Czy męski zarost jest seksowny?

Ekspert_Philips

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Witam,

Po raz kolejny potwierdza się, że dziewczyny preferują u mężczyzn kilkudniowy zarost. Według dostępnych badań, panie traktują tego typu stylizację, jako męską i seksowną. Znalazłem ostatnio na jednym z forów grafikę prezentującą różne rodzaje zarostu – od gładkiej skóry po długą brodę. Panowie dyskutujący o typach stylizacji, często podkreślają, że nie wiedzą jak utrzymać ich estetyczny wygląd: jak przyciąć wąsy czy skrócić włoski. Jeśli Wasi mężczyźni też mają ten problem to możecie im zaproponować trymer lub zestaw do stylizacji. Pisząc na ekspert@philips.com chętnie pomogę dobrać odpowiednie urządzenie.

___________________________

Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

46568360.png
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Najlepsz jest styl alla "czeski pilkarz"

gunther.jpg
:D

stylowy was - to jest to :D

a tak powaznie, zarost fajna sprawa.. jak jest fajny, nie kazdy facet ma fajny a wrecz rzadko ktory, nie kazdemu tez pasuje

wiadomo ze paro dniowy a nie pojscie droga Jezusa ;)

natomiast takie kwestie jak jakies mini brudki czy pekaesy tez moga byc fajne jak pasuja i bez przesady, czesto jednak.. nie pasuja...

takze dla wiekszosci facetow - niestety - najlesze rozwiaznie to golenie sie codzienne, badz wieczorne jak ja bo rano za malo czasu przed praca :p

osobiscie mam bardzo ujowy zarost wiec tylko lenistwo powoduje ze sie oszpecam i pokazuje publicznie :p

ale moj Tato bo widzialem na zdjeciach, mial w mlodosci fajny zarost, mnie nie przeszlo niestety

a tak naprawde ideal meskiego wygladu to Clint :D

clint_eastwood1.jpg


wszelkim EMO, ELMO, METRO, GEJOM, WAZELINIARZOM, BEKAMOM i KRYSIOM mowimy stanowczo NIE!

i znowu wyszło, że masz dziwnego faceta

ja sie z nim zgadzam, taki temat jednak gdzie indziej
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
pan nr 1 to włąśnie ten najbardziej obrzydliwy przykład wąsika :bag:

brudki pasują jakimś 3% tych którzy je noszą a pekasy..to chyba tylko mają racje bytu w filmach z czasów prl.

hehe a wiesz co jest najśmieszniejsze w Clincie, że tylko mężczyźni uznają go za ideał męskości, ba nawet są tacy którzy powiedzą że jest seksowny..no mnie zawsze fascynowała Wasza fascynacja Clincikiem do tej pory jej nie zrozumiałam, ale ok niech będzie że luzacki facet bujający się po pustyni pijący whiskey i w kapeluszu kowboja jest :sexy: :D

a co znaczy fajny zarost Kenobi? tak jakbyś miał go opisać :p

bardziej niż Clint widzi mi sie zarost ala Fox

foxui.jpg
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Clint wyglada jak prawdziwy facet a nie jakies BradoPitty...

fajny - okreslenie subiektywne, po prostu albo to na facecie wyglada albo nie..

np.

jemu pasuje

prison-break90.jpg


a ten wyglada jak pedal

Pociagajacy_zarost_gladka_3630879.jpg
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
bradopitty , farelle i inne bekhamy to pedałki rzecz jasna i oczywista, ale Clint..to troche przegięcie w drugą stronę, ale co kto lubi ;)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Chyba Clint nie chciałby usłyszeć, że podoba się głównie facetom :p Mnie tam on osobiście nie porywa, ale mam koleżanki, które mają z nim sny erotyczne ;)
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Chyba Clint nie chciałby usłyszeć, że podoba się głównie facetom :p Mnie tam on osobiście nie porywa, ale mam koleżanki, które mają z nim sny erotyczne ;)

Jak byl w formie to na brak kobiet nie nazekal, spokojnie... ;]

W tamtych czasach nie bylo pedalkow typu Brat Pit i krolowal Clint :p

i poprawka, Clint nie podoba sie facetom, tylko budzi ich szacunek i jest wzorem

faceci podobaja sie tylko gejom i.. przewaznie sa to inne geje ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nie jestem jakas fanka, porywa to mnie moj facet i to z nim mam takie sny :p ale Clint wyglada w porzadku, nie odstrasza.
Metroseksualnych nie lubie, ale tak juz mam, ze bardzo zarosnietych tez nie lubie.
Raczej lubie jak twarz ogolona, ale np nogi zarosniete, klata tez, wiec lubie umiarkowanie jak chyba wiekszosc kobiet
ten pierwszy facet co wstawil Kenobi dla mnnie okropnosc
Mysle, ze facet moze obiektywnie powiedziec jak wyglada facet, kiedys moj facet powiedzial, ze jest pod wrazeniem wygladu Clinta

A z tej grafiki co wstawil Ekspert Philis to najgorsze i najzabawniejsze przy tym dla mnie to :8, 14 ,17, 18, 22,23, 24.... :p
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
i poprawka, Clint nie podoba sie facetom, tylko budzi ich szacunek i jest wzorem

faceci podobaja sie tylko gejom i.. przewaznie sa to inne geje ;)
Clint jest spoko, ale tak jak mówisz, gdy patrzę na innego faceta to nie myślę sobie: ależ on zaj.ebisty :D Jego wygląd wywołuje we mnie emocje podobne do jakiejś serwetki w sklepie czy innego talerzyka - czyli mówiąc wprost: żadne :D

Co nie zmienia faktu, że dla mnie jest jednym z hmm kanonów męskości. Może nawet i takim do przesady, ale wolę już taki kanon niż te XXI-wieczne, męskie piz.deczki...

