Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
tak wytrysk był na zewnątrz. Zaraz ktoś napisze że "ale przed wytryskiem jest wydzielina" tak jest, ale nawet na wikipedii piszą że NIE JEST potwierdzone że tymi plemnikami da radę zapłodnic jajeczko, bo nie było takiego przypadku. No okres się jej spóźnił kilka dni, zapewne przez stres, bo do ginekologa PANICZNIE się bała iśc, przed samym wejściem chciała jeszcze uciec:) Ale był normlany, nie gadałem z nią o tym. No ale trwał tydzień tak jak zawsze od kilku lat. Ma 1 siostrę i ona też się kocha bez zabezpieczeń kilka lat i też nie zaszła jeszcze....
no dostała okres na bank:) wkręcam sobie??? to wszystko chyba;/

objawy?? tylko okresowe:) czyli bolał brzuch, piersi powiekszone lekko (zawszze tak ma przed okresem). Ale nie bolące jakoś zbytnio. Brzuch się jej troszke powiększył ale to raczej wina tego że troszkę stresu się pozbyła i zaczęła normlanie się odżywiac, w miarę:) a objaw ciąży to to nie jest bo to wystepuje dużo później a nie po tygodniu
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Wkręcasz sobie, ale podziwiam Twoje zainteresowanie tematem kobiecego cyklu :D
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
lubię byc obeznany:) w sumie tak, wkrecam;/ bo miała miec normalnie 8 czy 9 listopada okres, więc i tak by nie było mowy o zapłodnieniu, bo ma bardzo obfity okres i długi, tydzień był. A plemniki by tyle nie wydoliły :) a poza tym by pewnie zostały usunięte przez okres
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
to sa spekulacje moje:D pod wpływem stresu:) który dzieki wam już opadł:p


PYTANIE Z INNEJ BECZKI ale nie bd zakładał nowego tematu bo to też o ciąży

A cukrzyca wpływa na płodnośc kobiety?? bo na mężczyzny ponoc tak
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
tak wytrysk był na zewnątrz. Zaraz ktoś napisze że "ale przed wytryskiem jest wydzielina" tak jest, ale nawet na wikipedii piszą że NIE JEST potwierdzone że tymi plemnikami da radę zapłodnic jajeczko, bo nie było takiego przypadku.

A widzisz nawet wikipedia potrafi się mylić. Stoi tu o to przed Tobą żywy dowód, ze jednak jest to możliwe i takie rzeczy się zdarzają :D
U nas nie doszło do wytrysku a jednak mamy piękną zdrową córeczkę haa ? i co Ty na to ?


a to że ktoś przez rok kocha się bez zabezpieczenia i nie zachodzi w ciąże to nie jest reguła znaczy nie mozesz byc pewien że u Was też tak będzie.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
"Za prawidłowe uznaje się cykle, których długość waha się od 21 do 35 dni. Jeżeli są one raz dłuższe raz krótsze określa się je już jako nieregularne. Cykle menstruacyjne mogą się wahać od 20 do 45 dni a w niektórych przypadkach rozbieżności mogą być większe."

a ona zawsze miała w ten sam dzień max + - 1 dzień, teraz się jej spóźnił zapewne przez ingerencję ginekologa i te wszelkie badania itp, zresztą nie wiem. ALe wg wzoru ma regularne miesiączki. Tyle ża długie bo każda około tygodnia. Nie są to krwawienia lekkie tylko bardzo obfite, baaardzo.

Ale mogę sie mylić ale tego juz nie cofnę.
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
"Za prawidłowe uznaje się cykle, których długość waha się od 21 do 35 dni. Jeżeli są one raz dłuższe raz krótsze określa się je już jako nieregularne. Cykle menstruacyjne mogą się wahać od 20 do 45 dni a w niektórych przypadkach rozbieżności mogą być większe."

a ona zawsze miała w ten sam dzień max + - 1 dzień, teraz się jej spóźnił zapewne przez ingerencję ginekologa i te wszelkie badania itp, zresztą nie wiem. ALe wg wzoru ma regularne miesiączki. Tyle ża długie bo każda około tygodnia. Nie są to krwawienia lekkie tylko bardzo obfite, baaardzo.

