Czy dokumenty TW Bolka pogrążą Wałęsę?

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jednoosobowo się nie rządziło, nawet gdyby próbowali na niego wpływać to on sam nie miał aż takich wpływów. Zresztą w 1993r wkurzeni wyborcy mieli dosyć i Wałęsy i innych solidarnościowców (w tym Kaczyńskich) i postkomuniści wygrali potężną ilością głosów. I to nie była żadna robota SB ale po prostu wola Narodu
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Sa Mara napisał:
PO nie miała w zwyczaju szkodzić interesom Polski. A przecież dobre imię Wałęsy to dobre imię Polski. Ten człowiek to jedna z najlepszych reklam naszego kraju za granicą. Już pomijając inne straty z tym związane.
Jesteś zupełnie niepoważna. Najpierw za pomocą skarg, obelg, manifestacji rozdmuchano sprawę rzekomego łamania w Polsce konstytucji co doprowadziło do obniżenia ratingu dla Polski (Agencja po prostu zareagowała na destabilizacje w kraju właśnie przez te strajki, protesty i antyrządowe pikiety). A teraz piszesz o tym, że Wałęsa to reklama dla Polski...i co...może nie wazne że był agentem SB i nie ważna jest prawda, historia...ważne jest sztuczne robienie z kogoś legendy?
A jaka to reklama dla Polski? To wstyd a nie reklama, że w Polsce była komuna i że tacy ludzie jak Wałęsa robili interesy z SB.



Sa Mara napisał:
Na co to, po co? Pan Prezydent jest już w podeszłym wieku i napewno źle to znosi.
A gówno mnie interesuje kto w jakim jest wieku i jak to znosi. Może doprowadzmy do uniewinnienia przestępców w podeszłym wieku..na pewno źle znosili proces w Sądach i na pewno źle znoszą odsiadkę we więzieniu co?
Najbardziej przerażające jest to, że Ty nie rozumiesz ile milionów istnień ludzkich zabrała komuna do piachu....
Ile cierpień, represji ci ludzie znosili...dlaczego o ich zdrowie nie pytasz?
Mój dziadek był w AK - dlaczego nie zapytasz co czuł jak go w podeszłym wieku niszczono?
Tylko dbasz o zdrowie w podeszłym wieku Wałęsy, który jak wynika z dokumentów kablował na kolegów i niszczył im życie biorąc za to 2 krotność swoich zarobków każdego miesiąca z państwowych pieniędzy.
To jest po prostu szok, że można mieć takie podejście do życia jakie reprezentujesz.
Tragedia. Widząc tylko czubek własnego nosa i własnych interesów. Nie widząc nic poza tym.
 
K

kate2

Guest
Na fb wylewa swoje gorzkie żale.

Tak na marginesie dla mnie posiadanie na fb konta przez polityków jest trochę niepoważne....szczególnie w kontekście pyskówek ze zwykłymi ludźmi jak to ma miejsce w przypadku pani Pawłowicz. Kompromitujące zachowania...naprawdę.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Irgman_80 napisał:
No i o Bolku coś się chyba ostatnio wyciszyło ...
Będzie głośno jak tylko grafolodzy zdemaskują tego krętacza. Na razie w dalszym ciągu jest domniemanie niewinności.
Po potwierdzeniu dokumentów opiniami grafologicznymi chyba nikt normalny nie będzie miał już żadnych wątpliwości kim jest ten krętacz.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Myślę że pojawi się narracja na zasadzie że wtedy wszyscy współpracowali albo musiał esbeków rozegrać, jak sam parę razy sugerował. Poza tym nic mu nie zrobią.

kate2 napisał:
Tak na marginesie dla mnie posiadanie na fb konta przez polityków jest trochę niepoważne....szczególnie w kontekście pyskówek ze zwykłymi ludźmi jak to ma miejsce w przypadku pani Pawłowicz. Kompromitujące zachowania...naprawdę.
Dlaczego niepoważne? To teraz normalne medium jak każde inne. Twitter czy fb to dobre narzędzia, żeby pokazać bardziej przyziemną, ludzka twarz gwiazd czy polityków. To, jak z nich korzystają to inna sprawa. Pawłowicz jest na przykład zwykłym krzykaczem. W dodatku kiepsko ogarniającym język polski.
 

ryhawa

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Może i był bolkiem, ale chciał bym aby te wszystkie Centkiewicze i inni napisali książki o jego zasługach w obaleniu komuny.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
ryhawa napisał:
Może i był bolkiem, ale chciał bym aby te wszystkie Centkiewicze i inni napisali książki o jego zasługach w obaleniu komuny.
On nie obalił komuny tylko pozwolił mniej boleśnie przejść okrągłostołowej koalicji z jednej rzeczywistości do drugiej. I był jednym z wielu. Niestety prawdą jest że brakuje merytorycznych publikacji na temat Wałęsy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
największy kabaret jest w tym że jak obecna władza współpracowała z Wałęsą to było dobrze, a dostrzegli złą stronę Wałęsy jak się ze sobą rozeszli

dopóki myśleli że będą sterować Wałęsą to przeszłość nie budziła zastrzeżeń, a jak Wałęsa się urwał ze smyczy to nagle przypomnieli sobie że był TW Bolek
 
E

EU Geniusz

Guest
Sprawa przycichła, a Wałęsa wyszedł obronną ręką, tylnymi drzwiami. :) Mistrz!
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
narazie ma pogrzeb syna to i ciszej

a poza tym jego znaczenie jest tak znikome że nawet ludziom o tym nie chce się mówić
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
A czy Trump odbierze Nobla Obamie?
Oto jest pytanie :D

Barack swą polityką rozwalił cały Bliski Wschód i wyhodował największą grupę terrorystyczną ISIS. Takim dorobkiem Wałęsa pochwalić się nie może, choć masowe szpiclowanie oraz donoszenie na swoich kolegów jak i utrwalenie komunistycznej nomenklatury w nowym systemie, chluby mu nie dodaje.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
normalnie temat stulecia, stary dziadek o zerowym poparciu w społeczeństwie, którym podniecają się tylko pewne elity

szkoda palców aby wpisywać teksty w kompie na jego temat
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Czy to jest ten moment, w którym Lech powinien zakasać rękawy, wrócić do polityki i wyprowadzić kraj na prostą?


Hy hy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zakasać rękawy to on może żeby umyć ręce po wyjściu z ubikacji
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Bianka napisał:
No i stało się. Od dzisiaj już oficjalnie można mówić Lech Wałęsa TW "Bolek".
Potwierdzono oczywistą oczywistość,Wiedzieli o tym opozycjoniści ,wiedzieli esbecy.,wiedzieli co bystrzejsi obserwatorzy.
Zauważcie,że to cienki bolek ,zwykły prostak,który godził się na rolę marionetki w rozgrywkach politycznych,donoszący na kolegów z pracy
A mógł powiedzieć przepraszam,ale nie,za pieniądze brnął w kłamstwo i do dziś stoi po stronie komunistycznych kanalii ,który dokonali rozbioru Polski po 89 roku.

Myślał ,że wszelkie dowody zniszczono,a tu koledzy od wódki wywinęli mu numer
Nie bardzo mi żal cienkiego Bolka i jego rodziny ,gdy się zbłądzi trzeba przeprosić i liczyć na wybaczenie

Ktoś wierzy w tak zwane obalenie komuny?
Ta cała gruba kreska to najgorsze co spotkało ten naród.
Ten kraj trzeba odrobaczyć i budować od podstaw ,
 
Do góry