Czy męski zarost jest seksowny?

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
gdyby ogolnie nie mial kaprawego ryja, i szczeny wy:cenzura:. on sterydow to byloby ok :D

podbna sytacja u tego pana

Arnold-Schwarzenegger-Predator-Musical.jpg

ależ opowiadasz... jak na tamte czasy wyglądał męsko, a twarz miał idealnie nadającą się do filmów w których grał :] co mu się miało niby po sterydach (rzekomych) z twarzą stać? :)

a szwarcuś to był brzydal jest brzydal i będzie brzydal z zarostem i bez zarostu :]
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Nie pisze ze oni nie sa mescy, bo sa.. wlasnie az za bardzo.. kwasimodo, obaj ssterydziarze :p

po koksach szczene wywala, nie widzisz po ich ryjach ? :D

ja wole arnoldzika bo sylwester.. ma wade zgryzu :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
kwasimordo chyba :lol:

nie widzę..ja myślałam że oni poprostu tłuszczu nie mają i mają takie wystajace kości policzkowe :p odczep sie od Johnnego :phi:

szwarcuś choćby nie wiem jak seksowną brudkę sobie zapuścił wyglądałby źle i ten jego sztuczny uśmiech..fuj, jak baba wygląda a nie jak męski facet.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Arnold to taki typowy robocop, żadna bródka ani zarost mu nie pomoże, już wolę Sylwestra z przepaską i nożem przy pasie, ale w tym przypadku byłby to wybór między mniejszym, a większym złem ;)
Jak już coś, to ten z Prison Break najfajniej wygląda z tych przytoczonych tutaj przykładów - ale wszystko zalezy co komu pasuje, identyczny zarost u kogoś innego zamiast dodawać uroku - oszpeci

Temat zszedł też na inne rodzaje zarostów :p
Klata powinna być gładka albo prawie gładka - a jak kiedyś podczas jakichs porządków wymagajacych schylenia się miałam okazje podziwiać owłosione plecy u szwagra - to normalnie mi się niedobrze zrobiło :mruga:
Co do zarostu w miejscach intymnych - jakoś nie przeszkadza mi on u mężczyzny, to co u faceta wydaje mi się niejako naturalne - u kobiety mnie brzydzi
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Jako wzory meskiego wygladu to mysle ze z facjaty to idac dalej w lidze klasycznych wymiataczy to:

Al%20Pacino-2.JPG


robert-de-niro5437.jpg
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
pamela a włosy na plecach...:bag: to musiała być dla Ciebie trauma :lol:...

Kenobi jakim cudem on jest męski? a ze wymiata to już w ogole,w tej beznadziejnej bródce :D?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Dla mnie Arnold to nic specjalnego.

No o tych zarostach, to wypowiedzialam sie, ze facet musi byc facet i w innych miejscach powinien byc zarosniety, mysle, ze duzo kobiet ma tak ja ja i niewiele lubi takich metroseksualnych calych gladkich. Taki mi sie wydaje.
Nawet widze, ze pamelaa wspomniala o kobiecym zaroscie, tak kobieta raczej powinna byc gladka, ja raczej wole byc ogolna, no chyba, ze siedze caly tydzien w domu i nie widze sie z chlopakiem, to po co :p
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
pamela a włosy na plecach...:bag: to musiała być dla Ciebie trauma :lol:...

Uwierz, że od tamtej pory już nic nie będzie takie jak dawniej....:D

Ale serio, ja wiele zrozumiem i mężczyzna metroseksualny nie jest moim ideałem, no ale jakbym miała takie włosy na plecach (to jak to musi wyglądać gdzie indziej?!? :p ) to zainwestowałabym w wosk czy nie wiem co raz na jakiś czas


Kenobi co do de Niro to i owszem, jest specyficzny ale podoba mi się, tyle że akurat nie w tym przedstawionym przez Ciebie tutaj wydaniu
Więc kolejne pudło :)
Znajdź w końcu jakiegoś prawdziwego wymiatacza :D
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Udam, że tego postu nie było, masz szansę go wykasować :p
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
no ale jakbym miała takie włosy na plecach (to jak to musi wyglądać gdzie indziej?!? :p ) to zainwestowałabym w wosk czy nie wiem co raz na jakiś czas
To chyba tak nie działa. Tzn. to że ktoś ma włosy na plecach nie oznacza, że i gdzie indziej ma masakrę ;) Jedni mają włosy na plecach, a np. nogi gładkie. Inni mają klatkę i plecy jak niemowlę, a nogi jak szympans :D

Swoją drogą to chyba niezły ubaw ma natura w stosunku do 20-paro letnich facetów, którzy np. z jednej strony łysieją, a z drugiej właśnie mają full włosów na plecach, czy nogach ;)


Co do męskich wymiataczy to ciężko coś tu napisać. Chyba tylko tyle, że nie znam żadnych poza sobą :D :D :D

O, w zasadzie jednego mógłbym znaleźć jako takiego:

actor-jason-statham-pays-10625m-for-3355-square-foot-house-malibu-colony-ca.jpg

Jason Statham (filmy: Transporter itd.)

Trafiłem choć trochę ? :p
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Greeg jaki pewny siebie, az za bardzo, zapodaj fotke hyhyhyh :p

Powyzszy pan tragiczny to nie jest, ale jak dla mnie rewelacji tez nie ma pod wzgledem wygladu.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Byloby ok ale chyba lysieje :D

Oj dorgie panie, to same cos podajcie bo mnie sie juz pomysly skonczyly :p

Jeszcze tylko On mi przychodzi do glowy
vdiesel.jpg
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
To chyba tak nie działa. Tzn. to że ktoś ma włosy na plecach nie oznacza, że i gdzie indziej ma masakrę ;) Jedni mają włosy na plecach, a np. nogi gładkie. Inni mają klatkę i plecy jak niemowlę, a nogi jak szympans :D

taaa, dziwne z Was stworzenia...:]



propzycja Greega :buuu: Kenobi no cieplej cieplej :eek:k:


brucewillist.jpg
Bruce przecież :sexy: zapomniałam, co tam że od zawsze łysy, mu można to wybaczyć
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Byloby ok ale chyba lysieje :D

Oj dorgie panie, to same cos podajcie bo mnie sie juz pomysly skonczyly :p

Jeszcze tylko On mi przychodzi do glowy
vdiesel.jpg


No dobra, on jest jak najbardziej w porzadku , nie przeszkadza mi, ze lysieje, nadal wzbudza zainteresowanie :)
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Brce nie byl zawsze lysy, mial tez styl "na ciacho"

Bruce_Willis.jpg


:]
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
ale spojrz jakie miał potężne zakola, w tych włosach wygląda średnio, ale ta wersja bardziej dojrzała :eek:k:
 
Do góry