Czy Jestem Dziewczyną Do Towazystwa?

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
ludzie przestancie po niej jezdzic .. to jej swiat..
jak go lubi to czemu ma znim nie byc.. chyba ze ona sama zle sie z tym czuje..
mam w otoczeniu koleznake co jest mlodsza od swojego o 13 lat.. ona ma 19 teraz.. a on 32.. tez myslalam wykorzysta i zostawi ale tak nie bylo.. są ze sobą juz 4 lata. i tez na poczatku nie bylo z tego wielkiej milosci.. tylko kumplowanie sie .. nie kiedy milosc przychodzi pozniej..

czemu twierdzicie ze ona zachowuje sie jak szmata.. to waszych oczach ja tez powinnam ją byc.. bo postapilam blad ze przespalam sie z chlopakiem starszym o 6 lat.. i zaszlam z nim w ciaze.. gdybym urodzila zwe dziecko to bym byla panna z dzieckiem.. bo chlopak niechcial byc ze mna..
wiec komentarze4 w stylu latasz jak..k.. czy jestes.. sz... to nie na miejscu ona napisala posta.. by jej pomoc.. a nie ją ponizac.. !!!!!!!!!

dochodzi to do was!!!!!
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
nie no seks w wieku 16 lat z facetem 29 letnim?!! dla mnie to się w głowie nie mieści! dziewczyno czy TY nie masz szacunku do samej siebie??

jeśli chodzi ci o tego 42 latka to spokojnie to nie jest ten


spotykałaś się z 42-latkiem?? nie no, jak dla mnie to juz ku****stwo na całej linii. sorry ale napisałaś na forum więc kazdy moze się na ten temat wypowiedzieć a ja właśnie tak uwazam.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ale nie kazdy ma prawo ją ponizac
czyzby nikt nie mial prawa, a nie nie kazdy ? Chyba jedna NIKT ;]

To dla Niej ejst to kure.stwo, Ona tak uwaza, nie mowi; Ty kur.wo, tylko kure.stwo :]

Jej życie. taaa, ale co Ona z etgo życia będzie miała. Gó.wno. Naprawdę. Bo nigdy nie będzie miala normalnmego życia....
 

Henonima

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
no w sumie normalnego moze nie, ale takie jechanie po niej tez nie ma sensu. Sam fakt że napisała o tym na forum śwaidczy, że jednak źle się z tym czuje, więc po co dalej jechać, nie tak ostro!!!


a co do ciebie kasia1986
.. i zaszlam z nim w ciaze.. gdybym urodzila zwe dziecko to bym byla panna z dzieckiem.. bo chlopak niechcial byc ze mna..

to oznacza że sie pozbyłaś dziecka??:| bo na to mi wychodzi!!! I [iszesz to w taki sposób jakbyś była nawet dumna z tego:|
przepraszam, ale takie odniosłam wrażenie.
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
po pierwsze to ja nie zabilam dziecka tylko urodzilam syna w 20 tyg ciazy... mialam takie glupie otoczenie...
i chlopaka ktoremu ufalam i kochalam nad zycie.. lecz to sie skonczylo.. Moj swiat i moje zycie sie skonczylo 16 lutego.. gdy stracilam osoby ktore kochalam..

a pisząc zebyscie dali jej spokoj to chcialam wam przekazac ze ja wiem co ona czuje.. nie raz slysze.. za swoimi plecami o tym ze bylam z chlopakiem starszym o 6 lat.. i ze mialam dziecko.. ale nikt nie wie o tym co sie stalo.. i nikt niechce sie dowiedziec tylko mowią hooj wie co.. co nawet nie jest prawdą...
w:cenzura:ia mnie cos takiego..

a Ty Kubusiu nie masz sie na co wkurzac bo mi nie chodzilo o to.. ze nie mozesz sie spotykac sie znajomymi
Tylko o to ze by nikt po Tobie nie jezdzil jak po szmacie.
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
w poneidziałęk się znowu z nim spotkaąłm i nic nie robilismy poszliśmy na spacerek gadaliśmu chodziliśmy po rzece troche sie całowaliśmy i przytulaliśmy ale wyraxnei mu powiedziaąłm z eto tylko tyle będzie. bylismy razem trzy godzimy które szybko zleciły niebyl na mnie zły ze na nic wiecdej mu niepozwoliłam
nieżałuje tego ze sie z nim kochałąm.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
ale nie kazdy ma prawo ją ponizac <_<


wyrazaja swoje zdanie- a jak kto to rozumie to jego sprawa.



teraz ode mnie:
-masz 16lat i seks juz nigdy nie bedzie czymy wyjatkowym dla ciebie
- niedlugo powiedza ci ze masz :cenzura:_e jak akumulator- nic tylko ladowac! bez obrazy
-masz taki niewinny nick- kto by powiedzial, moze jeszcze sama nie odnalazlas wartosci jakie niesie seks- bo to nie chodzi tylko o "wkladanie i wyjmowanie"- jezeli robisz to z nim bez uczucia- to nie powstrzymalo by cie nic- moglby byc to kazdy inny- przeciez dla ciebie seks nie wynika z uczucia z milosci? wiec?? moze miec cie kazdy!!
- no i jeszcze ten 42 latek- ma pewnie tyle lat co twoja tata! pewnie ma rodzine dzieci?! kto wie
- na moj skromny gust nie masz szacunku do siebie- od poprostu puszczasz sie- bo gdybys robila to z kims kogo kochasz-ale tak? pewnie uznasz to za zbyt ostre slowa? wiec jak okreslisz to co robisz? - dajsz kiedy potrzebuje ktos?


