Czy Sex Bez ZobowiązaŃ Jest Taki Straszny? Dlaczego Sie Go Boimy?

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Myśle że jeżeli ktoś jest wychowany na fundamentach wiary , to sam od siebie uważa ze to jest złe...
Ale niektorym to może sprawiać poprosu prayjrmność i niewidzą w tym nic złego ( a to niezadobrze ) , myśle że powinni bo w przyszłości nie będą w stanie założyć normanej rodziny :(
Pozdro :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jezeli mloda osoba nie rozladowuje napiecia seksualnego, faktycznie moze popasc w depresje. Ale jesli ma taka potrzebe, to od czego jest masturbacja? :p Ja uwazam, ze kazdy powinien dzialac w zgodzie z wlasnym sumieniem. Wiec jesli czuje, ze tego chce i nie zaluje- prosze bardzo. Tylko ze mnie sie troche to wydaje dziwne...Ja bym nie potrafila uprawiac seksu bez uczucia...I chyba to samo czuje wiekszosc osoba. Zreszta, znam kilka osob, glownie mezczyzn, ktore uprawiaja taki seks z nieznajoma osoba. I wszystkie twierda, ze juz sie od tego uzaleznily, ale strasznie by chcialy, zeby osoba, z ktora to robia, byla im blizsza...
 

kaos

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
nie do konca sie zgadzam z tym co przeczytalem.ja nie widze nic zlego w "seksie bez zobowiazan" jesli obie strony nie sa w zwiazku.w koncu nie kazdy chce byc w stalym zwiazku z roznych powodow.czy to oznacza ze ma nie korzystac z seksu,zaspakajac sie samemu albo placic za to? ja nie widze w tym nic zlego ale nie oznacza to ze to popieram.jestem przeciwny takim rozwiazaniom ale jestem w stanie zrozumiec osoby preferujace takie metody.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Sprawa dobrowolnego wyboru. Ludzie sa rozni, jedni to toleruja inni nie... dla czesci z pewnoscia jest to dobry sposob na zaspokojenie swoich potrzeb seksualnych. Wszystko odbywa sie szybko i latwo, oczywiscie tylko wtedy gdy obie strony wykazuja checi. Sadze ze calym motorem napedowym i przyczyna ktora sklania ludzi do takich zachowan jest tematowe "bez zobowiazan".... przyciaga ? - oczywiscie !
Mnie osobiscie nie przyciaga i przyciagac nie bedzie, do odbycia aktu seksualnego potrzebne mi sa uczucia wyzsze takie jak milosc.
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Hm ja bym się nawet skusił. Dlaczego?, poniewaz na Miłosć moją zasługuje tylko jedna osoba, a na dobry sex bez zobowiązań, no cóż sami sobie odpowiedzcie. :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
przemyslalem to ostatnio i... na dyskotece widzac kogos tylko raz w zyciu nie ma problemu. musi byc tylko gwarancja ze wiecej kogos nie zobacze... w innym wypadku - nie dzieki.
 

Turban

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
Niewiem czemu ludzie traktują sex bez zobowiazań jak coś bardzo złego ile razy mamy ochote na sex z kimś kogo widzisz na ulicy bardzo Ci się ta osoba podoba i mówisz sobie chciałbym(abym) się z nią(m) przespac!! Jeżeli ta osoba siezgadza to czemu nie!! Niektóre dziewczyny strasnie się tego bronia !! Przecierz to jest przyjemnośc bez której nie da się żyć!! LUDZIE ŻYJMY CHWILĄ CIESZMY SIĘ NIA!!!!!!!!! Pozdrawiam ExStAsY9!!!!!!!!!!
Ja zawsze byłem za :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Niektóre dziewczyny strasnie się tego bronia !! Przecierz to jest przyjemnośc bez której nie da się żyć!! LUDZIE ŻYJMY CHWILĄ CIESZMY SIĘ NIA!!!!!!!!!


Bo niektore, a raczej wiekszosc dziewczyn jest madrzejsza od wielu chlopakow (choc na szczescie istnieja chlopacy, ktorzy nie sypiaja z byle kim), wiekszosc dziewczyn nie widzi przyjemnosci w seksie bez uczucia. Bo co jest przyjemnego w zblizeniu do osoby, z ktora wcale nie chcemy byc blisko psychicznie?
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
hm, rozładowanie napięcia seksualnego, suuuper orgazm i cała dzikość w tym seksie ?

A ja mysle ze jedynie rozladowanie napiecia seksualnego- a to mozna osiagnac dzieki masturbacji :p Dzikosc jest duzo przyjemniejsza z kims nam bliskim. Nie moge powiedziec na 100%, ze nic w tym nie ma przyjemnego, bo nie probowalam, ale watpie zeby mi sie podobalo...No ale coz- rozni sa ludzie :p Jednak wszyscy moi znajomi, ktorzy uprawiali taki seks (i do tego faceci :p), twierdza, ze woleliby, zeby ta osoba byla ich ukochana...
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
skes bez zobowiązan może być naprawde fajny, jesli obie osoby dobrze znają zasady, na których taki układ się opiera.
Powtarzam! nie porównujcie puszczania się do seksu bez zobowiązan
 

exstasy9

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
skes bez zobowiązan może być naprawde fajny, jesli obie osoby dobrze znają zasady, na których taki układ się opiera.
Powtarzam! nie porównujcie puszczania się do seksu bez zobowiązan

Dzięki za wszystkie wypowiedzi!! :* zgadzam się z Martiną!! Tzn wyrażam takie samo zdanie na ten temat jak Martina!! Pozdro dla Ciebie 3 maj się bużka soczysta :*
 

SuperGość

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jestem Pewien że większośc panianek gdyby miało 100% pewność że nikt sie nie dowie że się puściły (np wyjazd samotnie na wczasy za granicę) to puściłaby się z pierwszym lepszym -przystojnym facetem.

Sex bez zobowiązań jest OK. między dwojgiem "dorosłych" ludzi, a nie małolatów, gdzie on pójdzie i rozpowie na całym osiedlu i szkole że ją przeleciał. Dziewczyny puszczajcie się z żonatymi facetami to bedziecie miały gwarancję że nikt się nie dowie. A małolaci? no cóż starajcie się! nie zapominajcie o starszych paniach -tych po 30tce, ona mają niesamowity potencjał i chęci, a są często zaniedbywane przez mężów. Łatwiej wyrwiecie taką starszą (otwartą rozmową) niż małolatę.
Najłatwiejszy wiek dziewczyn do wyrywania: 16-19, a potem 28->100:)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
sory SuperGosciu ale nie ja
podobnie jak jelonek uwazam, ze sam seks bez milosci jest bez sensu
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Dziewczyny puszczajcie się z żonatymi facetami to bedziecie miały gwarancję że nikt się nie dowie.
Co za bzdury :/
Wlasnie, sex z zonatymi facetami mozna nazwac puszczaniem, ja jednak wole sex i milosc razem.

Zreszta ciekawe z kad te stwierdzenie ze prawie wszystkie dziewczyny chca sexu bez zobowiazan???
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez nie wiem skad te stwierdzenie, prawie kazda dziewczyna szuka w chlopaku oparcia, mysli o przyszlosci, nie spotkalam jeszcze zadnej dziewczyny, ktora bylaby za takim niezoobowiazujacym seksem!
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
eh drogie panie, rzeczywiscie polska mentalnosc jest przesiąknięta stereotypami... mysle jednak ze dzieci moich dzieci w seksie bez zobowiązan nie beda widzialy juz calkowicie nic zlego. niewiem czy to dobrze czy nie... ale chyba nie najgorzej... byle by to nie bylo calkowite puszczanie sie na lewo i prawo z mottem zyciowym "cipka nie mydło, nie wymydli sie", jezeli beda to pojedyncze przygody (i nie pierwsze razy...) to wszystko spoko. ja chce pierwszy raz przezyc z milosci, reszta moze byc przygodna.
 
Do góry