Czy lubicie tuningowane samochody!!

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
tuning to jest silnika a na zewnątrz to jest styling

a fajne są własnie autka co z zewnątrz lipa nieobwieszne plastixami niczym poprostu seria a pod macha stadnina :D
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
To zależy od fury... Niektóre to prawdziwe cuda...inne troszke lipą pachną:) Zainstalowanie sportowego tłumnika, folie na szybach i 2 spoilery to raczej nie jest prawdziwy tuning:)
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
ja osobiście preferuję auto które jest wilkiem w owczej skórze :) Wygląd prawie seria, a pod maską potęga ;) No i jeszcze jedno - dla mnie tuning mechaniczny w połączeniu z LPGos nitros dopalaczos to jakieś nieporozumienie :D
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
jeżeli chodzi o stronę wizualną to również czy jest w dobrym guście i nie wygląda jak choinka.... Ja nie chciała bym mieć auta zrobionego na jakieś burackie.. A co do silnika.. to fajnie by było, ale ja bym się zabiła w takim aucie..
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
:D mnie się podobają autka z konkretnym tuningiem silnika ale też i wygklądające fajnie ... niziutkie z fajnym lakierem i grafika jakąś ...
 

Attachments

  • skyline.png
    skyline.png
    276,3 KB · Wyświetleń: 45

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Ooo, Skyline, to jest maszynka, aż się łezka w oku kręci :D
Chociaż nie powiem wystarczyłby mi golfik trójeczka :p
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
ja osobiście preferuję auto które jest wilkiem w owczej skórze :) Wygląd prawie seria, a pod maską potęga ;) No i jeszcze jedno - dla mnie tuning mechaniczny w połączeniu z LPGos nitros dopalaczos to jakieś nieporozumienie :D


dokładnie :eek:k: i to jest to co lubie : ]
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
ogólnie tuning jest spoko, jakis spojlerek, aluski, ale nie tam od razu jakies przerabianie calego auta....drobne przeróbki i dbać o samochód i jest git :D Ale tuning nie powienien sie ograniczać tylko do wyglądu, uwazam ze wazniejsze jest to, co jest pod machą, naprzykład zrobic z 100 KM - 150 albo i więcej ;)

:D mnie się podobają autka z konkretnym tuningiem silnika ale też i wygklądające fajnie ... niziutkie z fajnym lakierem i grafika jakąś ...
dokładnie :D
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
ogólnie tuning jest spoko, jakis spojlerek, aluski, ale nie tam od razu jakies przerabianie calego auta....drobne przeróbki i dbać o samochód i jest git :D Ale tuning nie powienien sie ograniczać tylko do wyglądu, uwazam ze wazniejsze jest to, co jest pod machą, naprzykład zrobic z 100 KM - 150 albo i więcej ;)
dokładnie :D
wystraczy żebym do swojej nexianki włożył c20xe od Kadetta GSi i mam 150 KM zamiast 75 :eek:k: :eek:k: SWAP to jest to ale pieniążków narazie brak :( jak narazie to mniejsze przeróbki : ]
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
1,5 8v SOHC : ] 75 KM : ] ale chodzi jak przecinak :D oczywiście stopniowo coś sie tam przy niej dłubie : ]
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
nieno jak sie dba o autko i owgóle jak sie je szanuje to czemu ma byc złe, nieprawdaż ? ostatnio wymieniałem uszczelke pod głowicą i kurcze wydaje sie jakby sie autko troche zamuliło deczko słabiej sie zbiera : ] trzeba przelatac pare setek km i bedzie dobrze : ] myślałem i dalej mysle i szukam nad wkładką do filtra K&N w sumie dylemat czy wkładka czy stożek hmmm...
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
nieno jak sie dba o autko i owgóle jak sie je szanuje to czemu ma byc złe, nieprawdaż ? ostatnio wymieniałem uszczelke pod głowicą i kurcze wydaje sie jakby sie autko troche zamuliło deczko słabiej sie zbiera : ] trzeba przelatac pare setek km i bedzie dobrze : ] myślałem i dalej mysle i szukam nad wkładką do filtra K&N w sumie dylemat czy wkładka czy stożek hmmm...

Co do zmulenia:
Sprawdź kompresje - czy na wszystkich cylindrach dobrze sie miewa.
Co do filtra//wkładki:
Już lepiej poczekaj i cały dolot załóż. Tylko u kogoś kto ma o tym pojecie i nie usadzi go tak że bedzie cieple powietrze zbieral. Powinienes poczuc lekka roznice w tym jak sie auto zbiera. Aha i pamietaj, ze stozek to nie "bez obsługowy filterek" - trzeba go czyscic i olejem podlewac zeby dawal efekty.

Jeśli chodzi o samą wkładke - to tak jak z markowymi bokserkami niby są lepsze droższe i fajniejsze a i tak w noszeniu wychodzi, że nie czujesz różnicy. Ot, taki zamiennik od normalnych dla poprawienia samopoczucia.
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Hmm co do tuningu w obecnym roku odbiega juz troszeczke od przesadyzmu wczesniej
fascynowały nas samochody ktorych Z truden rozszyfrowujemy marke ...
Teraz Natomiast powraca TUNig w Lekkiego słowa znaczeniu ... Wystarczaja
Lekkie CHromy Juz nawet LAmpy ALa Lexus Wyszły z mody powracają zwykłe ORaz
Od niedawna znane RIng'sy Samochod MusIO BYC Skromny i Ładny : )..
Nie Przesadnie ... Zwykły seryjniak np. Octavia wystarczy Chrom w okol Ramek
W grilu klamkach i Lusterkach samochod juz piekny : )... Alusy i to wszyStko ,,,
Bardziej przybiera Wage tuning Wewnetrzny SilnIka .. WaŻna JEsT Dusza :)
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Hmm co do tuningu w obecnym roku odbiega juz troszeczke od przesadyzmu wczesniej
fascynowały nas samochody ktorych Z truden rozszyfrowujemy marke ...
Teraz Natomiast powraca TUNig w Lekkiego słowa znaczeniu ... Wystarczaja
Lekkie CHromy Juz nawet LAmpy ALa Lexus Wyszły z mody powracają zwykłe ORaz
Od niedawna znane RIng'sy Samochod MusIO BYC Skromny i Ładny : )..
Nie Przesadnie ... Zwykły seryjniak np. Octavia wystarczy Chrom w okol Ramek
W grilu klamkach i Lusterkach samochod juz piekny : )... Alusy i to wszyStko ,,,
Bardziej przybiera Wage tuning Wewnetrzny SilnIka .. WaŻna JEsT Dusza :)

no ba :D a co do tego lekkiego tuningu to ostatnio chlopak mojej siostry wymienil w VW Vento zwykle felgi z fabrycznego Vento na aluski...musze powiedziec ze zacnie sie presentuje teraz z odslonietymi tarczami ;) hehe pozdroo
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
NieMaLekko spox niemusisz mnie uczyć wiem co nie co na ten tamt a może i bardzo dużo także wiesz ;)
 
Do góry