Czy Lubicie Chodzic Na Ostro?

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
hmm teraz niby cieplutko, ale jakbym tak bez majtek z domu wyszla to tez pewnie by mnie przewialo, no ale w domku to wygoda najwazniejsza :) :D
 

zygielek

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z przed monitora
A więc ja osobiście albo w boxerkach albo bez no chyba, że zimno albo się idzie na bardziej kulturalny wypad ;]
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
ble nie lubie chodzic bez bielizny ,,,, bo czuje sie taka gola ,,,, :D i wogole mi nie wygodnie jak np. mam jeansy i bez majtek bo mnie uwiera i mi nie wygodnie ,,,, chociaz raz mi sie zdazylo w sql jak mialam basen na w-f i zapomnialam do przebrania majtek ,,,, :/ tak dziwnie sie bez nich czulam ,,,, :p
 

_SaRa_

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Niebo
Nigdy nie wyjde z domu bez bielizny ale jeśli chodzi o paradowanie w domku bez majteczek to spoko ale tylko wtedy kiedy mam spudniczke ewent. piżamkę i gdy jestem kompletnie sama i nie spodziewam się gości :)... do spodni to w życiu ... uwierałbo by mnie tam wszytsko bo zazwyczaj noszę dosyć obcisłe :sexy: . Latem zdarza mi się spać nago , nawet często.
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
spie na golaska jak najbardziej, w domciu raczej nie chodze bez bielizny bo nie wmieszkam sama ale gdyby to dlaczego nie :p
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No ja to przede wszystkim praktycznie zawsze spie bez niczego... ;) swietnie sie spi nago,rano jest sie bardziej wypoczetym :D
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
szorstki suwak chyba byłby gorszy :p
zreszta facet na golasa srednio ładnie wyglada :p
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja ostatnio po domu chodze bez bielizny, luzny podkoszulek i spodnie dresowe, nic obcislego na biodrach wiec mniejsze ryzyko zwiekszenia sie rozstepów :eek:k: a poza tym wygodniej :D
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Bez stanika pod bluzeczką to bardzo często zdarzyło mi sie paradować , głównie w lecie. Ale majteczki to zawsze mam jak wychodzę "do ludzi " :) :)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
spanie bez tekstyliow tak, chodznie to zalezy od tego co na sobie (male dziecko, ale nie bardzo male...)
 
Do góry