MASZ 16 lat i poproztu sp_i_erdo_lone zycie- z wlasnego wyboru- co zaoferujesz kiedys komus kto cie pokocha- kogo pokochasz ty? skoro seks to dla ciebie nawet nie klocki lego?

no w sumie normalnego moze nie, ale takie jechanie po niej tez nie ma sensu. Sam fakt że napisała o tym na forum śwaidczy, że jednak źle się z tym czuje, więc po co dalej jechać, nie tak ostro!!!
a co do ciebie kasia1986
to oznacza że sie pozbyłaś dziecka??:| bo na to mi wychodzi!!! I [iszesz to w taki sposób jakbyś była nawet dumna z tego:|
przepraszam, ale takie odniosłam wrażenie.


no wlasnie kasia- tak jakbys byla zadowolona ze stracilas to dziecko- bo gdybys go miala- to nikt by ci enie chcial! trzeba myslec głowa a nie du_pą - i szkoda mi ciebie, ze jestes tak prymitywna- bronisz kubusia zeby jak to twierdzisz "nie jedzic po niej jak po szmacie"- no tak nie jezdzic bo czujesz pokrewienstwo- "TAKI TYP KURE-WSKIEJ RASY"- jak to spiewal peja.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jeju po co ja jeszce tak dolujecie? :mruga: Jak sobie lubi to niech sobie robi co chce i spotyka sie ze starszymi.
 

Joker_ka

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wszędzie wleze...
hyh dlaczego każdy tak umiejetnie wzbrania sie przed uzyciem bezposredniego okreslenia? ej Młoda robisz z siebie dziwke, nie sznujesz sie, to dlaczego inni maja Cie szanowac??
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
już jest nieaktualny pozatym nie traktuje go tylko jak kolegi to w pewnym rodzaju zwiazek tyklo nie oficjalnie nikt nikomu nie powiedział "bediemy razem chodzić?" czy tego typu debilne pytanai to nie jest tak z espotykamy sie tylko dla sexu naprzydład ostatnio poszliśmy na lody na spacer pogadać i tak się skończyło buziaczek i koniec
 

asioczek

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z komputera
wiem ,że temat jest zamknięty-aLE ja dopiero go przeczytałam... i nie mam nic do powiedzenia bo już wzsytko zostało powiedziane przez szczere osoby ,kjtóre dobrze zrobiły ze tyo napisały-szkoda tylko że jak ktoś ma dziwny tryb życia i takie podejście dziwaczne do takich spraw to temu komuś nie da suię nic uświadomić...
ja nie wirze w to jak Ty się bronisz...
straszne
szkoda mi Ciebie szczerze -to nie jest wbita
zrestzą mi się wydaje ze przynjmniej 50%osobom które były niby za ostre- [poprostu zależało na tym zebyś otwarła oczy i żeby Ci pomóc a nie żeby Cie zgnoić..
 

bozenka2

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Bialegostoku:)
muwisz ze wolisz starszych facetuw.... bo z chlopakami (mezczyznami) w wieku 15-20 lat nieda sie pogadac? a moze wcale nieprubowalas i niewiesz czy naprawde tak jest? a moze nietrafilas na takiego narmalnego z kturym mozna byloby pogadac tylko na samych kretynuw? ja znam takich w wieku 15-20 lat i sa bardzo narmalni i da sie z nimi pogadac na wszystkie tematy:) a co do tego kolesia twojego "przyjaciela" to zarwij ta znajomosc bo to niema sensu i jeszcze wy nawet do siebie milosci nieczujecie tylko wy sie lubicie, ale niewiadomo czy on ciebie chociaz lubi..;/ ale to twoja sprawa, twoje zycie i twoja decyzja co z tym zrobisz, a ja tu niemam zamiaru pisac ze jestes panienka do towarzystwa, szmata albo puszczalska bo tu juz wszyscy tak pisali i ja tez tak mysle...:|
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Myśle że powinnaś spróbować poznać jakieś chłopaka kilka lat starszego lub w Twoim wieku bo warto. Z nimi też można sie dogadać ;)
 

advanti

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
zza siedmiu gór
A ja myśle że to pedofilia i prokurator będzie miał co robic jak przeczyta ten temat :/

muwisz ze wolisz starszych facetuw.... bo z chlopakami (mezczyznami) w wieku 15-20 lat nieda sie pogadac? a moze wcale nieprubowalas i niewiesz czy naprawde tak jest? a moze nietrafilas na takiego narmalnego z kturym mozna byloby pogadac tylko na samych kretynuw? ja znam takich w wieku 15-20 lat i sa bardzo narmalni i da sie z nimi pogadac na wszystkie tematy:) a co do tego kolesia twojego "przyjaciela" to zarwij ta znajomosc bo to niema sensu i jeszcze wy nawet do siebie milosci nieczujecie tylko wy sie lubicie, ale niewiadomo czy on ciebie chociaz lubi..;/ ale to twoja sprawa, twoje zycie i twoja decyzja co z tym zrobisz, a ja tu niemam zamiaru pisac ze jestes panienka do towarzystwa, szmata albo puszczalska bo tu juz wszyscy tak pisali i ja tez tak mysle...:|
boze bozenka ile blenduw :bag:
 

Attachments

  • wartopercent20okienko_946.gif
    wartopercent20okienko_946.gif
    30 KB · Wyświetleń: 9
Do góry