Czy Wart Miec Partnera?

Status
Zamknięty.

Selene

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z Tych... najlepszych ;]
ojej, przecież to indywidualna sprawa - jedni ciągle szukają miłości, bo po prostu potrzebują bliskości drugiej osoby, a inni świadomie wybierają samotne życie.
Osobiście nie uważam, żeby moja miłość przynosiła mi jakieś problemy. Fakt, że na początku musiałam trochę zmienić moje życie (uwielbiam gdzieś jeździć i spotykać się ze znajomymi, wiec z wielu wypadów musiałam rezygnować ;), ale z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że tego nie żałuję :)
Jednocześnie nigdy nie ubolewałam nad tym, że jestem sama. To też ma swoje plusy. Trzeba tylko umieć znaleźć te pozytywne strony w każdej sytuacji.
 

anulka_200

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj sie...
.....ot co. i juz. bolalo? ;)


Tak:( wlasnie chodzilam z chlopakiem ponad rok z malutkimi przerwami no i ostatnio sie poklocilismy i zerwalismy ze soba (a wlasnie wszystko przez te ciagle klotnie klore trwaly juz chyba dwa tygodnie zazdrosc sprzeczki o byle co itd.) No a teraz dopiero to co bylo miedzy nami zaczelam doceniac i zalowac naszego ruchu. Najgorsze jest to ze nie wiem co on teraz czuje musze sie z nimm spotkac i pogadac na ten teamt moze jest jeszcze jakas nadzieja na odbudowanie tego co bylo miedzy nami.... Macie racje samotność jest bardzo trudna.... :( ale to zalezy wylacznie od charakteru jak kto woli...

p.s oki juz nie bede pisac kolorkiem
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja tez uwazam ze sa dobre i zle strony jesli sie jest z kims i jak sie jest samotnym Ale milosc to tak piekne uczucie, choc czesto przysparza nam cierpien, ze napewno warto miec ta bliska osobe przy sobie. Ciezko by bylo czlowiekowi gdyby ciagle byl sam.
 

inspiracjaaa

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Edinburgh
Warto!!!!
Przynajmniej nie czujesz się sama, masz do kogo napisac sms, wiesz ,że ktos tęskni za Tobą, wiesz,że myśli, to bardzo przyjemne , dostawac kwiaty, czuć ,że jestes kochana!!! Możesz duzo wtedy z siebie komuś ofiarować- byleby ten ktoś był tego wart!!!
Pozdrawiam :papa:
 

natuska-87@tlen.pl

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Chrzanów
hmm... uwazam ze warto poniewaz bycie z druga osoba to nie tylko klotnie sprzeczki...itp:) ale wspaniale chwile spedzone razem:) chopak to nie tylko nasz partner ale rowniez przyjaciel z ktorym mozemy porozmawiac o wszytkim:) pozdrawiam zbuntowana nastolatke:* i wszytkich zakochanych:) :p :papa:
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A ja doszlam do zbawiennego przynajmniej dla mnie wniosku (dzieki niemu problemy nie wydaja sie az tak straszne ;))- zycie bez problemow jest nudne, monotonne i nawet jesli jest sie w zwiazku, to od czasu do czasu jakies klotnie, zmiany czy nawet rozstania sa rzecza dobra- wprowadzaja cos, dzieki czemu nie jest nudno, dziekli czemu czuje sie jeszcze blizej...Poza tym "gdyby zycie bylo proste, byloby duzo bardziej skomplikowane" :D Widze na wlasnym przykladzie, ze kiedy nie mam problemow, sama je sobie tworze z niczego...Tak to jest ;)
 

bezimienna

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
100
Punkty reakcji
0
To zależy od wieku...Jeśli ma się 14 lat to raczej chlopaka jeszcze nie powinno się szukać:p...
Zreszta ktoś powiedział że MIŁOŚĆ przychodzi sama;]
Jesli jesteś szaleńczo zakochany to w 100% powinno sie miec tę drugą połowke:)...
Ale jesli to ma być przelotne uczucie(to nie warto sie z ta osoba zwiazywać-bo potem mozna cierpiec)...
Ja osobiście miałam chłopaka....no ale potem to już nie było to samo:(...
Czasem wydaje mi się ze to własnie przez te wszystkie kłotnie zazdrość i problemy sie od siebie oddaliliśmy:(..No ale jedno musze przyznać ....zadnej chwili z nim nie załuje wiec zdanie mam podzielone na temat czy warto miec chlopaka:)
 

saseta

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
WIEŚ :)
Choć w związku są kłótnie.. wiele cierpienia.. łez.. nieprzespanych nocy!!
To, to jest nic.. bo jest miłość!! Ma się osobe która kocha.. tęskni.. myśli.. dba... poporstu JEST PRZY TOBIE!!
I musze przyznać, że mój Kubuś, choć wiele łez przez te 2 lata przez niego przelałam, to jest najlepszym co mi się w życiu przydarzyło :):) Świadomośc tego że ktoś Cię kocha tak, czeka na Ciebie i wziąż myśli tak samo jak ty jest najlepszym co może być :):)
 

EffCiA18

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ŁÓDŹ
Mysle ze warto miec kogos do kogo mozesz sie przytulic pocalowac zlapac za raczke pewnie ze gdy jest w zwiazku mile lepiej sie przez niego idzie ale gdy pojawia sie problem zadajemy sobie pytanie czy to ma sens jeli naprawde kochasz to przejdziesz wszelkie przeszkodu"(klotnie(i bedziesz z ta osoba pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry