Czy Sex Bez ZobowiązaŃ Jest Taki Straszny? Dlaczego Sie Go Boimy?

exstasy9

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Niewiem czemu ludzie traktują sex bez zobowiazań jak coś bardzo złego ile razy mamy ochote na sex z kimś kogo widzisz na ulicy bardzo Ci się ta osoba podoba i mówisz sobie chciałbym(abym) się z nią(m) przespac!! Jeżeli ta osoba siezgadza to czemu nie!! Niektóre dziewczyny strasnie się tego bronia !! Przecierz to jest przyjemnośc bez której nie da się żyć!! LUDZIE ŻYJMY CHWILĄ CIESZMY SIĘ NIA!!!!!!!!! Pozdrawiam ExStAsY9!!!!!!!!!!
 

Attachments

  • fo02m.jpg
    fo02m.jpg
    2,1 KB · Wyświetleń: 12

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ja nie widzę w seksie bez zobowiązań nic złego - jeżeli są dwie osoby które potrzebują fizycznej bliskości a boją się z kimkolwiek związać to proszę bardzo :)

jednak osobiście, na dzień dzisiejszy, potrzebuję 'zobowiązania' by się z kimś przespać, po prostu nie kręci mnie wkakiwanie do łóżka każdemu facetowi tylko dlatego że on mi sie podoba i w tym momencie mam na niego ochotę
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Rozni ludzie rozne potrzeby...

Jedni to robia (nie mam nic przeciwko jesli tylko ktos nie sprzedaje sie na prawo i lewo z byle kim, byle gdzie bo tylko ma na to ochote) inni nie musza lub nie chca. Kwestia gustu, smaku i wartosci.
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ja tam jestem dobrze wychowana, a jakos nie mam nic przeciwko :]
myslę że raczej chodzi tu o kwestię kościoła itp
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
kwestia kosciola - chodzio o to, ze ktos byc moze od urodzenia jest wychowywany w katolickiej rodzinie, bog i wiara sa dla niego niezmiernie wazne, tak samo jak dogmaty kosciola ...
nie czytajcie miedzy wierszami
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, do niedawna kiedy jeszcze burza hormonow szalała w moim organizmie nie mialem nic przeciwko... ale teraz... mysle ze przeleciec panienke ot tak to nic fajnego...
 

transcendentna

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wielkie Miasto W.
zgadzam się z czaaarną.....
Być moze jest to też kwestia jakiegoś wychowania.... ???
Ja też się zgadzam... Jeśli wyszłoby na jaw, że przypuszczalnie dziewczyna robi to z praktycznie przypadkową osobą, miałaby od razu wyrobioną opinię - niezbyt pochlebną... Poza tym z takiego niezobowiązującego zbliżenia, mogłaby wyniknąć już nieco bardziej zobowiązująca ciąża... I co wtedy?
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
No właśnie co wtedy? Niechciane dziecko czy może aborcja? Wiadomo napewno każda dziewczyna miała taki impuls gdzie kochała się z przypadkowym mężczyzną, ale albo ona się do tego nie przyzna albo więcej się to nie powtórzy. Dla dziewczyny nie ma czym się chwalić.
 

!wEsOŁyŻn!w!aRz!

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
żYrardOOf C!ty
Tia....sex bez zobowiazan....dla faceta no gratak jakich malo ale dla kobiet??Zazwyczaj po takich wybrykach mowi sie o nich ze zachowuja sie jak panienki lekkich obyczajow.Niestety jeszcze w naszym kraju sex to temat tabu a ludzi o roznych pogladach sexualnych sa traktowani jak margines spoleczny albo jak cudaki.Miejmy nadzieje ze sie to zmieni. :eek:k:
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Fakt, to nie uczciwe że facet który się puszcza jest umieszczany na piedestale :]
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja co prawda jestem katolikiem, ale nie jestem wychowana "przesadnie" w tej wierze... chodze do kościoła, ale jeśli chodzi o sprawy seksu to wogólę kościoła nie biorę pod uwagę.... w rzyciu robię to co uważam za słuszne, i wtedy nie myślę co na to kościół...
 

ramfik

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
A jak facet zmienia panienki jak przysłowiowe rękawiczki to jest może puszczalski czy może uprawia seks bez zobowiązań? Ludzie za dużo zioła jaracie! :D :D :D
 
Do góry