Czy Grube Kobiety/dziewczyny Mogą Być Ładne I Pociągające

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
A ja mam 160cm i ważę około 60 kg, więc naprawdę muszę być gruba.
Jedyna pociecha to fajny biust w tak młodym wieku (75B).
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Gabi,dla mnie jesteś idealna!
hehe ta pewnie :D

olciar ja tam wole pulchne bo są sexi i jest się do czego przytulić
ty to wychodzi na to, że ja jestem gruba <_<

A ja mam 160cm i ważę około 60 kg, więc naprawdę muszę być gruba.
Jedyna pociecha to fajny biust w tak młodym wieku (75B).

że niby ty jesteś gruba wiesz to co dopiero taka panna ode mnie z klasy
ma mówić. Jest niska ma koło 160 tak jak Ty tylko, że ona
waży około 80 parę kilo..
 

lilith6

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
a tam nie pamietam
Nie, grube kobiety nie mogą być pociągające. Z definicji: pociągająca znaczy mająca zgrabną, seksowną sylwetkę. Otyłe nie spełniają tych wymagań. Tak samo gruby facet nie może być atrakcyjny, bo... jest za gruby. Najbardziej żałosne są wypowiedzi typu: chude są wredne, a grube sympatyczne i otwarte. Czy tutaj 10 latki piszą? Wiadomo kobieta nie powinna być patykiem, ale grubą również nie. A i zmiana z "kochanego ciałka nigdy nie za dużo" na o swoje kochane ciałko trzeba dbać i przestać tyle wcinać i robić ćwiczonka. Swoją drogą który facet się obejrzy za grubą babką z wylewającym się sadłem?
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Nie, grube kobiety nie mogą być pociągające. Z definicji: pociągająca znaczy mająca zgrabną, seksowną sylwetkę. Otyłe nie spełniają tych wymagań. Tak samo gruby facet nie może być atrakcyjny, bo... jest za gruby. Najbardziej żałosne są wypowiedzi typu: chude są wredne, a grube sympatyczne i otwarte. Czy tutaj 10 latki piszą? Wiadomo kobieta nie powinna być patykiem, ale grubą również nie. A i zmiana z "kochanego ciałka nigdy nie za dużo" na o swoje kochane ciałko trzeba dbać i przestać tyle wcinać i robić ćwiczonka. Swoją drogą który facet się obejrzy za grubą babką z wylewającym się sadłem?
Nie ma definicji słowa pociągający. Uroiłaś sobie coś dziewczynko.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-&gt; Śląsk
TAK, grubsze kobiety MOGA być pociągające.
Dam na przykład moją kuzynke-ma ok 160 wzrostu a waży hmm nie wiem ile, no ale szczupła nie jest. Ma dużą pupe, uda i brzuch. szczerze, nawet kobieta w zaawansowanej ciązy szczuplej wygląda przy niej. ale to szczegół. skoro jej ta waga nie przeszkadza, to mi tym bardziej. po za tym jest bardzo wesołą osobą, towarzyską i w ogóle można z nią pogadać o wszystkim, na poważnie i pożartować... i od kąd tylko pamiętam chłopaki zawsze za nią latali, a jej szczupłe, zgrabne koleżanki to przy niej szare myszki. teraz ma narzeczonego, a mimo to kolesie dalej do niej wydzwaniają, wyznają miłość ;)
ma poprostu to coś, co przyciąga facetów. i to wcale nie musi być związane ze zgrabną, seksowną sylwetką.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja na ogół też jestem towarzyska, byle nie ładna, pogadasz ze mną na każdy temat (no nie licząc gier komputerowych ipt.) A chłopaków to ja nie przyciągam :(
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
Nie, grube kobiety nie mogą być pociągające. Z definicji: pociągająca znaczy mająca zgrabną, seksowną sylwetkę. Otyłe nie spełniają tych wymagań. Tak samo gruby facet nie może być atrakcyjny, bo... jest za gruby. Najbardziej żałosne są wypowiedzi typu: chude są wredne, a grube sympatyczne i otwarte. Czy tutaj 10 latki piszą? Wiadomo kobieta nie powinna być patykiem, ale grubą również nie. A i zmiana z "kochanego ciałka nigdy nie za dużo" na o swoje kochane ciałko trzeba dbać i przestać tyle wcinać i robić ćwiczonka. Swoją drogą który facet się obejrzy za grubą babką z wylewającym się sadłem?
totalne dno...
wiecej Ci nie skomentuje , bo mi Ciebie szkoda
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Nie, grube kobiety nie mogą być pociągające. Z definicji: pociągająca znaczy mająca zgrabną, seksowną sylwetkę. Otyłe nie spełniają tych wymagań. Tak samo gruby facet nie może być atrakcyjny, bo... jest za gruby. Najbardziej żałosne są wypowiedzi typu: chude są wredne, a grube sympatyczne i otwarte. Czy tutaj 10 latki piszą? Wiadomo kobieta nie powinna być patykiem, ale grubą również nie. A i zmiana z "kochanego ciałka nigdy nie za dużo" na o swoje kochane ciałko trzeba dbać i przestać tyle wcinać i robić ćwiczonka. Swoją drogą który facet się obejrzy za grubą babką z wylewającym się sadłem?

