Czy jak jestem gruba, to mam szanse mieć chlopaka?

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Każda z Was ma szanse, nie przejmować się ;) Nawet Orka ma swoją adoratorkę, widzieliście? :p
d2482b1b328bc541748a6f18a7f4d044.gif
 

Adaś.

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie czytałem całego tematu, z powodu lenistwa. Ale czy ktoś podszedł do tego tematu tak jak ja? Ja po przeczytaniu pierwszej strony tego tematu, zadałem sobie pytanie - czy jej waga jest skutkiem choroby, czy lenistwa i zaniedbania siebie? Bo jeśli opcja pierwsza, to zgadzam się, tutaj wystarczy odpowiednia motywacja, ew. ciutka zmiany stylu, nawiązując do punktu pierwszego. A jeśli opcja druga, no to każdy wie - układanie diety, rezygnacja z niektórych przyjemności, następnie kilka miesięcy i problemu nie ma, koniec kropka. Cytowałbym wiele postów i negował odpowiedzi, ale szczerze mówiąc nie chce mi się.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No wszystko pięknie, ładnie ograniczam się i co z tego... Ciężko mi z tym wszystkim. Dobra, czas nie narzekać na forum, ale ja się naprawdę staram i d*pa. Przecież aż tak złej twarzy nie mam, jak ktoś chce zobaczyć to zapraszam do galerii.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Każda kobieta może znaleźć faceta! Jest pełno fetyszystów, więc każda kobieta znajdzie odpowiedniego "konesera" kopyt, wałków tłuszczowych, czy czegoś tam.

Kobiety! nie poddawajcie się!
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Wiesz co, jesteś bezczelny!

Ihaaaa! Już nie jestem "gruba" :D :D :D Czyli, że jednak można. Ciężko było. A zainteresowania facetów i tak nie wzbudzam. Dobra, zresztą wbite w to mam. Może rzeczywiście się kiedyś jakiś znajdzie.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Idź na imprezę i ciągnij kolesi do kibla- jakiś na 100% zgodzi się z Tobą iść.
Będziesz miała przez chwilę tylko swojego faceta! :023:
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Bardzo dobry pomysł... Aczkolwiek tak spragniona nie jestem. :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Adaś wrócił.. jak miło, stęskniłam sie za nim i za jego infantylno-kretynskimi komentarzami
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ihaaaa! Już nie jestem "gruba" :D :D :D Czyli, że jednak można. Ciężko było. A zainteresowania facetów i tak nie wzbudzam. Dobra, zresztą wbite w to mam. Może rzeczywiście się kiedyś jakiś znajdzie.
Gratulacje :)

Na marginesie, zawsze interesował mnie sposób funkcjonowania kobiet w tej kwestii. Skąd wiesz, że już nie jesteś "gruba" ? Znajomi powiedzieli, spojrzałaś w lustro, czy matematyczna kalkulacja ? Zawsze mnie masakrowało to, że kobiety mają zdolność do wmówienia sobie iście kosmicznych kompleksów, na które żaden facet nigdy nie dałby rady wpaść :D

Choć w sumie świadomośc tego, dość szybko nauczyła mnie, aby nie "wymiękać" przed "ładnymi" dziewczynami bo jak się później często okazywało były one istnym zagłębiem kompleksów, które należy pocieszać i wyprowadzać na prostą :) Jak ja bym w ten sam sposób siebie oceniał to chyba moja pewność siebie spadłaby do zero (co tam zera, prędzej jakaś ujemna nieskończoność ;) ) i nigdy żadnej dziewczyny / kobiety bym nie wyrwał :D

np. jakieś dziewczę lamentujące, ze ma fatalne kostki. Jasne, bo ja mam pamięć fotograficzną do kostek i pamietam, że : "uuu, moja była Kaśka - ta to dopiero miała kostki... :) " :D Jest kilka "rzeczy" wyraźnie kręcących mnie seksualnie, ale poza nimi reszta to detale, które nie do końca dostrzegam. Takie przykładowe kostki to wystarczy, że będą bardziej delikatne od moich (a noga 2-3 cm wyżej nieowłosiona :p ) i to już będzie sukces :D Nie jest to jakoś wysoko zawieszona poprzeczka :)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Taaaa... Wszystko w jednym. Matematycznie wszystko ok, stojąc pod tablicą w szkole ostatnio "teej, a widać, że ona schudła" i w lustrze też wszystko da się zauważyć. To jeszcze nie efekt końcowy, ale jestem już blisko. ;)


A pewna siebie w kontaktach międzyludzkich jestem - nie daję po sobie poznać, że czasem czuję się nie tak. Mam gadkę i czasem całkiem bezczelną, ale to chyba kwestia wieku i może niebawem mi przejdzie.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Adaś wrócił.. jak miło, stęskniłam sie za nim i za jego infantylno-kretynskimi komentarzami
Czuję się jakbyś w tym momencie potraktowała mój odbyt wielkim gumowym członkiem.
Też się cieszę, że wróciłem! Zrobiłem to tylko i wyłącznie, aby czytać Twoje komentarze w pełnej okazałości.

