Czego Używać Aby Nie Zaliczyć Wpadki

Status
Zamknięty.

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
pomysł z wyjęciem przed wytryskiem jest pomysłem banalnym i najszybsza drogą do niechcianej ciąży.
prezerwatywy ludzie..
po co one są?
zeby lezaly na polkach w aptece?
oczywiscie nalezy wiedziec jakie kupic..
nie byle :cenzura:.
najlepsza jest dobra i sprawdzona firma, nie kondomy z supermarketów.
 

Misiek04

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Ścinawa
Wy wszędzie tylko "kondony" i "kondony", ale zabezpieczanie sie nie powinno lezec po jednej stronie. Obie strony powinny pomyslec o zabezpieczeniu, wtedy jest jeszcze mniejsze prawdopodobieństwo zajścia w tą niechcianą ciaże.

Co do tego nizu demograficznego... fakt takowy istnieje w naszym kraju, ale to lezy w interesie doroslych, dojrzalych psychicznie i emocjonalnie ludzi. A nie dzieci. Dzieci nie powinny miec dzieci. Wiec zanic cos zrobicie 10000 razy sie zastanowcie.

A jak macie sie zabezpieczac to robcie to oboje. <_<
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja i tak zostaje przy prezerwatywach.
Kobieta ma tą świadomość, że to ona może zajść w ciąże nie facet.
On jak juz sie dowie o niechcianym dziecku to się zmywa.
Dlatego jeśli nie chce miec dziecka niech o to dobrze zadba.
 

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
trzeba brac pigulki a on niech kondoma ma i powinno byc wporzo :)no chyba ze ktos ma olbrzyma premu gumki pekaja i zastraszajaca ilosc spermy a kobita wziela pigulki q niwodpowiednije porze czy jakos tak to juz trzeba miec cholernego pecha
 

Misiek04

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Ścinawa
Po pierwsze "On jak juz sie dowie o niechcianym dziecku to się zmywa." jezeli masz doczynienia z takimi ludzmi, to zadajesz sie z gowniarzami ktorzy nie dorosli do tego zeby wspołzyc.

Po drugie pisząc to obrazasz wszystkich facetow, bo to są durne stereotypy.

Po trzecie dlaczego uwazasz ze kobieta nie powinna sie zabezpieczac?? Dlatego ze to ona bedzie rodzic?

Nie rozumiem tego zachowania. <_<
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie zadaje się z takimi ludźmi.
Zresztą nie jestem pierwszą lepszą, wiec nie wiem jacy sa moi kumple.

Jesli obraziłam jakiegoś faceta to bardzo przepraszam.
Ja osobiście pigułek nie mam zamiaru brać.
No i nie jestem zdania, że wina leży po stronie faceta.
To chyba normalne, że wspólnie decydują się na współżycie.

Czemu kobieta nie powinna sie zabezpieczac?
Kiedyś istniały tylko prezerwatywy.
I bylo okej.
Nikt nie robił szumu, że to facet ją zakłada. :)

Pozdrawiam.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
nns napisał:
Czemu kobieta nie powinna sie zabezpieczac?
Kiedyś istniały tylko prezerwatywy.
I bylo okej.
Nikt nie robił szumu, że to facet ją zakłada. smile.gif
Teraz istnieja rozne srodki antykoncepcyjne ze wzgledu na wieksze bezpieczenstwo. Wprowadzenie tabletek jest z pewnoscia poparte faktem, ze prezerwatywy nie spelnialy w 100% swojej roli.
Antykoncepcja jest deyczja obustronna. Stosowanie srodkow antykoncepcyjnych rowniez. Na zadnej ze stron nie spoczywa wieksza procentowo wina za "wypadek przy pracy" lub zawodnosc srodkow antykoncepcyjnych.
 