On ma po prostu wygląd faceta, którego niewiele ruszy. Ma w d..uszy cały świat, jest opanowany, nie da się podpuścić jak byle szczyl. Spoko ziom, który reaguje ze spokojem, ale jak się wkurzy to rozwali cały świat ;)

Co do zarostu to sam czuje się najlepiej w jedno- dwu- dniowym. Świeżo wygolony nie lubię bo dość często golę się szybko, albo się gdzieś zatnę i ogólnie na skórze to jednak widać. Jeśli idę gdzieś na imprezę to wolę się ogolić parę godzin przed, albo dzień wcześniej.

Ogólnie jeśli zarost to taki jak u tego z Prison Break. Zarost tego z Lostów już zbyt duży dla mnie (zbyt "ciemno" wyglądam wtedy hyhy) - osiągam taki (i jeszcze dalej) najczęściej gdy jestem chory. Wtedy nie golę się :D No ale nawet po dłuższych chorobach nigdy nie udało mi się dojść do zarostu ala Clint ;) Szkoda bo aż sam jestem ciekaw w ilu % przypominałbym faceta, w ilu % człowieka, a w ilu % małpę :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No Greeg to normalne. Jestes hetero, wiec kreca Cie kobiety. Mozesz spojrzec na faceta, ocenic obiektywnie i stwierdzic, ze jest przystojny, lecz na pewno nie wywola to w Tobie wiekszych emocji, pozadania, zachwytu taki jaki moze odczuc kobieta hetero widzac tego faceta. W sumie odkad mam swojego faceta, to wlasnie tak mam wobec facetow , patrze na nich jak obraz, ale brak wiekszych emocji. Nic szczegolnego :

A i jasne, ze Clint lepszy niz Ci metroseksualni. Na widok takich mozna zwrocic obiad ;) Przynajmniej dla mnie... Brak jakiejkolwiek meskosci.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
oo Greeg wrócił :p
Clint jest spoko, ale tak jak mówisz, gdy patrzę na innego faceta to nie myślę sobie: ależ on zaj.ebisty :D

Co nie zmienia faktu, że dla mnie jest jednym z hmm kanonów męskości. On ma po prostu wygląd faceta, którego niewiele ruszy. Ma w d..uszy cały świat, jest opanowany, nie da się podpuścić jak byle szczyl. Spoko ziom, który reaguje ze spokojem, ale jak się wkurzy to rozwali cały świat ;)

tak tak wiemy,o tym archetypie męskości już chyba legendy krążą ;)

Ogólnie jeśli zarost to taki jak u tego z Prison Break. Zarost tego z Lostów już zbyt duży dla mnie (zbyt "ciemno" wyglądam wtedy hyhy) - osiągam taki (i jeszcze dalej) najczęściej gdy jestem chory. Wtedy nie golę się :D

aj tam, on na wyspie ni emiał się jak ogolić :p, a tak serio to może rzeczywiście trochę za mocny, ten z priosn wygląda schludniej.

Szkoda bo aż sam jestem ciekaw w ilu % przypominałbym faceta, w ilu % człowieka, a w ilu % małpę :D

to zależy, czy należysz do uprzywilejowanych odsetek wyglądających w takim zaroście chociażby ludzko :]
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
A wracając do Philipsa, jak któryś facet strzeli sobie model 22, stawiam piwo... co tam jedno - cysternę piwa :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
jest jeszcze jeden męski człowiek legenda (nie śmiać się :]) i biada temu kto napisze, że mu w tym zaroście nie było dobrze :]

130409230552ramboiii7.jpg


majkawazka lepiej przemyśl swoje zdanie, wiesz ile facet jest w stanie zrobić za cysterne piwa?:D a jak trafisz na studenta to pewnie 21+22+23+4 by sobie za to zapuścił...
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Aleś dopasowała zestawik :D Może powinnaś się tym zająć profesjonalnie? ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
jak nie znajdę pracy w branży to rozważę możliwość doboru kształtu owłosienia twarzy u mężczyzn, dzięki :eek:k:;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
A wracając do Philipsa, jak któryś facet strzeli sobie model 22, stawiam piwo... co tam jedno - cysternę piwa :D
Hehe, mnie również numerek 22 lekko mówiąc zabił :D

jest jeszcze jeden męski człowiek legenda (nie śmiać się :]) i biada temu kto napisze, że mu w tym zaroście nie było dobrze :]
Na Sylwka złego słowa nie powiem :)

Chyba lubisz Stallone bo masz nawet cytat z filmu, w którym grał główną rolę, całkiem męską zresztą :p
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No rzeczywiscie jemu pasuje zarost i faktycznie nie ma wielu mezczyzn , ktorym pasuje ten mocniejszy zarost, najczesciej mnie wlasnie zartos wiekszy odrzuca, tak jak Was.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
jest jeszcze jeden męski człowiek legenda (nie śmiać się :]) i biada temu kto napisze, że mu w tym zaroście nie było dobrze :]

130409230552ramboiii7.jpg

gdyby ogolnie nie mial kaprawego ryja, i szczeny wy:cenzura:. on sterydow to byloby ok :D

podbna sytacja u tego pana

Arnold-Schwarzenegger-Predator-Musical.jpg
 
Do góry