czy mogę być w ciąży?

Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Ludzki organizm to nie jest zaprogramowany system który zawsze i w każdej sytuacji będzie zachowywał się tak samo.
Tak samo jak każdy człowiek jest inny, inaczej reaguję na stany które poprzednio przechodził.
Owszem, pewne objawy mogą być takie same jak w poprzedniej ciąży ale wcale nie muszą.
 

agii

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
taka tez mam nadzieję..dzis bylam u lekarza, co prawda z innych powodow, ale trafilam w koncu do ginekologa i stwierdzil,ze w zasadzie wszystko mozlwie.. i kazal zrobic test,jakby nie bylo okresu, bo "do zapolodnienia moze dojsc nawet w czasie menstruacji".

test mam, ale zrobie w ostatecznosci,jak okres sie ne pojawi, teoretycznie powinien wypasc jakos jutro,pojutrze.. mam nadzieje,ze bedzie..

:)
 
W

WomenonWaves

Guest
mój cykl trwa 21 dni...
jesli cykl liczysz od pierwszego dnia miesiączki do pierwszego dnia następnej to współżyjąc 17 maja niestety mogłaś zajść w ciążę...
poczekaj jeszcze z tydzień i zrob badanie beta HCG z krwi potem powtórz je po 7 dniach
jeśli wzrasta to gratulacje... będziesz w ciąży
wszystko to pod warunkiem, że nie użyliście żadnego rodzaju antykoncepcji
jeśli cokolwiek zastosowaliście to w zaleźności od tego co było środkiem anty szanse mogą być różne
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Lady_C. oj dziewczyno niby wiesz duzo o tych "sprawach" a tak naprawde nic nie wiesz :bag: nie ma mozliwosci zaplodnienia, poczytaj troszke o zaplodnieniu
 

justyssia

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam bardzo ważne pytanie.
mam 18 lat.. za rok maturaa..
kochałam się ze swoim chłopakiem.. kilka raazyy. niedawno zaczełaam.
moim zdanieem akurat to była odpowiedznia poraa...

od tametego czasu nic sie nie dziaałoo..
dopóki. nie zbliżał się okres..
bolące sutkii. ból brzuchaa. większy brzuch. częste oddawanie moczu. wydzielina.
to są moje objawy przed miesiączką..

wszystko było okeejj.
dopóki nie zniknęły..
mijaa juz tydzieńń. od czasu kiedy miałam dostac miesiąączkęę. alee ani widu ani słychu jeej.;/

hmm. częstoo tak mam, że okres spóxnia mi sięę dużoo. czasem w niekótrych miesiącach nie mam go w ogólee..

a poza tyym. cały czas chudnęę.. chociaz jem tyle samo. co zawsze.?

dziwne prawda.?
doradźcie mii. coo się może dziaac. czytałaam juz duzo.. naa forum na teen temaat. ii coraz bardziej sie obawiaam.

pozdraiwaam. i z góry dzięękuje zaa odpowiedzi.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
w sumie to powinienem to przenieść do działu ciąża lub antykoncepcja, ale pośmiejmy się :p
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
no, spójrz do działów ciąża i antykoncepcja. gdzieś tam przyklejony jest temat o pierwszych objawach ciąży.
a nie pomyślałaś o tym, żeby zrobić test albo wybrać się do lekarza??
każda kobieta może mieć inne objawy ciąży i zamiast się martwić lepiej byłoby upewnić się co jest grane.

moim zdanieem akurat to była odpowiedznia poraa...
czy to znaczy, że jako antykoncepcję stosowałaś kalendarzyk?? a że to bardzo zawodna metoda zapobiegania ciąży, to nie wiesz?? może warto byłoby pomyśleć o prawdziwej antykoncepcji??
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Część użytkowników zwyczajnie nie przestanie mnie zadziwiać. Niedługo trafi się tu pytanie o nabywcę świeżej nerki.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
No skoro dziewczyna w życiu realnym nie słyszała ani o lekarzu ani o teście ciążowym to może na forum ją zbadają i oświecą...
 

Mei

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Chyba się naprawdę starzeję, skoro przeraża mnie fakt (i wręcz denerwuje), że osoby, które jeszcze nie dorosły do tematu, bawią się w seks... :bag:
Niewiedza i jeszcze raz niewiedza.
Czasem mam wrażenie, że może jednak my ludzie jesteśmy "wiatropylni", skoro AŻ TYLE NASTOLATEK tak uważa? :mruga:

Naprawdę zajść w ciążę nie jest tak łatwo. Patrząc prawdzie w oczy - jest to wręcz cud...
 

Lady_C.

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Tylko zapytałam.. ( a przecież prosiłam żeby po mnie nie jeździć za to ;/) To moja wybujała wyobraźnia - jestem na diecie, chudnę a wydaje mi się że brzuch rośnie. Dlatego się tak zaniepokoiłam i w końcu zgłupiałam czy jest takie coś możliwe czy nie
 

Mei

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Więc nie zadręczaj się :) Naprawdę nie jesteś w ciąży.

A co do diety - radziłabym przystopować i zacząć odżywiać się regularnie i racjonalnie, bo możesz sobie niezłego bałaganu narobić...
Organizm to bardzo złożona machina i niestety ale łatwo można coś zepsuć... a "naprawa" może trwać latami.
No i jeszcze pozostaje pytanie czy potrzeba odchudzania jest wskazana czy jest tylko i wyłącznie kaprysem... ale to już inny temat.

Prawdę mówiąc to jelita mogą "powiększać" Ci brzuch... Tutaj wydaje mi się, że możesz szukać winnego. I w swoich myślach, autosugestia czasem porafi zdziałać cuda...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
zalezy od cyklu i organizmu kobiety i wielu wielu innych czynnikow, wiec musisz sama obserwowac swoj organizm a nie pytac kobiet o takie rzeczy poniewaz u kazdej kobiety innaczej wypadaja dni plodne i nieplodne
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
skoro mwiesz tak dużo na ten temat, to dlaczego zadajesz takie głupie pytanie?
no oczywiście ze nie jesteś w ciąży
 
Do góry