Mogą być, ale dla niewielkiej liczby facetów. Piękno nie jest czymś obiektywnym, ale też uważam, że nie powinniśmy się oszukiwać. Niewielu jest facetów lecących na baaardzo zaokrąglone kształty. Zresztą czytałam kiedyś fajny artykuł dlaczego pewne cechy są atrakcyjne, a pewne nie. Większość atrakcyjnych cech to takie, które kojarzą się z dojrzałymi, ale młodymi "osobnikami" (np. jędrne piersi - z wiekiem wiotczeją, duże oczy - z wiekiem powieki robią się duże, a i zmarszczki sprawiają, że oko jest optycznie zmniejszone, wąska talia - też najczęśniej występuje u młodych dziewczyn, poza tym jest oznaką płodności. ponoć kobietom z zaburzeniami płodności łatwiej osadza się w talii tkanka tłuszczowa. dlaczego? nie wiem :p jestem na humanie :D). Tak i pewnie szczupła sylwetka wydaje się najbardziej pociągająca, bo z wiekiem raczej tyjemy niż tracimy na wadze.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Obiecałam sobie ostatnio, że nie będę się przejmowac wyglądem.
Uroda z czasem przmija.
Do szczęścia wystarczy mi mój intelekt na wysokim poziomie.
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
kazdy z nas na pewno ma jakas szczegolna i niepowtarzalan ceche w wygladzie , ktorej warto sie uczepic :)
skupcie sie na tych pozytywach :p
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja mam piękne oczka xD
No i ładne usta.
No i nie wiem co jeszcze...
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Gdzieś czytałem, oglądałem, słyszałem (już nie pamiętam), że "grube" kobiety mają gorzej bo muszą się bardziej napracować żeby mieć facet i go przy sobie utrzymać. Że właśnie one zawsze muszą być miłe, otwarte, zabawne, nigdy nie mogą pozwolić sobie na płacz, chandrę, własne zdanie bo wtedy faceci wolą być przy aroganckich chudych kobietach no i na koniec było, że "grube" kobiety żeby faceta utrzymać, muszą godzić się na sex i zawsze połykają.


Nie mam pojęcia ile w tym jest prawdy, mam nadzieję, że nic nie jest prawdą. Ja wychodzę z założenia, że jakby szczęście i związki zarezerwowane były tylko dla ludzi szczupłych i pięknych to pewnie mniej niż 1% ludzkości by z tego korzystał. W ogóle co to znaczy, że ktoś jest gruby? To tak jakby określać człowieka po kolorze włosów, skóry. Czasami waga osoby nie zależy od niej samej więc dlaczego ktoś ma się czuć gorszy albo lepszy z tego powodu? Bezsens.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
ja nadal uważam że grube nie może i nie jest piękne!!!
żeby nie było, ja sama jestem gruba
 
Do góry