Ale mogę sie mylić ale tego juz nie cofnę.

Przeważnie prawdiłowy cykl trwa 28 dni to jest regularny, a u mnie wahał się między 40 - 50 dni

Na Twoim miejscu bym sie niczym nie martwiła.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
dziękuję za słowa pocieszenia:) nawet nie wiesz... a moze wiesz:) ile dla mnie znaczą. No tak 40 a 50 to jest nieregularny. Dzięki:* dzięki dziewczyny jesteście super;]
 

jabolowaofiaraoi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
30
MaMY pytanie :) Ostatnio uprawialiśmy tzw petting (ocieraliśmy się) nago. Nie doszło do stosunku. Jak myślicie czy jest szansa że płyn przedejakulacyjny jeśli został wydzielony (bo nie wiemy tego) mógł dostać się do pochwy ?? i drugie pytanko: czy jeśli zsunęła sie prezerwatywa i po sprawdzeniu że jest w porządku z powrotem ją naciągnąłem jest jakaś szansa że doszło do czegoś "niechcianego" dodam ze po stosunku nadal była cała? ... :(
 

irider

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
ciąża - raczej małe szanse
prezerwatywa - kiepski pomysł, ale podsumowanie jak wyżej
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miałam podobne objawy. Ostatni okres spóźnij mi się 10 dni!! Piersi bolały mnie potwornie, także miałam objawy ciąży i przytyłam. Czułam się źle i ciągle bolała mnie głowa. Miałam także wahania nastrojów (mój facet nie mógł mnie znieść). Jednak okres dostałam i w ciąży nie jestem. Myślę, że mogą to być objawy stresu. Może się czymś zdenerwowałaś, albo coś mogło na Ciebie źle wpłynąć?
 

anetta89

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Jestem pierwszy raz na forum. I jestem w sytuacji takiej a nie innej.
Zapomniałam tabletki w pierwszym tygodniu a dokładnie 2 dnia. Minęło ok 16 godzin i wzięłam tę zaległą. Nie było stosunku w tygodniu przed pominięciem tabletki.
Niby minęło 7 dni po tym jak zapomniałam i dopiero wtedy się kochaliśmy. - bo zapomniałam w poniedziałek (o 20 zawsze biorę) i wzięłam rano we wtorek ok 12. Nie było stosunku przez 7 dni i dopiero we wtorek wieczorem przed 20, czyli przed wzieciem tabletki. Nie wiem co mysleć - niby 7 dni minęło ale czy to wystarczy?
Pozdrawiam i prosze o odpowiedź
 
E

elcia13

Guest
Czesc jestem pierwszy raz na forum i mam nadzieje ze mi pomozecie mam takie pytanko: pod koniec wakacji hm mialam stosunek co nie mozna nazwac stosuniek he bo ledwo co zaczelismy a nam przerwano.po tygodniu tak dla pewnosci zrobila test wyszedl negatywnie we wrzesniu miesiaczki nie dastalam wiec zrobilam nastepny tez negatywny.no to poszlam do gina ppowiedziala ze ciazy nie ma i ze sie stresuje ok po tygodniu dostalam okres tylko ze jest juz grudzien a jak mialam ostatnia miesiaczke w pazdzierniku to od tego czasu jej nie mam.ogolnie tak to zrobilam dwa testy i bylam juz trzy razy u gina i za kazdym razem slysze to samo.ostatni raz bylam teraz w czwartek i dala mi jakies tabletki na wywolanie ale ja dostaje swira bo nie wiem od czego to objawow takich nie mam jakie sie ma w ciazy tylko tyle ze nie mam okresu i bola mnie piersi i to bardzo i leci mi duzo sluzu juz nie wiem co mam robic jak sadzicie co to moze byc?
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Skoro lekarze Ci mówią że to nie ciąża, to chyba mają rację...
Nie mam pojęcia od czego to zatrzymanie miesiączki, ale Twój ginekolog powinien to wiedzieć
 
Do góry