Czy Dawali Wam O Wiele Wiecej, Lub Mniej Lat Nia Macie? Podzielcie Sie Tymi Sytuacjami...

noma22

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja ze swoich tekstow nieraz dostawalem 23 lata (choc mam tylko 16), a i raz za wyglad ok 20 (pech, zapomnialem sie ogolic :D )
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Mnie również zawsze dają więcej... Pamiętam sytuacje, kiedy byłam na basenie miejskim z koleżanką z klasy... Zaczepili ją jakyś kolesie, rozmowa potoczyła się tak, że w końcu wyszło, że chodzę z nią do klasy, a oni nie ukrywając zdziwienia, powiedzieli, że wyglądam na jakieś 18-20... A miałam 13 lat :| hyh... teraz mam 16 i mówią mi, że wyglądam na 19.
 

dika2

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
20
mi to sie czesto zdarza wszyscy mowia ze wygladam na gimnazjalistke a mam 18 lat a moja kumpela tez ma 18 a mowia ze wyglada jak by miala z 25
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
a ja mam 18, prawie 19 a dają mi 15-16 hehe.. w szkole zawsze mnie pytają o identyfikator ( wyglądam na 1 klase, a 3 nie posiadają czegos takiego :p , jestem w 3 ;) ) , jak ide po alko to zawsze proszą mnie o dowód twierdząc że ja nie moge być pełnoletnia, cud ze mnie jeszcze policja nie zatrzymała że jestem za młoda na prawko heheh... a prawko mam juz pół roku :p na studiach mnie chyba wyśmieją ;) ale ten młody wygląd to rodzinne... ale fajnie :D przynajmniej młodo wyglądam :) :) :) :D
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No mnie dają tak 2 - 3 lata mniej... a ostatnio mi sie zdarzyło, że kupowałam alkohol i musiałam dowód pokazaćmając prawie 23 lata... ja sie tam ciesze, moja mama też młodo wygląda :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zazwyczaj mnie odmladzaja, chociaz ostatnio w barze jakis 13-letni chlopiec poprosil mnie zebtym mu kupila papierosy bo myslal ze mam 19 lat ! :mruga: :lol: Albo w ten sam dzien powiedzilam pewnemu gosciowi ze nie pije bo nie mam 18 lat to powiedzil ze na 41 wygladam !
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Mnie ostatnio postarzyli ^^

W CCC jakaś starsza pani chciała żebym jej buty sprzedała, w sklepie myśleli że jestem maturzystką, dziewczyna mniej więcej w moim wieku powiedziała do mnie pani...

Ale według mnie wyglądam na 10 lat. :] Albo i 6 :}
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Mnie ostatnio postarzyli ^^

W CCC jakaś starsza pani chciała żebym jej buty sprzedała, w sklepie myśleli że jestem maturzystką, dziewczyna mniej więcej w moim wieku powiedziała do mnie pani...

Ale według mnie wyglądam na 10 lat. :] Albo i 6 :}
Wg. mnie wyglądasz na 15 , czyli tyle ile masz :]
Ja wyglądam na 10-cio latkę czy tam 11-sto + dziecinny głos którego nigdy nie słychać... Pfff
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
na mnie mówią że mam 16 i mam :D nigdy sie nie zdażyło aby ktośmi powiedział że wyglądam młodziej lub starzej :D haha więc jestem normalny :p choć wg. mnie wyglądam troche dziecinnie jak na swój wiek :/
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
heh.. mi dają rok mniej..czyli 18 .. na niektórych zdjeciach jak wychodze to mi dadzą nawet 24 :D
 

Caala_ja

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ludzie, którzy widzą mnie pierwszy raz postarzają mnie o conajmniej rok... ale tylko w realu, bo na zdjęciach tak nie wyglądam. Ci z kolei co słyszą mój głos, też mówią, że wydaje im się, że mam więcej lat niż w rzeczywistości...
Nie przeszkadza mi to :)

Mojej koleżance, która ma 19 lat, mówią, że ma góra 16. Ją to denerwuje, bo jak nie pokaże dowodu to nikt jej nie chce uwierzyć, że jest pełnoletnia.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
A mi zawsze dają mniej lat :)
 

Rybc!a

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Elbląg
Pamiętam taką śmieszną sytuację. Byłam kiedyś w szpitalu/senatorium dla dzieci z alergią i przewlekłymi chorobami płuc. To był okres małych Mikołajków. Na świetlicy każde starsze dziecko 9-15 lat, musiało zrobić 3 lub 4 kartki świąteczne. Po tym, gdy je zrobiliśmy poszliśmy do domu spokojnej starości- to było tuż koło tego szpitala, chodziliśmy piętrami- w parach. Ja chodziłam z taką Anią ( moja imienniczka, rok młodsza) . Weszłyśmy do pokoju takiej całkiem starej babulinki- około 80/90 lat. Dałyśmy jej kartkę, skłądając najserdeszniejsze życzenia. Ona zapytała ile mamy lat. Odpowiedziałyśmy- ja ( 12) i Ania (11). A babcia do nas tak powiedziała:
- Taak? A ja bym wam dała z 18 ...
 

Komondor

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk...
Jeżeli chodzi o mnie to na zdjęciach zazwyczaj wyglądam młodo... i dają mi mniej lat nioż mam, natomiast na żywo znowu dają mo więcej niż mam... ciekawe czemu tak to jest...?
 
Do góry