Czy Gracie Na Jakimś Instrumencie?

Gabrielle

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No ludzie to jest mój pierwszy post, więc się nie złośćcie jak coś pokręce, albo jakieś dziwactwa mi z tego wyjdą... No więc, było postawione pytanie czy gram na jakimś instrumencie. Gram 2 rok na flecie poprzecznym i 4 na fortepianie. Kiedyś grałam jeszcze 6 lat na skrzypcach, ale to już inna historia... No i gram jeszcze oczywiście na nerwach, żeby nie było...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
od 1 klasy podstawówki gram na pianinie... uczyłam sie tez grac na gitarze a zawsze marzyłam zeby GRAC NA SKRZYPCACH... Jednak dla rodziców było ZA DROGO kupic mi pare(naście) lat temu skrzypce wiec musiałam "grywać" sobie na czym innym (pianino) :( Do szkoły muzycznej dostałam sie... i MECZYŁAM SIE TAM przeszło 3 lata!! brrr potem juz na szczescie były prywatne lekcje... :)

Pozdrawiam
 

jaras23

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
:niepewny: Hey :niepewny: Gram troszkę na gitarze i jeszcze kilku innych instrumentach, nie wiem czy moje granie jest :eek:k: ale jakoś próbuję <_< Udało mi się ostatnio zamieścić kilka kawałków w sieci zapraszam do posłuchania My Webpage
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
grałem na Gitarze...
Pudłowce i elektrycznej ...
niestety był wypadek nie mogłem przez dłuzszy okres no i sprzedałem :p
chcialbym nauczyc sie grac na skrzypcach i fortepianie
 

flecistka1

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
tak fortepian jest świetny jak zaczelam na nim grac stwierdziłam że zrezyknuje z fletu (poprzecznego) na pianino ale trafiła mi sie w tym roku fajna profesorka i juz pozostanie flet i pianino. Jeśli chodzi o skrzypce to potrafie zagrac jedynie " wyszły w pole kurki trzy .... " :D gram juz przez 5 lat na tym wszystkim i nie moge juz sie nie kiedy doczekać kiedy zrezygnuje z tego muzyka ale u mnie o rodzinne wiec jeszcze sobie pogram :) wokal hmm no cóz śpiewałam kilka razy w kościele teraz sama prowadze swoj zespół więc śpiewam całkiem nieżle zreszta nie chce sama się oceniać
 

ptym89

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Podlasie
JA to sobie na gitarce grywam:) Teraz uzbierałęm troche kasy to wszystko wydałęm na nową. I znów jestem bez grosza<placze>
 
K

kfiatushekk

Guest
Ja sobie pykam na gitarce..Fajna sprawa. Zawsze chciałam grać na perkusji.. ale w moim miescie nie ma warunków.. grrrrrr..:/
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja umiem zagrać "wsród nocnej ciszy" na cymbałkach :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ojaa ale macie fajnie..
Ja kiedyś na pianinku pogrywałam..
Ale amatorsko.

Umiem grac na XboXie :p
Ale to inna bajusia.
 

alexis92

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Epinay-sur-Seine (Francja)
Ja gram na gitarze klasycznej :)
Mimo wszystko marze o akustycznej - albo jeszcze lepiej ! , elektrycznej .
Jednak moj budzet jest narazie niewystarczajacy wiec pozostaje przy mojej kochanej giatrce ... Uwielbiam ja ...

P.S. Mimo wszystko na ta gitare elektryczna sie powoli szykuje :D Wiec jakby ktos mial ochote podzielic sie dobra rada dla nowicjusza w tym temacie :D , albo jakas nowinka o sprzecie :) Bardzo prosze o jakies wiadomosci
Bede wdzieczna , pozdrawionka :*:*:*
 

wercik

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wielkopolska:)
ja sobie brzdąkam na gitarce :p :p :p do muzycznej nie pójde, bo mnie nie stać!!! Ucze sie po prostu od innych i nawet coraz lepiej mi wychodzi.... Przez to mi sie trochę słuch muzyczny poprawił i śpiewam teraz w takim zespole harcerskim i juz nawet nie fałszuje...... głas mam skopany ale da sie sluchać:)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Widze, że dużo osob gra na gitarze..
Ja ne umiem :(
 
Do góry