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Wlasnie nns zachowujesz sie w tej chwili jak bufon. " To on ma brac ja nie bede brala na siebie tego obowiazku i tracila czasu...." ja to przynajmniej tak odebralem...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jasne.
Ale nie mam obowiązku brac tabletki.
Nie chce, nie biore.
Decyzje o stosowaniu antykoncepcji podejmują dwie strony.
Mnie pasuje prezerwatywa i to moje zdanie.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Nikt Cie do antykoncepcji nie zmusi tylko, ze jestes w tej komfortowej i nie musisz uzywac prezerwatyw. Kazdy facet uzywajacy tego typu zabezpieczenia dobrze wie, ze odczucia i radosc z takiego stosunku sa znacznie mniejsze. W przypadku tabletek jest inaczej.
Zycie seksualne to rowniez sztuka pojscia na ugode i kompromisy, warto o tym pamietac...
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
nns napisał:
Decyzje o stosowaniu antykoncepcji podejmują dwie strony.
Mnie pasuje prezerwatywa i to moje zdanie.
[snapback]80266[/snapback]​


I tutaj sama sobie zaprzeczasz, bo skoro dwie strony maja sie zabezpieczac, facet ma uzywac prezerwatyw a ty co??Gdzie jest to zabezpieczenie z twojeje strony??W takim razie jak by jak by cos bylo nie tak z prezerwatywa bo jak wiemy to 100% pewnosci nie ma , zaszla bys w cieze to ty bedziesz winna bo sie niezabezpieczylas
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
popieram przedmówczynię :)
skoro obydwie strony to zawsze musi byc prezerwatywa + coś - bo dla facetó stwrzono tylko prezerwatywy, a kobiety mają większe pole do popisu
nie od dzis wiadomo ze kondom zmniejsza doznania. Ja jestem skłonna brać tabletki, które nie dość że najskuteczniej ochronią mnie przed ciążą to jeszcze mój mężczyzna bedzie miał radosć z seksu - no i nie bedzie kłopotów z nieszczęsną moim zdaniem prezerwatywą
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Decyzje podejmujemy oboje.
Tzn. ja i on.
Co nie znaczy, że ja tez musze sie zabezpieczyć.
Nie napisalam, że tabletka jest zła.
Napisalam tylko, ze ja jej zazywac nie bede.

Matix13 napisał:
Wlasnie nns zachowujesz sie w tej chwili jak bufon.
Bez takich prosze.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
wiec niezostalo nic innego tylko podziwiac za dziecinne podejscie do sprawy z zapezpieczeniami, prezerwatywy sa dobre dla przelotnych zwiazkow ale nie dla stalych..
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jezu Wy mnie nie rozumiecie..
Nie wiem jak jeszcze mam to wytłumaczyć.
Może najlepiej będzie jak zostawię ta strawe taką jaka jest.

Prezerwatywa jest dobra dla przelotnych związkow?
A zobacz ile kobiet nie wie z kim ma dziecko.

Stałe związki?
Czy być z stałym związku tzn. brać tabletki dla zabezpieczenia?
Ludzie którzy sa w stałym związku raczej chcą mieć dzieci..
Nie uciekają od tego.

Ale okej.
To TYLKO moje zdanie.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
to ze kobiety maja dzieci i niewiedza z kim to tylko przez swoja glupote nns , przez nic innego --jak sie spi z kim popadnie to sa tego konsekwencje, a dwa jestes pewna ze ludzie w stalym zwiazku chca miec odrazu dzieci??Zeby miec dzieci to trzeba im najpierw przyszlosc zapewnic, a w wieku 17 lat tego niezrobia i tyle.
 

