czy mogę być w ciąży?

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Miesiączka skończyła mi się dokładnie 18 maja kochalam sie z chlopakiem z 20 / 21 maja .
Czy jest mozliwosc ze moge zajść w ciąże ?
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Nie istnieje żaden sposób Antykoncepcji który by dawał nam pewność w 100 %

Ale tutaj to chyba rozumiem że ty nie użyłaś żadnych środków antykoncepcyjnych tylko liczyłaś na to że skoro tobie się okres skończył to i też bez żadnych zabezpieczeń można się kochać.
 

asiu

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej! Ma problem. To znaczy nie bardzo wiem co mam myśleć i proszę o wsparcie i jakieś sugestie. Otóż, z chłopakiem dość często uprawiamy stosunek przerywany. Kiedy powinnam była dostać ostatnio okres to pojawiło się tylko delikatne plamienie, ale bez krwi. Trwało to dwa dni. Potem były dwa dni przerwy i znów to samo, czyli dwa dni plamienia bez krwi i na trzeci dzień był taki dziwny śluz o zabarwieniu takim beżowatym, dziwny kolor. Wiem, że w czasie ciąży, a szczególnie na początku mogą pojawić się takie plamienia. Robiłam test, wyszedł negatywny, ale wiem, że testy nieomylne nie są. Dodam, że przed tym drugim plamieniem potwornie bolał mnie brzuch, co u mnie przy okresie jest normalne. Nie wiem, co o tym myśleć, zastanawiam się czy powtórzyć test zanim pójdę do lekarza? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
dziewczyno czy my jestesmy jasnowidzami? sama najlepiej powinnas wiedzic kiedy masz dni plodne a kiedy nie, przeciez nie znamy twojego cyklu, nie wiemy czy jest regularny, czy w twoim zyciu nie zaistnialy sytuacje ktore moglby wplynac na cykl tzn. przestawic go! dziewczyno jezeli tak sie obawiasz ciaza to sie zabezpieczaj, kurcze czy was nie stac na prezerwatywy? najpierw robicie pozniej myslicie.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
najlepiej wykonaj test beta hcg. wiesz krwawienie miesiaczkowe moze byc rozne nawet, moze przypominac plamienie.
 

czarnolaska

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
niemcy
nie jestes w ciazy, ale dla pewnosci zrob test albo idz do gina :p

od marcowej imprezy minelo juz troche czasu, wiec w polowie maja juz byc cos wykazalo :D
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Chyba że uważa, że nawiedził ją jakiś duch, może pszczółka pyłek przyniosła?
Wtedy ciąża gwarantowana.
 

Tamburynek

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
394
Punkty reakcji
7
Miasto
Małopolska
Dziwne ze 95% kobiet jest zaskoczonych jak dowiaduje się ze jest w ciąży ale chyba tak musi byc.
:D
 

myszeczka7312

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam :)
mam takie dość "głupie"pytanie.
czy aby zajść w ciąże musi nastąpić penetracja???
plemniki nie mogą dostać się "same"do pochwy jeśli nastąpi wytrysk ale nie w pochwie a gdzieś w jej okolicach???
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Trochę zły dział, ale jeśli już pytasz to tak, można zajść w ciąże bez penetracji, wystarczy, że plemniki dostaną się do pochwy, jednak jest to mało prawdopodobne.
 

jogimaster

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam:) Mam takie pytanie gdyz niestety jest maly problem. Bawilem Sie z moja dziewczyna robilem jej palcówke. Nie dotykalem czlonka wiec nie moglo byc na nim spermy. Potem moja dziewczyna bawila sie moim czlonkiem. Dotykala plynu ejakulacyjnego. po jakis 3 godzinach gdy byla w domu sama sie zabawiala nie wkladajac palców do srodka, tylko dotykajac lechtaczke i wargi sromowe. Teraz moja dziewczyna Ciagle sie boi ze jest w Ciazy... Czy jest to mozlwie??:( prosze pomozcie...
 

Misiutaa15

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam:) Mam takie pytanie gdyz niestety jest maly problem. Bawilem Sie z moja dziewczyna robilem jej palcówke. Nie dotykalem czlonka wiec nie moglo byc na nim spermy. Potem moja dziewczyna bawila sie moim czlonkiem. Dotykala plynu ejakulacyjnego. po jakis 3 godzinach gdy byla w domu sama sie zabawiala nie wkladajac palców do srodka, tylko dotykajac lechtaczke i wargi sromowe. Teraz moja dziewczyna Ciagle sie boi ze jest w Ciazy... Czy jest to mozlwie??:( prosze pomozcie...



NIemożliwe.
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Moim zdaniem, szanse są, ale nikłe i raczej uspokoiłabym się. Jeżeli dziewczyna jest płodna danego dnia, to śluz może wydostawać się również na zewnątrz narządów płciowych, a jeżeli wydostał się na zewnątrz i trafiły tam plemniki, to nie ma przeszkód, żeby trafiły tam gdzie trzeba. Tylko że piszesz, że ona robiła to po trzech godzinach. Nie wydaje mi się, żeby plemniki taki czas przeżyły poza ciałem i stąd szanse są nikłe. Musiałoby zdarzyć się wiele nietypowych przypadków na raz, żeby była w ciąży. Musiałaby być płodna tego dnia i jej śluz musiałby wydostać się również na zewnętrzne części narządów, plemniki musiałyby przeżyć.
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Według moich obliczeń:
-ostatnia miesiączka: 7.05
-długość cyklu: 21 dni
-szacunkowy dzień płodności: (7+21=28 28/2=14) 14.05
-współżycie: 17.05
-zakładam, że Twoje cykle są regularne
Nawet jeżeli plemniki mogą przeżyć 5 dni, to i tak wychodzi na to, że w momencie współżycia byłaś już po okresie płodności, więc za późno na zapłodnienie. Chyba, że dzień płodności nie wypada u Ciebie akurat w połowie. Tak wynika wyłącznie z moich skromnych obliczeń. Spróbuj sama poobserwować swoje ciało. Wtedy będziesz wiedziała kiedy jesteś płodna i może nie będziesz tak ryzykować. Spokojnie możesz współżyć po dniach płodnych, ale nigdy przed. Możesz zajść w ciążę wyłącznie w momencie kiedy jesteś płodna, no i w przypadku, kiedy plemniki przeżyją do tego dnia.
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Plemniki "same" nigdy się do pochwy nie dostaną. Jednak jeśli będąc w okolicach pochwy, napotkają śluz wydobywający się podczas owulacji (jeżeli ten śluz wydostanie się na zewnątrz i "zmiesza" z plemnikami), to on zdecydowanie pomoże im dostać się tam, gdzie trzeba. Stąd jest to możliwe. Zależy też o jak bliskich okolicach mówimy :)
 
Do góry