Czy lubicie tuningowane samochody!!

damian0505

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam tuning ale szlg mnie trafja jak widze takie autko co ma jaks spojler co sie ledwo trzyma albo wisi na drucie lub jak ktos se przyciemni szyby da spoiler i :cenzura:nie naklejke TUNING i pado ze se auto stuningowal ciemne szyby i spoilery to niewszystko. moim zdaniem obowiazkowo alumy obnizony dobre zdezaki i oczywiscie modyfikacja silnika ukladu wydechowego tak zeby te auto nie tylko wygladal ale tez moglo pokazac co naprawde potrafi
 

Myszunia

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ja uważam że tuningowane samochody sa fajne,ale tylko tuning wykonywany na fajnym samochodzie i tylko przez profesjonalistów a nie jakieś tam małe fiat,golfy czy polonezy :D
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
A mi poza Jaguarem ktory obowiazkowo nie moze miec zadnego tuningu podoba sie tez nie tuningowany Saab 95 Sport Kombi :)
Fabryczne wykonanie bez specjalnych zmian majacych na celu pokazac ze fura jest mocna, a pod maska 150KM :)
Gdybym mial swoj cpn to pewnie takim czyms bym jezdzil, no i jaguarem ofcozz :)
Inaczej mowiac wole skromny wyglad zewnetrzny, natomiast pod noga musi byc to cos ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Tuningowane są super ;)
Gram w Midnight Club3 i tuninguje sobie Nissanika :D
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ja nie lubię przesady np. jakieś super kolorowe autko w niczym nie przypominające pierwowzoru to bleeee ale np. taki czarny golf 4 duże felgi lekko obniżone i utwardzone zawieszenie tłumik może skóra loteczka i to wszystko w końcu co za dużo to nie zdrowo co nie??
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
A ja lubie Tuning i to bardzo.
Jesli ktos robi to amatorsko, to mu nic nie wychodzi i wyglada to ochydnie.
Ale jesli ktos zna sie na rzeczy, to potrafi zrobic z autka takie cacko, ze nawet zatwardzialy milosnik orginalnych samochodow powie, ze ladna bryczka.
A, jeszcze co wazne. Wiejski Tuning dziala mi na nerwy.
Nie moge sie patrzec jak samochody sa okaleczane przez roznego rodzaje druty, malowane po dziesiec kolorow jedna czesc autka itp.
To juz wtedy nie jest Tuning.

Delikatny kolorek, czysty samochodzik w srodku, piekne koleczka na duzych felgach, podrasowany silniczek (nie za wiele bo sie mija z celem), zadbany i dopracowany.
Zyczmy sobie tylko takich tuningow na drogach :]
 

::Kasik::

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawka
nie lubie tych oblesnych wielkich zderzakow i masy szpachli... jak tuning to tylko JDM jesli chodzi o hondy bo jestem ich zagorzala fanka :D .. fajne alusy.. >>> czarne roty me marzenie.. carbon maseczka.. ewentualnie jakies dokladki pod zderzak ktore dodaja smaku.. i najwazniejsze jest serce autka.. :D jakis porzadny swap na dobra jednostke :D
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja lubie tiuning, ale bez przesady .Na początku jak dostalem swoj pierwszy samochód to w nim chcialem zmienic wszystko ( począwszy od świateł a skonczywszy na fotelach , ktore byly skorzane i regulowane elektrycznie ) teraz wiem ,ze to przesada .autoto nie lalka ,żeby ja ,, przebierać.Zmienilem tylko kilka rzeczy.i wyglada nawet przyzwoicie .
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Tuning jest super, bez dwóch zdań
ale musi się wiązać z tuningiem silnika itp
najgorzej ajk cos wygląda jak potwór a nie umie zaryczeć pożądnie......
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Ja jestem zwolennikiem Tuningu. Sam przerobiłem swoj wozik:) Alumy 17" ospojlerowanie przyciemnione szybki, tłumik, neony :D do tego zabudowa i jezda :D
 
Do góry