Czy już można ?

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
A ja mam troche mniej i nie zamierzam tego robić w najbliższym czasie xD
 

evulpakos

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mi koleżanka w gimnazjum (14 lat ona ja wtedy 16 ) proponowała seks oralny. Nie zgodziłem się. Czemu.? Po pierwsze czułbym sie wykorzystany xP a po drugie czułbym się jak pedofil ;|
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
dzieciak piersi porządnych nie ma.
W wieku 14 lat? Ja miałam calkiem normalny biust.

Czy wolno? Prawnie nie wolno.
Co do reszty - zależy od 14-latki. Co to za 14-latka, jak dojrzała, jakie są jej relacje z partnerem, jaki jest partner, wreszcie - czego ona chce. Tu się nie da generalizować.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
może miałaś biust, ale z kobiecymi ukształtowanymi piersiami nie miał raczej zbyt wiele wspólnego hehe
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
nie mówie że wiem. ale w pełni ukształtowaną kobietą jest się dopiero w wieku 21 lat. do tego czasu ciało ciągle się zmienia, kształtuje. bankowo mając 14 lat piersi nie są takie jak powiedzmy 5 lat pózniej ;)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
no cóż. ja tak nie uważam. moim zdaniem porządne to porządne-w pełni rozwinięte. a nie kozie :p
 

KOSMITEK

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
z Las Vegas
wiesz co ja nie jestem prawiczkiem odkad mialem 15 lat i jak widac zyje a dziewczyny dojrzewaja szybciej wiec nic sie jej nie stanie
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
No to ja sie wypowiem. Mam 14 lat (rocznikowo 15). Moj chlopak jest rok starszy, i pare miesiecy temu przezylismy pierwszy petting. Bylo calkiem przyjemnie. Przyznaje, ze bylam na to gotowa bo bardzo dlugo sie zastanawialam nad tym. Oczywiscie nie uwazam sie przez to za zadna dorosla, bo wiem, ze jestem jeszcze dzieckiem, ale czuje sie odpowiedzialna za to, co zrobilam. Sadze, ze petting nie jest niczym zlym, jesli obojga partnerzy sa na to gotowi i tego chca.
Jak to ktos napisal na gorze, ze taka dziewczyna zachowuje sie jak dziwka. Co ma wiek, do bycia dziwka? Tak nazywa sie kobiete, ktora spi z wieloma facetami, i ma z tego pieniadze, a nie kobiete ktora uprawia petting z jednym chlopakiem, ktorego kocha. Naprawde czasem Was nie rozumiem.
Pozdrawiam.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Jak to ktos napisal na gorze, ze taka dziewczyna zachowuje sie jak dziwka. Co ma wiek, do bycia dziwka? Tak nazywa sie kobiete, ktora spi z wieloma facetami, i ma z tego pieniadze, a nie kobiete ktora uprawia petting z jednym chlopakiem, ktorego kocha. Naprawde czasem Was nie rozumiem.
Pozdrawiam.
Powiem Ci tak... W zyciu spotkasz najróżniejszych ludzi i za najróżniejsze rzeczy zostaniesz wyzwana w najróżniejszy sposób. Jedni powiedzą, że dziwką jest ta, co uprawia petting ze swoim chlopakiem w wieku 14 lat, inni, bo uprawia seks bez ślubu, jeszcze inni, bo uprawia seks oralny czy analny itd itp. W odwrotną stronę też to działa - możesz być krytykowana, bo jesteś dziewicą w jakimś tam wieku, bo na coś tam nie masz ochoty, czy nie jesteś gotowa.

Ja już słyszałam całą gamę określeń na swój temat - od ":cenzura:y" po mohera. Moja rada - zastanawiaj się dobrze, czego chcesz i co jest dla Ciebie i Waszego związku najlepsze, rób wszystko z głową i lej ciepłym moczem na innych. To nie ich życie, tylko Twoje.
 

kwiateklc

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Silesia :)
ja osobiście na 14-latkę bym się nie skusił ;) (wiedząc / widząc, że ma 14)

pomijam już kwestię prawną...
 

bioly777

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to jesli ta dziewczyna jest fizycznie i psychicznie do deto dojrzala to ja nie widze przeszkod i zeby tylko to byly opieszczoty bo jakby do czegos wiekszego doszlo to mogloby byc nie ciekawie lecz to i tak tylko zalezy od niej i niego...
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Moim zdaniem to jesli ta dziewczyna jest fizycznie i psychicznie do deto dojrzala to ja nie widze przeszkod i zeby tylko to byly opieszczoty bo jakby do czegos wiekszego doszlo to mogloby byc nie ciekawie lecz to i tak tylko zalezy od niej i niego...


Zgadzam sie w 100%.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Mi koleżanka w gimnazjum (14 lat ona ja wtedy 16 ) proponowała seks oralny. Nie zgodziłem się. Czemu.? Po pierwsze czułbym sie wykorzystany xP a po drugie czułbym się jak pedofil ;|
Ja miałem 19lat, ona 16. Nic mi nie proponowała, przeszła od razu do rzeczy... I nie skończyło na zabawach typu oral...

Też poczułem się wykorzystany, ale fajnie było, nie powiem :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no proszę h3lix kto by Cię podejrzewał :p
ale podobno cicha woda brzegi rwie :D
 
Do góry