Czy Dawali Wam O Wiele Wiecej, Lub Mniej Lat Nia Macie? Podzielcie Sie Tymi Sytuacjami...

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Ja mam 22, rok temu ciocia z rzadka widywana spytała kiedy zdaję maturę :p z drugiej strony dzieci mówią mi "dzień dobry", ale tak to już jest, jak ma się z nimi zajęcia w szkole :p
ale w te wakacje pani w sklepiku poprosiła mnie o dowód, gdy kupowałam papierosy :klaszcz:
gdy zobaczyła jaka zem "stara" to zrobiła wielkie oczy, a potem powiedziała, że powinnam się cieszyć <_<
a zawsze mi mówią, że wyglądam dojrzalej, no to się cieszę, a co! :pali:
:yahoo:
 

Martys

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
ja tez mam taka sytuacje.. tylko jak bylam mlodsza.... mialam 14 .. 15 lat....nie wygladalam na swoj wiek dawali mi minimum 20 lat.. ale u mne to rodzinne moja siostra tez wyglada powaznie.i dlatego w wieku 14 lat jezdzilam na balety..na 18-tki.. a nawet bylam na stodniwoce. nie mialam kolezanek mlodszych ode mnie...zawsze na imprezach bylam najmlodsza ale wiedzieli o tym Ci ktorymi bylam..czulam sie dobrze wsrod starszych.a jak poszlam do liceum tez mi dawali wiecej lat..jedna kolezanka to mi dala juz ze jestem zonata i mam trojkie dzieci;-)oczywiscie zatrowala.jestem teraz w klasie maturalnej i jesli chodzi o moje rowienniczki to az tak sie juz w oczy nie zuca.....

nie martw sie nie jestes sama..
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Ja wyglądam na swój wiek,za to głos mam 12 latki :D
Parę tygodni temu zadzwoniłam do przychodni,żeby się umówić na wizytę do dentysty i mówię o co chodzi a recepcjonistka pyta się "dziecko co chciałaś?"
:bag:
Jak jej powiedziałam ile mam lat to była w szoku,myslała,że rozmawia z 10 latką :D :p
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
to tak zaczne od tego, ze 14 wrzesnia skoncze 13 lat...

ostatnio bylam na koloni i wszyscy mnie pytali:
- Ile masz lat??
- 12,5
- serio?? myslalam,ze 15

- ile masz lat??
- 12,5
- nie mow! wydaje mi sie ze jestes starsza.. wygladasz mi na co najmniej 14...

a jeszcze wczesniej na jakims czacie:
- ile macie lat??
- ja, 14 (zawsze tak podaje - to nie prawda ze mam 14)
- myslalam ze 18!
- czemu??
- no tak po twoim pisaniu wyrazasz sie tak.. dorosle

^
|
|__ to pisala 19latka
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ostatnio stał się jakis cud niektórzy ludzie, którzy mnie nie znają zwracaja się do mnie per pani O.O
A wszystko zaczęło się od dentystki...

Podobno z twarzy wyglądam dorosle, ale niestety ta moja figura powoduje, że ludzie myslą, że mam mniej noi... mój dxiecinny głos...
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Mnie wiekują różnie. Jak byłam ostatnio na weselu to odrywał mnie gościu 35-6 letni. A jak mu powiedziałam, że mam 20 to się nieco speszył i przeprosił, bo myślał, że mam ok. 26. A znowu jak poszłam do knajpy od lat 18-stu to facet sie wpatrywał w mój dowód jakby był fałszywy, bo nie chciał uwierzyć, że mam już 20 lat. Dziwny jest ten świat ;)
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
mi dzisiaj ktoś powiedział: No to Ty juz szkołe skończyłaś prawda?
przewaznie dają mi więcej nikt mi nie dał jeszcze mniej niz mam
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
Dwa lata temu przez wakacje byłam nad morzem z rodziną. Pewnego dnia kupowałam coś do picia. Podszedł do mnie jakis facet i powiedział "ty masz już 16 lat i możesz wyjść za mąż", wtedy miałam 12 lat.

Często zdarzają się takie sytuacje,że ludzie zawyżają mi wiek o dwa lata.
 
P

paulincia=)

Guest
a mnie zawsze daja ok. 12-13 lat mimo ze mam 15:p

moje kolezanki- siostry- jedna ma 17l a wszyscy jeje mowia ze ma napewno z 15 lat :p
no a jej siostra ma 14 a mowia ze 'ta to pewnie juz w liceum jest' :D
he he niezly przypal :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Hmm to mnie na wakacjach postarzyli.
Raz mama mojego znajomego pomyślała, że jestem żoną swojego taty (to już przesada :D).
Innym razem moi nowi koledzy zapoznając się ze mną stwierdzili, że widzieli mnie już i myśleli że mam ze 20 lat dlatego bali się zagadać.
A ostatnio dawny kolega mojego wujka spytał się go pokazując na mnie czy to jego nowa żona ... xD
I wczoraj jakaś dziewczynka powiedziała do mnie przestraszona dzieńdobry.
Żal :| Ale chociaż dla paru osob nie wyglądam dziecinnie.
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
tak . mi zawsze odejmuja. bo wygladam jak szczyl mimo swoich 15 lat ;x <za 4 dni skoncze ;d;d;d>
na koloniach 9 latki pytały mnie czy bede z nimi w pokoju. to mnie dobiło ;d
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Oststnio to mnie postarzaja :D milo mi, kolega dzis zapytal jak zobaczyl moj indentyfikator czy mialam na tym zdjeciu 21 lat :p heh
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
do mnie odkad skonczylam 11 lat mowia przez pani :bag:
podobno kompletnie nie wygladam na swoje 15 lat (jeden plus-bez problemu kupuje towar "od lat 18") :p
ale takie postarzanie ma tez swoje minusy - szczegolnie dla mnie,poniewaz poszlam rok wczesniej do szkoly a wszyscy mysla,ze sobie siadlam minium dwa,trzy razy
slyszalam juz opinie,ze wygladam na jakies 19 lat - masakra :)
 

qba07

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Ja jak ostatnio byłem w szpitalu po wypadku to jedna z pielęgniarek sie mnie spytała czy to ja byłem kierowcą :p (przypominam że mam prawie 15 lat :p)
A za to w drugim szpitalu, facet który leżał ze mna na sali gdy zobaczył moją o 4 starszą siostre to powiedział mi, że ja wyglądam na 18, a ona na 12 :p:p
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
mi zawsze ktoś dawał jakies 2 lata wiecej szczerze mówiąc to nie wiem czemu bo nie wygladam tak poważnie...
 
Do góry