milosc do chłopaka.. Przeciez milosc matki do dziecka jest najpieknieszym uczuciem.. Ten zwiazek pomiedzy nimi... Z milości rodzi się kolejna milosc.. Kolejny cud jaki ten szary swiat nam daje.. Kolejny z którego powstają inne.. Milosc jest piekna.. Dla mnie jest najpiekniesza.. Milosc wszystko zniescie.. Milosc jest lekarstwem.. Milosc to poprostu milosc.. Jej sie nie da dokladnie opisać ;) Moglabym jeszcze tak pisac i pisac a i tak wszystkiego bym nie napisała... ;) POZDRAWIAM ;)
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice Konina :D
z jednej storny warto mieć a z innej nie bo przez to są kłótnie zazdrośći ,a gdy się juz rostaje to bwa tak że nawet na kontaktach kolea koleżanka się nie jest. no ale przecież bez chłopaków nie da się żyć :sexy:

pozdrawiam


:aniol:
 
Status
Zamknięty.
Do góry