Czy Robiłyście Już ''loda''?

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
:) wiecie tu nie chodzi o to czy ja sie poddaje czy nie. Po prostu nie chce zebysmy sie ciagle klucili z takiego powodu bo to nie ma sensu. Bardzo Ja Kocham i moze kiedys jakos sie do tego przekona. Puki co to od czasu do czasu cos tam jej napomkne o tym :) Tak sobie ostatnio uswiadomilem ze naprawde bardzo ja Kocham :) mimo iz Ona nie ma takiego temperamentu jak ja i ciagle jest zainteresowana swoja kariera :p (nauka i takie tam) to i tak ja Kocham :lol: Jednakze mogla by byc o wiele bardziej "zboczona" :lol:

Pozdrawiam
 

katrina_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
hm.. tak myśle ze jak się kogoś namawia na taką rzecz to jeszcze gorzej myśle że dziewczyna sama sie przekona i kiedys Cie zaskoczy... :)


hm.. tak myśle ze jak się kogoś namawia na taką rzecz to jeszcze gorzej myśle że dziewczyna sama sie przekona i kiedys Cie zaskoczy... :) choć przyznam że mnie mój nie musiał namawiać :D
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
no ciekawe czy któraś dziewczyna musi prosić chłopaka żeby jej zrobił co nieco ?!
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Bo moze jakims pedancikiem jest lub takim wiesz "chlopcem zniewiescialym" :p
Ja jak znam chlopw to jakos kazden lubi i nie slyszalem jeszcze zeby ktos narzekal :D :D
TO tylko z wami kobietami sa takie problemy nie iwadomo czemu..... ech... co za narod...
 

katrina_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
a ja myśle że nie wie jak to smakuje jakby spróbowal pewnie by mu sie spodobało :lol: :p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Mój nie lubi, za to ja jemu tak.
W sumie nie daje mi to przyjemności, wolę sex. Ja za to uwielbiam jego Tygryska :D
Kiedyś w ogóle nie chciał o tym słyszeć, aż w końcu sie przekonał.
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
moj mi sie wydaj ze o tym mysli
ale nigdy mnie do niczego nei chhce zmuszac
 
Do góry