Czy już można ?

zanecia1905

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Chełm
Jesli sama tak baaaardzo chce to jej zmartwienie. zaczyna sie wczesnie kształcic widocznie ale odradzalabym taki pomysl partnerowi takiej malolaty...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Można zawsze, choć osobiście uważam że 14 lat to jeszcze taki "głupi" wiek i dziewczyna może być po prostu niedojrzała.
A poza tym czy na pewno chcesz to robić z dziewczyną, która zachowuje się jak, za przeproszeniem, dziwka?

Rzeczywiscie ale dziwkarskie zachowanie, petting buahaha

W jakim ty świecie żyjesz? Wiekszosc moich kolezanek potracila dziewictwo juz w wieku 15 lat a co dopiero mowic o pettingu.

A bylo to kilka lat temu, wiec nie w tak "zepsutych" czasach...Co ma dojrzalość do tego, jak sie jej chce to jest to OK.

Ciekawe jak wiekszosc moralistów powyzej sie zachowywala w tamtym wieku, bo mi np. rozsadzało portki :D

Nie badzcie juz tak szczucznie "porządni" bo to megażałosne...
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Taa... może od razu niech wszystkie dziewczynki w wieku 14 lat stracą dziewictwo...
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
ja w wieku 14 lat szczerze to nie myslałem o dziewczynach a gralismy z kumplami w noge i latalismy po lasach robiac bunkry i bawiac sie w wojne.. nei wiem jakie teraz dzieci sa ..
 

oszołomka_xD

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Za:cenzura:a... :D xD
ja w wieku 14 lat szczerze to nie myslałem o dziewczynach a gralismy z kumplami w noge i latalismy po lasach robiac bunkry i bawiac sie w wojne.. nei wiem jakie teraz dzieci sa ..


a co robiliśta w tych lasach?? :D może bawiliście sie w ornitologów... :D


nie no pojechala z grubej rury :lol: :lol:

a co se bedę żałować mam wy:cenzura:..isty humorek.. :D:D
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
4 minuty między rejestracjami...
Zapewne Krejzolka i oszołomka_xD to jedna i ta sama osoba.

Nie no... ktoś tu ma niezłe ograniczenie myśląc, że nikt się nie zorientuje.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Twoja ostatnia wypowiedź nie była tylko na ten temat...
Za trudno to dla Ciebie wypowiedzieć się na temat ;) Ale nie dziwię się, czasami goszczą tu ograniczeni ludzie.
Twój nick całkowicie do Ciebie pasuje...


Ahh to mi pojechales :D

Co glupio sie zrobilo panie nudny "moralisto" bez fajnych wspomnien :D ? Typowy przyklad, zarzucasz mi teraz brak inteligencji, nie wiem tylko co to ma wspólnego z tematem, który jest o fizjiologii i hormonach.

Ja nadal sie pytam co robiles z kolezankami w wieku 14 lat? Bo ja w scrabble to nie gralem :)

Moim zdaniem nie ma nic zlego w pettingu wieku 14 lat i jest to całkowicie normalne.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja w wieku 14 lat nie myslalam zupelnie o takich rzeczach. Poza tym gdy ja mialam 14 lat (kiedy to bylo..) to moi rowiesnicy co najwyzej sie calowali i chodzili za reke, no ale coz... swiat idzie naprzod, zmienia sie.. Jedno wiem, w wieku 14 lat to moim zdaniem jest sie jeszcze dzieckiem, ale nie mnie osadzac co wolno a co nie wolno wspolczesnym nastolatkom

a co robiliśta w tych lasach?? może bawiliście sie w ornitologów...
daj sobie spokoj dziecko

Fanz no nie? coz za przebieglosc... :D
 

oszołomka_xD

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Za:cenzura:a... :D xD
4 minuty między rejestracjami...
Zapewne Krejzolka o oszołomka_xD to jedna i ta sama osoba.

Nie no... ktoś tu ma niezłe ograniczenie myśląc, że nikt się nie zorientuje.

za duzo Pan <hehe> kombinuje... :D

mała pomyłeczka.. :D krejzolka i oszolomka to nie jedna i ta sama soboa to jak to sie mowi "popularnie" kumpele z jednej budy.. :D ;)
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Ja w wieku 14 lat nie myslalam zupelnie o takich rzeczach. Poza tym gdy ja mialam 14 lat (kiedy to bylo..) to moi rowiesnicy co najwyzej sie calowali i chodzili za reke, no ale coz... swiat idzie naprzod, zmienia sie.. Jedno wiem, w wieku 14 lat to moim zdaniem jest sie jeszcze dzieckiem, ale nie mnie osadzac co wolno a co nie wolno wspolczesnym nastolatkom

Mówicie o współczesnych nastolatkach tylko ze u mnie bylo tak 10 lat temu i to wśród panien z dobrych domów :) To nie ma związku za bardzo chyba z czasami...

Kazdy sie roznie rozwija i dojrzewa psychicznie i fizycznie. Miałem taką kolezanke w 7 klase podstawówki (jak jeszcze byl stary system) która byla całkowicie rozwinietą kobieta, ladną z duzymi piersiami i miała wielkie chęci...Nie muszę dodawać ze byla lubiana w klasie przez chlopaków :)

Pozniej chyba w wieku 16 lat urodzila dziecko i gdzies wyjechala w "mężem" ;)
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Ahh to mi pojechales :D
Twoja ostatnia wypowiedź nie była tylko na ten temat...
Tym miałem Ci pojechać? o_O

Ja nadal sie pytam co robiles z kolezankami w wieku 14 lat? Bo ja w scrabble to nie gralem :)
Nie obchodzi mnie co robiłeś koleś, a co ważniejsze Ciebie nie powinno obchodzić moje postępowanie.
Że Ty uprawiałeś/uprawiasz stosunki z dziećmi nie oznacza, że inni też tak robią...

Fanz no nie? coz za przebieglosc... :D
Co prawda to prawda ;)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
mała pomyłeczka.. krejzolka i oszolomka to nie jedna i ta sama soboa to jak to sie mowi "popularnie" kumpele z jednej budy..
na jedno jak widac wychodzi. moze do tematu wroccie?

Mówicie o współczesnych nastolatkach tylko ze u mnie bylo tak 10 lat temu i to wśród panien z dobrych domów To nie ma związku za bardzo chyba z czasami...

Kazdy sie roznie rozwija i dojrzewa psychicznie i fizycznie. Miałem taką kolezanke w 7 klase podstawówki (jak jeszcze byl stary system) która byla całkowicie rozwinietą kobieta, ladną z duzymi piersiami i miała wielkie chęci...Nie muszę dodawać ze byla lubiana w klasie przez chlopaków

Pozniej chyba w wieku 16 lat urodzila dziecko i gdzies wyjechala w "mężem"

oczywiscie ze za czasow mojej mlodosci rowniez byly i takie przypadki, ale ogolnie rzecz biorac chodzilo mi o to ze teraz jest to o wiele czestsze i wspolczesne nastolatki maja troche inne priorytety
 
Do góry