Czy Ona Jest ...nienormalna?

Status
Zamknięty.

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ten facet jej nie kocha, skoro pozwolił na takie coś!!!
 

kolikol16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja takze uwazam ze mas zracje, niech sobie te inne przypomną że jak sie zabezpieczają to tak jaby zabijały swoje dzieci...
jak dla mnie aborcja to jak tabletka po wpadce;) na pewno nie załowałabym bo to nie jest jeszcze dziecko a mała nierozbudowana i bez uczuć cząstka nas, jakby wyrostek... jak dla mnie te inne dziewczyny są jakies dziwne.. co by sie z tym dzieckiem niechcianym pozniej stało jest gorsze
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
ja takze uwazam ze mas zracje, niech sobie te inne przypomną że jak sie zabezpieczają to tak jaby zabijały swoje dzieci...
jak dla mnie aborcja to jak tabletka po wpadce;) na pewno nie załowałabym bo to nie jest jeszcze dziecko a mała nierozbudowana i bez uczuć cząstka nas, jakby wyrostek... jak dla mnie te inne dziewczyny są jakies dziwne.. co by sie z tym dzieckiem niechcianym pozniej stało jest gorsze

jeszcze nie dziecko ??? a Ty czym byłas.. w 7tyg ciazy jak sie twoja matka dowiedziala ze jest w ciazy.. wiedziala ze bedzie miala swojego dzieciaczka.. a nie a nie jak Ty to nazwalas ''mała nie zbudowana i bez uczuc cząstka nas.. jakby wyrostek''

ja na przyklad juz od 5 tyg mowilam do brzuszka moj mały skarbek.. ;) i nie ukrywam tego bo ciesze sie ze było mi dane przezyc te cudowne chwile choc był ich tak mało. :(

jak dla mnie te inne dziewczyny są jakies dziwne..

bo nie ktore dziewczyny wiedza co to ból bo stracie dziecka.. nie tak jak Ty.. <_< i gdy widza jakas dziewczyna z własnej głupoty wpada.. a pozniej chwali sie usunie aborcje..

to po co ty wspołrzyjesz.. za tym idzie odpowiedzialnosc.. za nowe zycie.... a nie ''wyrostek''
wiec ze dziecko nawet gdy ma 8 tyg.. lub wiecej ma swoje uczucia.. i gdy cos głupiego zrobisz to ta mała iskierka bedzie to czuła.. a jak cos mowisz to ta mała iskierka to słyszy..
wiec mi nie pieprsz głupot ze dzieci w łonie matki nic nieczują..
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
ja takze uwazam ze mas zracje, niech sobie te inne przypomną że jak sie zabezpieczają to tak jaby zabijały swoje dzieci...

Mówisz o potencjalnym życiu. Osamotniony plemnik niczego nie zwojuje :eek:czko: Płód to życie które rozkwita a to duża różnica.

Kolikol16
na pewno nie załowałabym bo to nie jest jeszcze dziecko a mała nierozbudowana i bez uczuć cząstka nas, jakby wyrostek... jak dla mnie te inne dziewczyny są jakies dziwne.. co by sie z tym dzieckiem niechcianym pozniej stało jest gorsze
Powiedz, dlaczego tylu ludzi potrafi przewidzieć przyszłość dzieciaka, którego sami nie potrafią nazwać dzieckiem ?
Kto i jaką da nam gwarancję, że z dziecka nie wyrośnie lekarz, konstruktor silników czy też choćby hydraulik ? Nikt. Natomiast wielu potrafi wizualizować dziecko (nawet te nie swoje) katowane, przymierające głodem bez perspektyw na życie.

Twoje pierwsze dni: Jeszcze przed urodzeniem
1. dzień

Twoje życie rozpoczęło się w chwili poczęcia. W tym momencie zostały określone wszystkie cechy genetyczne (płeć, kolor skóry, oczu, włosów, rysy twarzy).
Kształtuje się zawiązek układu nerwowego.

21. dzień

Bije już serce dziecka.

41. dzień

Pojawiają się pierwsze odruchy nerwowe.

5. tydzień

Tworzą się mięśnie i szkielet.

6. tydzień

Można zarejestrować fale elektromagnetyczne wysyłane przez mózg.

7. tydzień

Na twarzy dziecka można zobaczyć oczy, uszy, nos i wargi.

10. tydzień

Dalszy rozwój to tylko doskonalenie istniejących narządów.

26. tydzień

Przedwcześnie urodzone dziecko jest już w stanie przeżyć.

Pełnia życia. Czułeś i reagowałeś. Już w siódmym tygodniu podrażnienie skóry dziecka w okolicach warg powoduje reakcję całego ciała. W dziewiątym tygodniu dziecko odczuwa ból już niemal całą powierzchnią ciała i reaguje na niego jak dorosły - odsuwa się od źródła bólu, przesuwa w tył, gwałtownie rusza rękami i nogami, wykrzywia twarz. Wszystkie zmysły są aktywne w okresie prenatalnym. Słuch: dziecko porusza się, gdy usłyszy donośny dźwięk; smak: rozróżnia smaki wód płodowych; wzrok: zmianą rytmu serca reaguje na nagłe oświetlenie brzucha; węch: jest zdolne do rozróżniania przyjemnych i nieprzyjemnych zapachów.
Poruszałeś się. Już od drugiego miesiąca dziecko zaczyna się ruszaś: przeciąga się, podskakuje, ziewa, dotyka rękami głowy, rusza ustami, robi miny. Filmy rejestrujące zachowanie 3-miesięcznego dziecka pokazują jak "tańczy" w macicy. W czwartym miesiącu udało się odnotować ok. 20 tysięcy różnych ruchów w ciągu jednego dnia.
Uczyłeś się świata. Pamięć prenatalna kształtuje reakcje w późniejszym życiu. Rozluźnia nas przyjęcie pozycji płodowej, przyciemnione światło (przypominające półmrok macicy), odpoczynek w wodzie, kołysanie (podobne do rytmu oddechu matki) czy rytmiczne dźwięki (przypominające o biciu jej serca).
lek. med. Maria Szczawińska, ginekolog położnik

Słoneczko, powiedz, w którym dniu to już dziecko a w którym wyrostek bo doszukać się nie mogę ? :niepewny:
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Przepraszam was że tak długo zwlekałam z odpowiedzia w tym temacie...ale przez dłuższy czas nie miałam internetu. Więc tak...Asia zleciała ze schodów....najpierw mówila że przez przypadek ale po różnych terapiach (chodzi mi o psychiatre) przyznała się że chciała je zabić bo znienawidziła to dziecko ponieważ ono niby miało zepsuć jej całe życie. Chłopak ją zostawił (ten z którym miała dziecko) bo poprostu jak usłyszał o tym co ona zrobiła przestraszył się i olał dziewczyne. Teraz znalazł sobie nastepną i prawdopodobnie ta panienka też jest w ciązy. U nas w szkole takie rzeczy są normalne, do mojej klasy chodzi 13 dziewczyn i 14 chłopców. Z dziewczyn 2 były w ciąży...
 
Status
Zamknięty.
Do góry