Czy to ma sens?

TryAgainnn

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej,jestem z moim chłopakiem od jakiegoś czasu..tzn pół roku..
prawie ciągle sie kłocimy..dosłownie raz w tygodniu jak nie więcej..
tydzien bez kłotni to normalnie cud..
ale nie zawsze sie kłocilismy dopiero po trzech miesiącach chodzenia do teraz:(
szczerze mowiac kłocimy sie prawie o jakieś głupoty..ze sie pierwsza nie odezwałam na gg, ze nie podeszlam w , ze spotkałam sie z przyjaciólkami zamiast z nim..ciągle ma tylko do mnie o wszystko pretensje..mowi ze mnie kocha, ale nie wie czy chce jeszcze zemną być..zawsze tylko mówi że jestem smieszna,zalosna i swietna w innym znaczeniu;/
a pozniej sie godzimy i wszystko jest ok...ma to sens?? ciagle to samo..;(
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
facet cię nie szanuje, mówi ci że jesteś śmieszna i żałosna, kłócicie się o jakieś pierdoły a ty się jeszcze zastanawiasz czy bycie razem ma sens. Jeśli jesteś masochistką to jak najbardziej.

Rzuć gnoja, będzie po kłopocie.
 
M

malina.

Guest
mowi ze mnie nie kocha
za:cenzura:isty chłopak, aż pozazdrościć.

Jeśli ci te kłótnie tak przeszkadzają, to z nim zerwij, ni to szczęśliwa jesteś ni nic. Po cóż Ci to wszystko?
[ tak w nawiasie, ja tam się zawsze lubiłam kłócić o takie pierdoły. :D ]
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
hej,jestem z moim chłopakiem od jakiegoś czasu..tzn pół roku..
prawie ciągle sie kłocimy..dosłownie raz w tygodniu jak nie więcej..
tydzien bez kłotni to normalnie cud..
ale nie zawsze sie kłocilismy dopiero po trzech miesiącach chodzenia do teraz:(
szczerze mowiac kłocimy sie prawie o jakieś głupoty..ze sie pierwsza nie odezwałam na gg, ze nie podeszlam w szkole, ze spotkałam sie z przyjaciólkami zamiast z nim..ciągle ma tylko do mnie o wszystko pretensje..mowi ze mnie nie kocha, ale nie wie czy chce jeszcze zemną być..zawsze tylko mówi że jestem smieszna,zalosna i swietna w innym znaczeniu;/
a pozniej sie godzimy i wszystko jest ok...ma to sens?? ciagle to samo..;(
ja sie kiedys spotykalam z chlopakiem z którym na każdym spotkaniu sie klocilismy i przez telefon jak gadalismy to rozmowa konczyła sie klotnio nawet jak na gg pisalismy to oczywiscie nie obeszlo sie bez klotni haha. Szczerze mowiąć az tak bardzo mi to nie przeszkadzalo zakonczenie znajomosci mialo inną przyczyne
 

iwasta89

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
kazda para sie kłóci ale jesli on mowi ze jestes załosna itp no to bez przesady nie ma wogule do ciebie szacunku ja myśle ze jesli jest czas to albo z nim pogadaj albo skoncz tą znajomość chyba że chcesz sie meczyc
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Cyrk na gąsienicach. Ale jako że lubisz być pomiatana, to nie widzę sensu w tym temacie...
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
hej,jestem z moim chłopakiem od jakiegoś czasu..tzn pół roku..
prawie ciągle sie kłocimy..dosłownie raz w tygodniu jak nie więcej..
tydzien bez kłotni to normalnie cud..
ale nie zawsze sie kłocilismy dopiero po trzech miesiącach chodzenia do teraz:(
szczerze mowiac kłocimy sie prawie o jakieś głupoty..ze sie pierwsza nie odezwałam na gg, ze nie podeszlam w , ze spotkałam sie z przyjaciólkami zamiast z nim..ciągle ma tylko do mnie o wszystko pretensje..mowi ze mnie kocha, ale nie wie czy chce jeszcze zemną być..zawsze tylko mówi że jestem smieszna,zalosna i swietna w innym znaczeniu;/
a pozniej sie godzimy i wszystko jest ok...ma to sens?? ciagle to samo.. ;(


