Czy Jestem Dziewczyną Do Towazystwa?

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Czy nie przyszło ci kiedyś do głowy że ten facet cie tylko wykorzystywuje? I wydaje mi sie ze w tym momęcie ni jestes dziewczyną do towarzystwa tylko dla seksu wybacz ale wydaje mi sie ż tkai związek nie ma sensu. Nie masz szacunku do samej siebie?
Dokładnie.
Poza tym...ta różnica wieku...gdybym ja miała 16 lat a on 29...nie...nie wyobrażam sobie tego. Wydaje mi się,że on cię wkykorzystuje przekonując pustymi słowami.
Miłość jest ślepa :bag:
ludzie chyba nie wierzycie w te brednie ^^^ ta gówniata sama nie wie co pisze chyba ^^^^ padam ze smiechu hahahahahhahaha
gówniara? Ty masz 16 lat i ona też. No cóż...chciałabym zasugerować,że nazywasz 16 latków gówniarzami a ty...też masz 16 lat. :lol: <_< :niepewny:
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
To jest troche chore co ty robisz......
On jest o 13 lat od Ciebie starszy i na dodatek uprawiasz sex w wieku 16 lat.
On raczej albo na pewno zaspokaja dzieki tobie swoje potrzeby seksualny i tyle.....
A później dziwć się że traktuja Ciebie jak nie wiadomo co czyli powietrze...
Dziewczyno marnujesz się i tyle...
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Może faktycznie mężczyzna Cię wykorzystuje.Ale może być też tak że mu taki układ odpowiada-bez zobowiązań itp.Zastanów sie czy taki układ Ci pasuje.jeśli nie to porozmawiaj z nim.Będziesz wiedziałą czego on chce oprócz seksu.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Heh...
Nowe hobby.
Zastanów się czy taki ukłąd Ci pasuje.
Twoje życie.
Ale tu wyrazamy chyba swoje poglądy? A nie to, co autorce podchodzi pod gust?

Sex w wieku 16 at- pwierwsze co w ogole jest niewyobrazalne, łącząc się z niedopowiedzialnościa, Twoją, Kubusiu. Ten facet ma 29 lat, uprawia z Toba sex, ale rozmawia, i lubisz Go. A ja lubię MChucka Norrisa. Dziewczyno amse ludzi się lubi ! A sex to przywilej zakochanych ! I sex w gruncie rzeczy, wbrew ogólnemu światopoglądowi, i ludźmi którzy w tych czasach żyją, celem kochania się, jest dziecko. A nie zaspokajanie swoich potrzeb. nie szanujesz się dziewczyno, ani troche. jedyny w Tobie rozsądek- dzięki Bogu troszke Go posiadasz- to to, ze tutaj napisałaś. i dobrze zrobiłas. kiedys bedziesz załowała, ze nie zrobiłas tego z chłopakiem, którego naprawdę będziesz kochać.
 

Henonima

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
No niestety, ale przyznam rację większości osób wypowiadających się tutaj. Moim zdaniem to nie jest żadna przyjaźń, ani nic w tym stylu, lecz wykorzystywanie Cię. Skąd wiesz co ten gościu tak naprawde uważa na Twój temat?? Nie masz pojęcia. A słodkie słówka każdy potrafi mówić. A poza tym jeśli to jest tylko taka sobie znajomość, to zastanów się co by było, gdybyś w ciążę zaszła. Możesz to sprawdzić. Powiedz mu np, że chyba jesteś w ciąży i zobacz jak zareaguje. Tylko najpierw spróbuj przeprowadzić z nim rozmowę, na temat co by było gdyby... Zobaczymy jak się zachowa
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
robimy to z zabezpieczeniem węc pewnie mi nie uwieży w taką gadke ale dzisiaj się z nim chyba nowu spotykam to z nim pogadam
 

Henonima

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Każde zabezpieczenie może nawalić, a poza tym zasugeruj mu tylko że Ci się okres spóźnił i że się martwisz. Nic więcej. I zobacz jego reakcję. Ale najpierw pogadaj z nim o tym, żebyś była pewna że on jest słowny. A jak Ci powie że nie masz się o co martwić, bo on uważa, czy macie zabezpieczenie, to też radzę go sobie odpuścić.
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
ok pogadam z nim o tym ale i tak mam zamiar to dzisiaj (no albo za tydzień jak się nam nie uda dzisiaj spotkać ) skonczyć ałą tą historie bo jak jetsem z nim jets fajnei ale nastepnego dnai rano jak się budze to strasznie dziwno mi z tego powodu
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Dziewczno szanuj sie. Jeszcze nie jest za późno. Wykorzystaj ten maleńki rozsądek. Porozmawiaj. Skończ to.
 

