Czy to wypada...zeby dziewczyna "poderwała" chłopaka?

Ninkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Posiadaczem garażu obok mojej kamienicy jest od niedawna pewien mega przystojny chłopak...
Zauważyłam go będąc na spacerze...zwrócił mą uwagę...
On też się na mnie patrzył, oglądał(widziałam kątem oka)...
Kurczę, widziałam go dosłownie 2 razy...a nie mogę przestać myśleć...
Czy powinnam wykonać jakiś krok? Chciałabym go poznać....Jednak jestem nieśmiała i trochę...staroświecka? Czy dziś wypada, by to dziewczyna poderwała chłopaka? Jeśli tak., to w jaki sposób? Nie chcę się zbłaźnić...
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
To mężczyźni lubią zdobywać kobiety które im się podobają, a nie lubią być zdobywani przez te które im nie odpowiadają.
Ja osobiście nigdy bym nie odwaliła całej roboty za mężczyznę. Owszem mogę wykonać pierwszy ruch i np zagadać, pokazać swoje zainteresowanie nim.
Decyzja należy do Ciebie
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
też tak uważam. Jeśli facetowi coś przyjdzie za łatwo to szybko mu się nudzi :p
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Czy to wypada...zeby dziewczyna "poderwała" chłopaka?
Nie. Najlepiej niech siedzi w wieży, będzie niedostępna i niech ... czeka.

To oczywiście jest sarkazm :)

Mnie wystarczyło posiedzieć ~1,5 roku w Szwecji, aby zdać sobie sprawę, że jest mi obojętnie to czy ja podrywam, czy jestem podrywany. Tam dziewczyna wiedząca czego chce i świadoma panującej konkurencji (która bez skrupułów sprząta najlepsze egzemplarze ;) ) to praktycznie normalka. Zresztą, normalny facet, po krótkiej gadce, jak widzi, że dziewczyna jest nim zainteresowana to i tak przejmuje inicjatywę więc co to za różnica kto do kogo podchodzi pierwszy ? :)

też tak uważam. Jeśli facetowi coś przyjdzie za łatwo to szybko mu się nudzi :p
Raczej szybko nudzą się nudne dziewczyny, które poza rozłożonymi nogami nie mają nic do zaoferowania :) I potem wmawiają sobie, że to pewnie dlatego, że za szybko poszły do łóżka :p

To mężczyźni lubią zdobywać kobiety które im się podobają, a nie lubią być zdobywani przez te które im nie odpowiadają.
Zawsze istnieje opcja nr 3 - zdobywanie przez te, które im się spodobają :) A że gusta różne więc pole do popisu bardzo duże :)

Jak przed facetem stanie dziewczę, które mu się podoba to nie odpowie jej przecież: "eee spadaj na drzewo. podeszłaś pierwsza, a ja jestem samiec alfa - zdobywca", tylko się zwyczajnie ucieszy :) Bez przesady, nie róbcie już z nas jakichś drapieżców, którzy wszystko muszą wyrwać z paszczy lwa bo inaczej całe życie będą chodzić niespełnieni ;)

Jak już się facet nazdobywa (czyli ma więcej niż 16-17 lat) to tak naprawdę w jakich okolicznościach spotkał swoją wybrankę jest detalem bo najbardziej w tym wszystkim liczy się sam fakt, że ją w ogóle spotkał i to czy tam ona coś powiedziała pierwsza, czy on jest nieistotne :)
 

Ninkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Fajnie, gdy panowie wypowiadają się w takich tematach.
My dziewczyny, możemy się tylko domyślać, analizować-oni jednak znają siebie najlepiej, dlatego dzięki za odpowiedź Guru:)
 
D

Damian Szorc

Guest
Czesc Ninkaa

"wypada", "powinnam"- usun to ! Nie ma czegos takiego, to Twoje halucynowanie.

