Czy Gracie Na Jakimś Instrumencie?

fingolfin

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Chorzów
Ja mam gitarę elektroakustyczną na której coś tam potrafię zagrać, ale nie jestem wirtuozem.

Kocham dźwięk skrzypiec, chciałbym kiedyś coś na nich zagrać.

Szkoda, że Paganini nie żyje w naszych czasach.
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
gram na gitarze elektrycznej, uczylem sie na klasyku, sporadycznie gram na akustyku kumpla. ale chcialbym umiec grac jeszcze na perkusji (realne) i skrzypcach (nierealne <_< )
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
gitara basowa

a tu macie link do tematu gdzie mozna zdjecia swoich instrumentow umieszczac :]

->KLAK<-

prosze o ujawnianie swoich ukochanych :]
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Yyy umiem grać na gitarze,flecie i pianinie :p A,no i na nerwach oczywiście :p
 

Satan

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Ja gram na gitarze elektrycznej ale obecnie na sucho bo zbieram na wzmacniacz:p
 

Judi

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Na muzyce musze grac na flecie
a tak to na niczym
ale moze naucze sie grac na grzebieniu i tez będzie coś
 

mloda_zonka

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród nad Motławą
Uparłam się raz, zaparłam i w końcu sobie je kupiłam.. znalazłam nauczyciela... i postanowiłam się nauczyć grac... na "dzień dobry" usłyszałam, że to cholernie ciężka praca (szczególnie w tym wieku) .. ale się nie poddałam..!!!
chodzę 1-2 w tyg na nauki :) po 2-3 godz.. w domu się ćwiczy (jestem zmorą sąsiadów..) coś tam wychodzi.. raz lepiej raz gorzej ... ale mimo wysiłków..bólu, i tyle czasu spędzonego na ułożeniu głupich paluszków... nie oddałabym nigdy moich skrzypiec :)) .. ech, .. mam nadzieje, że już niedługo zagram vivaldiego tak jak mój nauczyciel .. ech, że zagram w końcu płynnie wszystko co przeczytam.. no cóż.. jak ma się marzenia trzeba je realizować..
ps. ktoś wyżej pisał, że skrzypce są drogie.. owszem te robione przez lutnika są drogie... ale na początek dobrze jest sobie kupić takie "gorsze" .. najlepiej z allegro.pl .. ja za moje pierwsze dałam ok. 300 zł. zawsze to jest na czym ćwiczyc.. wiadomo te lepsze.. to kwestia kilku-kilkunastu tys zł :((
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
skrzypce sa super ale ja i tak preferuje gitary elektryczne , bo klasyczna to straszna kobyla i brzmi jak padlo .
 
J

J.B

Guest
Heh... fajny temat... gitara elektryczna rządzi! Mam zaszczyt grać na tak wspaniałym instrumencie...
 

SzitnaPanna

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
308
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Marzeń
Niestety nie.

Bardzo chciałabym grać na gitarze, marzę o tym już bardzo długo. :D Ale nie mam do tego nerwów. :p
 

OnaCzyliJa

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
domek ;]
ja niestety nie umiem grać na żadnym instrumencie :( ale w tym roku mam zamiar nauczyć się grać na gitarze :D uwielbiam ten instrument ^_^
 
Do góry