Czy kremy wspomagają depilację?

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hmmm...a depilacja w miejscach intymnych>>>co wy na to powiecie...co stosujecia???i cy polecacie????
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
zrobilam to 2 razy w zyciu i myslalam ze nie wytrzymam jak odrastalo o jezu, nigdy wiecej takich eksperymentow ;)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Droga stokrotko-dzieki za informacje.Co do bólu jak chodze do kosmetyczki to tez wytrzymuje,to dla mnie nic.Przypuszczam ze depilator moze troche barzdeij boleć,ale kreci mnie to zeby go kupic.
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
kup jesli chcesz ale uzywaj czesciej niz ja

bo umnie to przewaznie lezy w szafie................
nie uzwyany
hihiihihi

co do stref intymnych NIGDY W ZYCIU TEGO NIE ZROBIE!!!!!!!!!!!!!


mowy nie ma czytalam ze jak tam sie golisz to mozesz w tych miejscach wylysiec OBRZYDLISTWO


/no coz bikini nie zaloze/ ALE PRZY MOJEJ FIGURZE to i tak bym go nie ubrala

:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:


pod pachami robilam kilka razy da sie wytrzymac nawet tak nie bolalo

wąski pod noskiem to juz normalka w ogole mnie nie boli i wiecie co PRAWIE WCALE JUZ NIE ROSNA

kupilam kiedys VEET takie krem BUJDA NA RESORACH

kupilam tez kiedys wosk na zimno tez BUJDA NA RESORACH


dziala tylko u dziewczyn ktore maja jasne i rzadkie wloski

czyli nie u tych ktore golą :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

wosk na gorąco u kosmetyczki to co innego dziala dobrze nawet do dwóch miesiecy

wiem bo moja kuzynka jest kosmetyczką

/kiedys mi zrobila manicure/ polecala ten wosk ale sie nie zdecydowalam wole moj depilator.............. :p :p :p :p :p :p :p :p :p
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hmmm...no tak depislacja w miejscach imtymnych...a wrrrr...jak se to przypomne...ja sie odwazylam tylko raaz...i fakt ciezko bylo wytrzyamac jak odrastalo..a wrrr..az nie mogem o tym myslec...hihi..wiec podziwiam cie NIKA za dwie proby ;) myslalam ze moze ma ktos lepsszy i bezbolesny sposob...ale co do tych miejsc to chyab ciezko..... :niepewny:
hiih...pozdrowionka :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
kasienka:), ja juz sobie obiecalam ze nigdy wiecej, ale moja psiapsiolka to robi caly czas tyle tylko ze nie depiluje sobie na,, lyso,, a na pare milimetrow, a wtedy to nie drapie ;) i nie koli :p
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
kurde jakie posiwiecenia....ciezko byc kobietka.......ale jak fajnie czasami :rotfl:
hmm..mowisz pare milimetrow???chyab sprobujem...zobacymy...chyab ze ktos cos jesce probuje...trza wkoncu eksperymentowac,bo co nam zostalo,bo wole zeby to jzu nie bolało ;)
 
A

Anonymous

Guest
jejku jak tak czytam to ja chyba jestem odmieniec jakis :p po pierwsze depiluje sie wszedzie gdzie sie da juz mam chyba taki nawyk przy kapieli miejsca intymne tez tu zgodze sie z NIKA ze boli ale tylko po kilku razach potem juz przyzwyczajasz sie i nic nie jest tak jak przy depilacji nog .....depiluje sie depilatorem choc ostatnio zaczelam coraz czesciej maszynką:) a co do wosku hmm czytalam opinie ze bujda veet zgodze sie bujda ;) ale wosk uzywalam i musze pochwalic jest dobry :rotfl:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
jak odrastają TO JEST OKROPNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


szczególnie w dotyku.................... :( :( :( :( :( :( :(
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Sorki, dziewczyny, że się wtrącam, choć jestem facetem, ale mam chyba dobry patent. Kiedyś rano musiałem iść od znajomej prosto do pracy ale bardzo potrzebowałem się ogolić. Oczywiście maszynki żadnej nie było, ale znalazłem jakiś krem do depilacji i koleżanka poradziła mi, żebym spróbował. Nasmarowałem się nim i odczekałem 3 minuty, ale bez żadnej nadziei, bo zarost na twarzy jest twardy i tródny do usunięcia inaczej niż maszynką. Byłem bardzo zdziwiony, że po usunięciu kremu taką łopatką nie został mi ani jeden włosek i następne 10 dni miałem spokój z goleniem a jak już włoski odrosły, to o wiele żadziej i jakieś słabsze. Krem nazywał się po prostu " Bikini Soft Cream". Może wypróbujcie? ! :)

[ Dodano: 1 Czerwiec 05, 11:14 ]
Uwaga, trochę nie za ładnie pachnie! :p
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Bardzo lubię u kobiety miejsca pod pachami i dobrze, kiedy nie ma tam włosków. Jeśli chodzi o intymne okolice to lubię ( i wiem, że większość mężczyzn) kiedy nie napotykam dłonią ani językiem na włoski. Lubią one (te włoski) wypadać w najmniej odpowiednim momencie i jest głupia sytuacja, kiedy trzeba się go pozbyć z ust. Powstaje przy tym dźwięk, jakby się pluło a to nie jest sympatyczne w trakcie francuskich pieszczot zwłaszcza. Natomiast fantazyjna fryzurka na wzgórku łonowym- ooo, to zupełnie coś innego!
Czy o to pytałaś? Pozdrawiam ! :)
 
Do góry