Jeśli chcesz go poderwać to po prostu to ZRÓB i nie patrz na opinie ludzi bo to Twoje życie i Ty nim kierujesz, nie inni ;)


Życzę powodzenia w uwodzeniu... ;)
 

haunted

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
jak to mowia do odwaznych swiat nalezy ;))
Ja zazwyczaj daje znaki, patrze sie usmiecham , probuje wywrzec takie wrazenie na mezczyznie aby to on zagadal pierwszy.
Moja teoria : jak zechce to zagada albo da jakis znak ( w przypadku niesmialych facetow)
No. z moja miloscia bylo dosc glupio bo zaczelo sie od komentarza na nk, ktorego ja mu napisalam. Pozniej on mi skomentowal inne zdjecie i tak jakos sie zaczelo. Niby smieszna a nawet zalosna sytuacja ale jednak kocham Go jak nikogo innego.
Po prostu chodzi mi o to ze male detale sa czasem wazne,u mnie zadecydowal glupi komentarz. U Ciebie moze to byc np. usmiech ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nie. Najlepiej niech siedzi w wieży, będzie niedostępna i niech ... czeka.

To oczywiście jest sarkazm :)

Mnie wystarczyło posiedzieć ~1,5 roku w Szwecji, aby zdać sobie sprawę, że jest mi obojętnie to czy ja podrywam, czy jestem podrywany. Tam dziewczyna wiedząca czego chce i świadoma panującej konkurencji (która bez skrupułów sprząta najlepsze egzemplarze ;) ) to praktycznie normalka. Zresztą, normalny facet, po krótkiej gadce, jak widzi, że dziewczyna jest nim zainteresowana to i tak przejmuje inicjatywę więc co to za różnica kto do kogo podchodzi pierwszy ? :)


Raczej szybko nudzą się nudne dziewczyny, które poza rozłożonymi nogami nie mają nic do zaoferowania :) I potem wmawiają sobie, że to pewnie dlatego, że za szybko poszły do łóżka :p


Zawsze istnieje opcja nr 3 - zdobywanie przez te, które im się spodobają :) A że gusta różne więc pole do popisu bardzo duże :)

Jak przed facetem stanie dziewczę, które mu się podoba to nie odpowie jej przecież: "eee spadaj na drzewo. podeszłaś pierwsza, a ja jestem samiec alfa - zdobywca", tylko się zwyczajnie ucieszy :) Bez przesady, nie róbcie już z nas jakichś drapieżców, którzy wszystko muszą wyrwać z paszczy lwa bo inaczej całe życie będą chodzić niespełnieni ;)

Jak już się facet nazdobywa (czyli ma więcej niż 16-17 lat) to tak naprawdę w jakich okolicznościach spotkał swoją wybrankę jest detalem bo najbardziej w tym wszystkim liczy się sam fakt, że ją w ogóle spotkał i to czy tam ona coś powiedziała pierwsza, czy on jest nieistotne :)

No zgadza się. Mówisz o takim złotym środku i ja też za tym jestem.
Na pewno nie odwaliłabym całej roboty za faceta, ale mogłabym pokazać, że mi się podoba, jak dziewczyna jest cały czas niedostępna, to też na pewno odrzuca.
A nachalnej dziewcxzyny na pewno byś nie chciał, to wiadome.
 

Patrycja992

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Centrum dowodzenia nad Swiatem
Kobieto mamy XXI wiek co za roznica kto kogo podrywa,wazne zeby sie udalo.
Jak ty nie wykonasz pierwszego kroku to sad masz wiedziec czy mu odpowiadaz.
Ogarnij sie i wez sie za niego a nie pytaj czy wypada czy nie. Jak ci sie wydaje ze nie to czekaj do usr... smierci moze do ciebie przyjdzie :eek:k:
 

mofayah

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Fakt faktem, mężczyzna uwielbia zdobywać, takie to stworzenie już jest. ;]
Ale... To nie oznacza, że Twoja delikatna sugestia zaszkodzi, wręcz przeciwnie - może tylko pomóc. Dziś z resztą i tak już to nie ma znaczenia kto do kogo pierwszy zagada. Ważny jest tylko efekt. Pamiętaj tylko, że pierwsze wrażenie może być omylne. W każdym bądź razie życzę szczęścia i powodzenia ;)
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Oczywiście, że wypada! temat poniżej Twojego jest o tym jak to facetki powinny zdobywać facetów!

Nie masz się co martwić! Zawsze jakaś facetka będzie Cię podrywać, ale Ty bądź nieugięty i wybieraj ścieżkę zbliżającą Cię do pana!
 
Do góry