To ile razy będziecie się rozstawać a potem znów być razem ? Według mnie to nie ma sensu .
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
To ile razy będziecie się rozstawać a potem znów być razem ? Według mnie to nie ma sensu .
Tak jak pisałem w poprzednim poście. Autorce to sprawia przyjemność, jest jej tak dobrze, więc jedynym co nie ma sensu, to ten temat. Owszem pisze tu, że jest jej niby przykro i źle, ale jakby tak było rzeczywiście , to by gościa dawno rzuciła w pizdu. Ergo, lubi być pomiatana.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Tak jak pisałem w poprzednim poście. Autorce to sprawia przyjemność, jest jej tak dobrze, więc jedynym co nie ma sensu, to ten temat. Owszem pisze tu, że jest jej niby przykro i źle, ale jakby tak było rzeczywiście , to by gościa dawno rzuciła w pizdu. Ergo, lubi być pomiatana.


Po co wykłócać sie o takie bzdury jakby nie mieli większych problemów ?
Jak nie pasuja do siebie to niech się rozstaną . Nie ten to inny . Świat nie kończy się na jednym facecie . Na siłe związku nie utrzymają tymbardziej że nie potrafia się dogadać ..
 

Violet_Daphne

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Irlandia
wogóle CI się dziwię, że juz trzy miesiące wytrzmałas w takim toksycznym związku. Zalecam troche szacunku do samej siebie a mniej cierpliwości i litosci dla kolegi.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Po co wykłócać sie o takie bzdury jakby nie mieli większych problemów ?
Jak nie pasuja do siebie to niech się rozstaną . Nie ten to inny . Świat nie kończy się na jednym facecie . Na siłe związku nie utrzymają tymbardziej że nie potrafia się dogadać ..
Moja droga Predictible. Ty to wiesz, ja to wiem. Autorka chyba tak nie do końca...
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
Dokładnie rzuć gnojka, bo za dobrze to Ci z nim nie jest..
To są czyste błahostki o co wy się kłócicie, jakby nie było większych problemów.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Ja się wogóle dziwie, ze dajesz mu się tak traktować...
Wiem : "Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. [...] nie pamięta złego"
ale ile można ? ;/
Skoro jesteście razem to powinniście być szczęśliwi, a tu wygląda na to, że nawzajem się unieszczęśliwiacie. A już najbardziej on Ciebie.
 

littlegirlx3

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
wypiździec Górny
Nie, to nie ma sensu!
Po co być z osobą, która Cię nie szanuje i mówi że jesteś "żałosna"? :/ Moim zdaniem powinnaś jak najszybciej skończyć tą znajomość, bo im szybciej tym lepiej .
Jeżeli chłopak obraża sie o takie głupoty, o jakich napisałaś to nie jest ciebie wart, powinnaś mieć też wolnośc i trochę czasu dla siebie, nie jesteś jego własnością !
Trzymaj sie ;)
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
a pozniej sie godzimy i wszystko jest ok...ma to sens?? ciagle to samo..;(
Nope.

Ile czasu mu poświęcasz?

Wspomniałaś, że on Cię kocha. Ale nie mówiłaś nic o tym, iż Ty kochasz jego. Nie jesteś z nim przypadkiem dlatego, żeby mieć chłopaka?
 

konik92

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dobrze znany mi przypadek, chociaż to ja jestem chłopakiem. Kłócę się z moją dziewczyną bardzo często - tak jak ty. Wkrótce dojdzie do tego, że nie będziesz miała ochoty się z nim w ogóle sprzeczać i będziesz pragnąć uciec jak najdalej. Albo po prostu się wypali i będziesz miała gdzieś co on ma do ciebie.

Spróbuj go przytęperować - z czasem powinno zadziałać.
 
Do góry