Czy jesteście zadowoleni ze swojego życia ?

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
NIE.Moje życie jest do dupy.Nic mi się nie udaje.Wszystko psuje.Jedyne co dobrze mi wyszło to miłość do mojej dziewczyny.ktora mieszka 400km ode mnie.hahaha.I jak tu być zadowolonym
 
L

LostCauze

Guest
Nie. Nie mam wielu rzeczy ktore bezwarunkowo naleza sie kazdemu od momentu urodzenia. Przyklad? Dwoje normalnych rodzicow.
 

mot

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
0
Hmm.. trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie...
Czasami jestem zadowolona, innym razem mniej, czasem w ogóle nie chce mi się żyć- ale rzadko w sumie...
Tylko ostatnio jakby częściej mnie napadają smutki...

Ogólnie rzecz biorąc, cieszę się, że żyję, że jest mi dane być na tym świecie, że nie jestem sparaliżowana, nie mieszkam w Afryce, mam rodzinę - mimo, iż rozbitą...

Ostatnio wyznaję zasadę "Carpe diem" , chociaż jej jeszcze nie przekładam na czyny :p
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Tak do końca to nie . Bywa , że mam takie dni kiedy czuję się najszczęśliwszą osoba na świecie a kiedy indziej wszystko sypie mi się w rękach .
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Absolutnie i kompletnie. Mimo że raz na wozie a raz pod wozem to cały czas czuję że żyję.
 

Mariposa.

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Andaluzja... ;)
Pod wpływem wakacyjnej euforii na pytanie zawarte w temacie odpowiadam : zdecydowanie jestem zadowolona ze swojego życia. :D
Zobaczymy, jak będę się zapatrywać na tą sprawę w październiku.
 

Anjali

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Ja nie jestem bo cały czas czuje że mnie dużo rzeczy omija.
 

ona1711

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kazdy ma takie dni że mówi że jego życie jest do dupy itd. Ja tez tak mam czasami jest tak że jestem zadowolona z mojego życia cieszę sie, ze żyje ale czasami dopada mnie taki dzień że mam dosc mojego życia nic mi sie nie udaje mam dośc wszystkiego ale pomimo tego że nie zawsze jest dobrze że często mam pod górkę ciesze się że żyje:)
 

KochamKamila

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
WrocLove :)
ujmę to tak: niektóre momenty, chciałabym cofnąć, niektóre złe decyzje, które podjęłam.
Ale gdybym niektórych błędów, nie popełniła, może by mnie tu nie było :)
btw tak, jestem zadowolona ze swojego życia.
zawsze mogę coś naprawić ;)
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Nie jestem zadowolona ze swojego życia... uważam ,że wiele rzeczy potoczyło się w złą stronę i nie da się ich teraz naprawić , ze swojego 'związku' tez nie jestem zadowolona , nie mam normalnej rodziny bo to jest jakaś chora sytuacja.
A miłość mam na drugim końcu Polski. Wniosek - Jestem bardzo niezadowolona ze swojego życia ale ciesze się ,że ja mam.
 
W

Wzorowy forumowicz.

Guest
Jestem, choć publicznie zawsze znajdę coś, na co ponarzekam :p
W sumie odnoszę wrażenie, że życie miało tylko jeden plan - delikatnie mówiąc... "upierniczyć" mnie, ale wydaje mi się, że sobie dało spokój ;)
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Nie. Nie układa mi się z rodziną moje życie towarzyskie jest bliskie zeru.
 

beast

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
A ja się jąkam, co ciągnie za sobą szereg innych problemów, ktos ma gorzej ?
 

kiki222

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kórnik
nie. nie jestem. za dużo myśli w głowie i tak naprawdę to gdyby dano mi szanse na życie raz jeszcze, to większość rzeczy zrobiłabym zupełnie inaczej.
 

gosiaczek8807

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
A co tu tak negatywnie?
Ludzie, uśmiechnijcie się do siebie samych!

Zawsze wyznawałam zasadę, że szczęście to nie ilość pozytywnych zdarzeń, ale sposób patrzenia na życie!
Wszystko zależy od nastawienia!

Tylko pozytywne nastawienie jest gwarancją szczęścia, bo w życiu zawsze będzie różnie, ale z uśmiechem jest jakoś łatwiej. Ludzie nigdy tego nie zrozumieją, zawsze będą się użalali nad sobą, mówili że życie jest ciężkie, że kopie po :cenzura:e. A może i kopie, ale jak się nadstawiacie, wyczekujecie ciosów to i dziwić się nie będę waszym upadkom.

I nie potępiam nikogo, tylko daję Wam uśmiech, jeśli zrozumiecie, że to jedna z piękniejszych rzeczy jaką możecie się dzielić, odnajdziecie to czego szukacie od lat.



Jestem zadowolona ze swojego życia, bo jestem szczęśliwa! I to nic, że nie zawsze wszytsko jest tak jak sobie wymarzyłam, coś się dzieje, by coś innego wydarzyć się mogło.
Czasem mam wrażenie, że przez takie nastawienie jestem nierozumiana, postrzegana jako wariatka... Przykre.


P.S.
Nie zawsze byłam taką optymistką i nie mówcie mi że jeżeli jestem nią teraz to znaczy, że w moim życiu na pewno nie było upadków i porażek.
Bzdura! I wcalenie nie mam zamiaru się licytować na to kogo spotkały w życiu gorsze rzeczy, choć wiem, że Polacy to uwielbiają.
Do optymizmu trzeba dojrzeć i uświadomić sobie, że to jedyna słuszna postawa ;)
 
Do góry