Czy kremy wspomagają depilację?

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
czarnulka23, thnx ;) chociaz wies ostaniom luknelam jak bylam w sklepie niom i najtanszy byl po 350zl...az sie przstraszylam.....ihihi...no ale idem szukac w pon bo sie na zakupki wybieram z kumpela wiec moze cos uda mi sie skolowaa taniej,..
pozdrowki ;)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
są tańsze nawet po mniej niż 100

no chyba że się chce mieć taki z wyższej półki


no to 350 minimum


papaśki

:p :p :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Jacbar8, to jest przeciw PUSZENIU sie włosków :)) Dzisiaj wypróbuje :] Postaram sie tez zamiescić FOTKE produktu w INNYM dziale (dotyczacym oczywiscie produktów Avonu)

Pozdrawiam
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
Hej milusiu założyłam taki pościk o avonie
Droga milusiu jest mi strasznie przykro że dałaś mi ostrzeżenie ja nic złego nie robię
Wybacz ale jak ja mam wyrażać swoje uczucia pisemnie nikuś mi zabroniła używania literek za dużo ty mi zabraniasz buźiek używać to w końcu jak ja mam pisać jak mam wyrażać swoje uczucia ?? Proszę o litość błagam nie wyrzucajcie z forum co ja biedna poczne bez forum :zalamany: :zalamany:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
stokrotka81, Nie wyrzucimy CIę!!!! Jestes naprawde fajną osóbką ale pomyśl... tyle miejsca czasami zajmują twoje posty... i te buźki... Nie wystarczy dać jedną a nie 30 takich samych?? Wiesz co było źle... i widzimy ze sie poprawiłaś :)) Jest ok - one i tak za jakis czas znikną ...

Pozdrawiam

PS: Admin moze wszytsko wiec... :*
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
nio nio nio ja śśiee śtaram :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:
/a co to znaczy ze admin moze wszystko?/ kiedy znikną? hm :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
stokrotka81, znikają po miesiącu :) - z tego co pamietam ;)

Admin moze wszystko bo to ADMIN ;P
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
;)
Było o depilacji..
więc mam kolezanke która nie goli sobie pach i nosi bluzki na ramiączka :dezorientacja:
No comment..
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
nns, wierze..... to naprawde czasami.... brrr... Własciwie dla mnie to zawsze... Jesli chodzi depilacje.. to wole starą dobrą jednorazówke i pianke :))
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
milusia32 dokładnie ;)
Najlepsza jednorazówka i pianka.
Nie lubie depilatorów.

A kolezanka?
Dziś założyła bluzke na ramiączka.. :dezorientacja:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
a ja dzis sobie wydepilowałam paski depilatorem /mnie to juz wcale nie boli/ i testuje tan balsam opóźniający ich odrastanie ciekawe jak na mnie bedzie dzialal :| :|

[ Dodano: 8 Lipiec 05, 14:30 ]
jak są za krótkie to depilator ich nie złapie

O TAK CIĘŻKO BYĆ KOBIETĄ
 

Myszkaxd

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Polski :)
ja tam zawsze do bikini depiluje sie maszynka,poniewaz jak nie mam czasu to tak najszybciej...a tak jak mam to mam krem i taki specjalny patyczek do tego;] i po tym tak szybko nie odrastaja wloski... ;)ale jak sie goli maszynka to tak szybko nie odrastaja!no chyba,ze ktos goli sie raz na tydzien to wiesz?!;d ja tak jak maszynka sie gole to co drugi lub trzeci dzien:)wtedy ladnie wygladam...
 

keruzami

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
stokrotka81, możesz mi pwiedzieć jaki to balsam na spowalnianie odrastania włosków?? bo poluje na coś takiego :zawstydzony:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja uzywałam kremu do depilacji (i zapomniałam jakiej firmy :/ ale był drogi bo 20 zł.) i musiałam po nim poprawiać jeszcze maszynką do golenia. Zaś po maszynce szybko mi odrastają włoski. Co ile golicie nogi?
 

latarniczka

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witajcie, nie wiem czy was tym zainteresuję ale dużo czytałam na innym forum o Paście cukrowej do depilacji. Osobiście jeszcze jej nie robiłam ale mam zamiar w przyszłym tygodniu. Podobno jest rewelacyjna. Jeżeli będziecie zainteresowani to napiszę przepis jak to zrobić. Jest bardzo skuteczna,łatwa i tania, i co najważniejsze nic nie boli. :)
 

latarniczka

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Aby zrobić pastę cukrową , potrzebne jest :
sok z połówki cytryny,
szklanka cukru,
2 łyżeczki wody
wlać sok do garnuszka i dodac troche cukru, jak zacznie się gotować dosypać resztę cukru i mieszać,dodać 2 łyzki wody, gotować około 10 min aż zgęstnieje i nabierze karmelowego koloru. Musi byc gęste. Jak ostygnie , bierzemy trochę w łapkę rozcieramy na na nóżce, przygniatamy i po chwili odrywamy wraz z włoskami. :)
Powodzenia
 
Do góry