girl92

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Njlepszym rozwiązaniem tej całej masy postów, zawartch w nich pytań jest ginekolog, a jeśli coś hamuje Twoją przyjaciółkę to niech zrobi test tak jak radzą nade mną:) [test]
w inny sposób nie dowie się czy jest w ciąży czy nie. Nooo chyba, że będzie czekała tak długo, że sama to zauważy :]
 

Pin a'la Colada

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
BYDGOSZCZ
Njlepszym rozwiązaniem tej całej masy postów, zawartch w nich pytań jest ginekolog, a jeśli coś hamuje Twoją przyjaciółkę to niech zrobi test tak jak radzą nade mną:) [test]
w inny sposób nie dowie się czy jest w ciąży czy nie. Nooo chyba, że będzie czekała tak długo, że sama to zauważy :]
Zgadzam się.
Na logike - prawdopodobieństwo jest wielkie.
A my - nie możemy stwierdzić "tak jest w ciąży/nie jest w ciąży".

Kiedyś stosowałam ten rodzaj... seksu (bo to żadna forma antykoncepcji) przez ponad pół roku...nie wpadłam, ale wiadomo - mogłam.
 

maciasek

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam.

Mam takie pytanie..
Otoz mam przyjaciolke, ktora troche sie zmartwila tym ze jest w ciazy.
Ma objawy: nudnosci, "spuchniete" sutki, temperature wahajaca sie okolo 37 stopni, napiety brzuch, czasem jakies nudnosc.
Tylko teraz tak. Okres powinna dostac ze 10 dni. I obecnie choruje "na gardlo" - wirus jakis jak ta jesienia. Beirze leki,
antybiotyk czy to moze byc ciaza czy po prostu przez polaczenie zblizajacego sie okresu i choroba??

Prosze o szybka odpowiedz.
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
A nie lepiej wybrać się do ginekologa? Zamiast przeżywać i się tylko domyślać? Trzeba się zbadać, by cokolwiek stwierdzić pewnego.
 

maciasek

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
chodzi mi czy jakies jest prawdopodobieństwo, ze jest w ciazy? czy to sa po prostu objawy tego, ze okres sie zbliza i choroby czy ciaza..
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
A kiedy Twoja Przyjaciółka się ostatnio kochała ze swym chłopakiem? Wydaje mi się, że to są tylko urojenia.. Obawy przed ciążą, potrafią nieźle napsocić w umyśle kobiety. Co chwilę ktoś teraz choruje. Mówisz, że boli ją gardło, być może złapała jakąś infekcję i stąd te wszystkie objawy. Jeśli będzie się za mocno stresować, to nie dostanie okresu za 10dni i będzie przeżywała jeszcze bardziej wtedy. Uspokój ją jakoś. Pewnie wszystko jest Okey.
 

maciasek

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
tego nie wiem.
No wlasnie pisze ze obecnie choruje. Na antybiotyku jest. Chodzi o to objwy, bo w sumie to sa takie jakby w ciazy byla. I dlatego pytam czy to moze byc spowodowane przez chorobe i przez to, ze okres niedlugo dostanie czy to moze wskazywac ciaze.?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
maciasek, nikt z nas nie zna organizmu Twojej przyjaciółki, a każdy organizm przecież jest inny. Zróbcie test, albo niech idzie do lekarza, bo na forum przecież nikt jej nie zbada.
 

ja111

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
odbylismy z chlopakiem stosunek z prezerwatywa, ale On nie skonczyl we mnie. na drugi dzień mialam bole podbrzusza jak przed okresem i brunatne plamienia. zrobilismy test ciazowy po 10 dniach i wyszedl negatywny. teraz minely rowne 2 tygodnie od naszego pierwszego stosunku i zaczely mnie bolec piersi. czy to ciaza?
bardzo prosze o pilna odpowiedz ; )
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
a uwazasz ze jestem w stanie telepatycznie cie zbadac, albo zamienic sie w test ciazowy, ktory po kliknieciu myszka pokaze ci wynik? :mruga: dziewczyno...
 

Roksana1107

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
A więc moje Drogie mam do Was bardzo ważne pytanie.
29 dni temu miałam okres, dostałam go 8 dni za wcześnie. Tydzień przed tym okresem
który dostałam za wcześnie zaczęłam współżyć z pewnym mężczyzną. Muszę dodać że okres mam zawsze super regularny. Zdziwiło mnie to że dostałam okres aż 8 dni za szybko.
Wracając do tematu, po 29 dniach liczonych od tej przyśpieszonej miesiączki nie dostałam okresu. Dodam jeszcze że po tej przyśpieszonej miesiączce nie współżyłam już z żadnym mężczyzną. Czy to możliwe że mogę by teraz w ciąży mimo iż miałam coś podobnego do okresu??
 
Do góry