Bardzo dobry pomysł... Aczkolwiek tak spragniona nie jestem. :D
W każdym bądź razie już wiesz co robić, gdy doskwiera Ci samotność w weekendowy wieczór. Wiedź, że: "gdy najdzie ochota i pies kota wyłomota".


Każda kobieta może znaleźć faceta, a Wy, kobiety lubicie sobie "wciskać" w te główki. Zawsze znajdzie się jakiś Shrek, który będzie szukał swojej Fiony. Wiedźcie, że ogr zawsze ogra pozna!
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Taaaa... Wszystko w jednym. Matematycznie wszystko ok, stojąc pod tablicą w szkole ostatnio "teej, a widać, że ona schudła" i w lustrze też wszystko da się zauważyć. To jeszcze nie efekt końcowy, ale jestem już blisko. ;)


A pewna siebie w kontaktach międzyludzkich jestem - nie daję po sobie poznać, że czasem czuję się nie tak. Mam gadkę i czasem całkiem bezczelną, ale to chyba kwestia wieku i może niebawem mi przejdzie.
Skoro wolisz facetów którzy patrzą na wygląd a nie na charakter to droga wolna.
Zapewniam Cie że dla wielu facetów akceptuje dziewczyny takie jakie są a jednak mimo to w społeczeństwie szerzy się propaganda że jak ładniejsze to znaczy lepsze. Otóż niejedna osoba na tym właśnie się przejechała.

Pewna dziewczyna z Twojego miasta chyba w moim wieku pojechała do Wrocławia samochodem specjalnie aby tam kupić płaszcz bo "tam sprzedają tanio płaszczyki". :037: Chyba zrobiła ponad 540km aby znaleźć się na zakupach.
Bez komentarza i nie znam na szczęście osobiście takich osób.
Nie jest potrzebny wygląd aby kogoś odstraszyć XD
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Każdy patrzy na wygląd i to nieuniknione. Grubym, ale zdrowym radzę o siebie zadbać. ;]
 

michal89krk

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
24
Wiek
34
Każdy patrzy na wygląd i to nieuniknione. Grubym, ale zdrowym radzę o siebie zadbać. ;]

Zioomal, znowu troszkę przesadzasz ;) Wcale nie byłaś gruba. Teraz mieszamy pojęcia osoby której wydaje się ze jest gruba, z osobami które naprawdę mają ten problem.
Jeżeli czujesz się lepiej ze swoją nową sylwetką, cieszę się (bo to najważniejsze by czuć się dobrze w swoim ciele), ale pamiętaj wygląd to nie wszystko ;) Kto powiedział, że odstraszałaś innych wyglądem? - może tu chodziło o twoje podejście do otaczającego Ciebie świata, lub do własnej osoby?
Charakter jest ważny... - może chłopcy, których znasz bali się do Ciebie zagadać, bo obawiają się, ze ich gesty napotkają na "cięte riposty"? A może po prostu pozwoliłaś traktować siebie jak dobrego kumpla?

Co do wyglądu - każdy na to patrzy (ale przecież nie jest on determinującym wyznacznikiem w nawiązywaniu relacji międzyludzkich). Po prostu z wyglądu człowieka, z jego mimiki, ze spojrzenia, z jego gestykulacji czasem można odczytać (spróbować odgadnąć) niektóre cechy charakteru.
 

JustynaŚlęczycka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Cześć. Proszę pomóżcie mi pomóc mojej koleżance. Jest ona śmiała, rozrywkowa i niestety.. gruba.
sad.gif
Ciągle zadaje mi to samo pytanie, a ja już sobie sama z tym nie radze. Tylko proszę was, ten temat nie jet po to żebyście jej wrzucali, tylko żebyście mi pomogli jej pomóc. Czekam na posty.
Według mnie szczerze to ciężko, ale to nie koniec świata przecież można schudnąć zawsze. A co by było gdybyś nie miała ręki albo nogi? Takich rzeczy już nie można naprawić. Więc nie jest to koniec świata dla Ciebie
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Każdy patrzy na wygląd i to nieuniknione. Grubym, ale zdrowym radzę o siebie zadbać. ;]
Nie każdy... tzn. zwykle swój znajdzie swego.
Jeśli jest się Goblinem to znajdziesz Goblina, Ogr-Ogra Słoń- Słoń, Troll- Troll, Kupa- Kupa, HB10-HB10.
Oni patrzą tylko jakby tu poderwać swojego.

A bycie grubym ma zalety, bo jak jest razem dwóch grubych to nigdy im w łóżku nie jest zimno.
Gruba kobieta ma dwie wielkie zalety- latem daje cień, a zimą ciepło!





A tak poza tym- tylko puści ludzie zwracają uwagę tylko na wygląd, dla mnie kobieta musi spełnić kilka kryteriów, a później liczy się sam charakter. Jakie to kryteria z wyglądu? Takie, że sporo kobiet może je spełnić:
- szczupła
- 170cm wzrostu
- długie nogi
- fajny tyłek
- biust 2-3
- ładna twarz
Reszta to już sam charakter. Nie rozumiem tych dla których liczy się wygląd.
 
Do góry