***_LeNu$Qa_***

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
208
Punkty reakcji
0
Miasto
Z zaświatów :P
Ja bym ujęła to tak: Ty go kochasz, ale jesteś pewna, że on kocha Ciebie? Ja mam podobną sytuację, ale z chłopakiem, który jest w moim wieku... Kiedy jesteśmy sami, całujemy się, przytulamy itd (już wcześniej z nim byłam, ale się rozstaliśmy), ale w towarzystwie każde z nas zachowuje się tak, jakby nic między nami nie było. Tak jest nam łatwiej... Nie chodząc ze sobą, a jednak okazując sobie uczucia. A poza tym wtedy każde z nas ma "wolną rękę" do wszystkiego. Jeśli masz wątpliwości co do tego, czy ON Cię wykorzystuje, porozmawiaj z nim. Powiedz mu o swoich wątpliwościach co do Waszego, pozwolę sobie powiedzieć, związku. Bo jeśli on spotyka się z Tobą tylko dla seksu, to potem wśród jego paczki znajomych będziesz miała opinię łatwej dz**ki (sorry za słowo). Porozmawiaj z nim, a powinno się to wszystko rozwiązać. Ale JA szczerze ci radzę: nie spotykaj się z nim! A co będzie, jeśli wpadniesz?? On na pewno cię zostawi! Lepiej znajdź sobie kogoś w Twoim przedziale wiekowym... Wokół ciebie jest na pewno tylu super kolesi. A spotykając się z tamtym, tylko tracisz czas, bo on prędzej czy później ożeni się z inną. Pozdro
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
już jest wszystko ok
wczoraj pogadałam znim mówiłąm ze taki ukałd już mi nie odpowiada i z ealbo będziemy normalnymi kumplami (ewentualnie do przytulenia i pocalowanie) albo nie spotykamy się już więcej, zdodził się na pierwszą opcje
powiedzial ze nie będzie mnie zmuszał do niczego skoro niechce ale ze znajomości nie bedzie rezygnował ze będzie przyjezdzał pogadać wypić kawe i nimusimy się kochać skoro nie chce

teraz mi lepiej wczoraj miałm na niego wielką ochote ale sie powstrzymywałam wiedzialm ze rano znowu będą dziwne myśli w głowie ale jest ok jestem zadowolona ze to zrobilam- ze z nim pogdałm i wyjasniłm wszystko
dzięki wielkie wam za wszysto :) :*
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Dobrze ze tak postapilas, ale i tak pewnie kiedys bedziesz tego zalowac. A tak wogole to skad znasz takiego starego goscia ?
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
a moim zdaniem twoje zachowanie nie było złe. jeśli tylko oboje czerpaliście z tego przyjemność, to czemu nie? dlaczego od razu miałby cię wykorzystywać? nie, na pewno nie. myślę, że on zachowywał się w stosunku do ciebie jak najbardziej w porządku. przecież do niczego cię nie zmuszał. żyjemy w XXI wieku. kobieta też ma prawo do korzystania z przyjemnych chwil... :)
 

Henonima

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
zetka pewnie że ma prawo, tylko niestety tak już jest, że faceci sa ciut mądrzejsi od nas( sa oczywiście wyjątki od reguły!) a wystarczy że facet dobrze pobajeruje a dziewczyna mu uwierzy i juz jest jego.
 

naShiA

pibip !
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
325
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z kątowni
Henonima nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze faceci sa madrzejsi od kobiet. nawet jesli chodzi o flirt -przeciez kobiety tez potrafia byc mistrzyniami kokieterii i faceci czesto traca dla nich glowe. a to nie swiadczy o inteligencji tylko o latwowiernosci i naiwnosci. ale to juz OT ^_^
 

korcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Powiem Ci jedno: ON CIĘ WYKORZYSTUJE!!! Jesteś jeszcze za młoda na takie "związki". Zerwij z nim kontakty jak najszybciej, bo może dojść do czegoś poważniejszego np. wpadka. Każdemu się zdarza nawet z zabezpieczeniem.Nie ufałabym mu...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Zetka to najbeznadziejniejsze tłumaczenie jakie w żyiciu usłyszłam.

Ludzie dlaczego wszystko zganiacie na wiek w ktrórym żyjemy ! Co On ma do tego wszystkiego ! Ludzie są tacy sami ! Powinni się nawzajem szanowac. To żałosne. Pzekonuję się, jak bardzo chce wierzyc w Boga,jak bardzo wierze i jacy ludzie są żałośni, kiedy nei zdają sobie sprawy, z tych Jego największych prawd, przykazań...

Sex, dla zbawy,zwykłą potrzeba? Sex, jaest wted, kiedy jedno kocha drugie. Wtedy, to okazanie uczuc, a nawet dziecko. Nie wpadka. Czegoś takiego nie ma. Ta 'wpadka' to po prostu dziecko. Cel sexu :] Gdyby Bóg chciał inaczej, z sexu z pewnsocia nie byloby nowego zycia.
 
Do góry