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
tak jak powzyej to cala prawda.....niechcesz i juz ale jakbys zaszla w ciaze to wine zwalisz na faceta tak?????
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Taaaa najlepiej niech DZIOŁA sie truje tabletami ............. ehhhh :/

PS: pytanie dla "znawców" - gdy kobieta mimo wszytsko ZAJDZIE w ciaze a dalej kontynuuje zażywanie pigułek - PORONI? Czy jest to zagrozeniem dla ciązy?? Czy samo branie tabletek antykoncepcyjnych przez młodą kobiete jest zdrowe dla jej organizmu??? Czy WY męzczyzni chcielibyscie zeby kobieta w taki sposób sie zabezpieczała mimo SWIADOMOSCI tego iż moze to byc dla niej nie zdrowe??? TAK - to ja w zyciou nie chce juz miec do czynienia z takimi LUDZMI!! WOLE NA BEZLUDNEJ WYSPIE MIESZKAĆ niz współzyc z takim człowiekiem!!! Wogole jakikolwiek kontakt w tej chwili mnie "irytuje".... ehhh - Czy dla was MEZCZYZN zakładanie tego tzw. kondoma i współżycie z nim jest takie PRZYJEMNE??? Jesli nie to dlatego chcecie aby wasza dziewczyna truła sie tabletkami?? AAAA juz wiem - to taki OBUSTRONNY "minus" sexu................ Tylko że takie tabletki mogą (ale nie muszą) zrobic wiele złego... Matka mojej znajomej własnie niedawno miała operacja - stwierdzili jej RAKA ... wywołane braniem tabletek... Boje sie już myslec co one mogą zrobić w organizmie młodej kobiety.......


Myslicie teraz sobie -CO JA WIEM O TABLETKACH?? - własnie zę duzo - SAMA BIORE i coraz bardziej tego załuje....
 

Tilien

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2005
Posty
213
Punkty reakcji
0
Miasto
jestem z miasta
Czemu od razu truje?
Jeśli jest dojrzałą kobietą w odpowiednim wieku, to środki hormonalne stosowane pod stałym nadzorem ginekologicznym jej nie zaszkodzą. Jeśli jest jeszcze dzieckiem (fizycznie lub mentalnie), niech zaczeka z podjęciem współżycia płciowego, póki do tego nie dorośnie i będzie gotowa do brania odpowiedzialności za to co robi. :D
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Tilien trzeba tez miec kontakt z ODPOWIEDNIM lekarzem!!!!!!! :/ Moja mam ma problemy juz od paru lat i CO?? Lekarka - która również jest i moim lekarzem - poprostru ostatnio pokazała sie ze strony "Swej nieudolności"!!! Mam do niej zal ze pozwoliłam mi w tak mlodym wieku na TABLETKI!!! NIe przeprowadzila ze mna dostatecznie dobrej rozmowy przed podjeciem decyzji jakie tabletki pasują do mnie!! Nie uprzedziła a SKUTKACH i przeciwwskazaniach!! My tutaj piszemy o antykoncepcji przede wszytskim MŁODYCH OSÓB!! Tych co nie chcą dzieci bo nmłody wiek na takie "wygody" nie pozwala! 25letnia kobieta gdyby nawet zaszła to nie bedzie to wielkim zmartwieniem ale 16letnia dziewczyn(ka)??? No prosze was bardzo!! Chcecie zeby jadła tabletki??? O TO TYLE KRZYKU z mojej strony!! JAk według was MŁODZIUTKA dziewczyna ma sie zabezpieczać jesli juz podjeła decyzje o wspólżyciu??!?!?!? TABLETKI??? - znacie moje zdanie.... :/ Wiec moim zdaniem nie ma co sie rzucać ze na początek tylko facet sie "zabezpiecza" - bo kobieta jak?? Musialaby sobie załozyc KOBIECA prezerwatywe która JEST DROGA i zwykle do takiej "małej" mochwy sie nie miesci :/ Młode kobiety maja problemy z TAMPONAMI a co dopiero ze wsadaniem kobiecych prezerwatyw......
Dla mnie rozwiazaniem są GLOBULKI ! Kondom + globulki -= powinno wystarczyć ALE trzeba tez wszytsko brac z umiarem i rozwagą bo jesli ktos bierze sobie to po "leku" to tak czy siak kiedys "WPADNIE"...
 
Status
Zamknięty.
Do góry