CZEGO SŁUCHASZ?

Status
Zamknięty.

Jumbik

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ogulnie Techno ;) (Hardstyle,Hardcore,Trance,Dance itp.)

ale ostatnio żyje Qlimaxem :D

||:::::_HARDSTYLE WILL NEVER DIE_:::::||
 

karolka_st-ce

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2006
Posty
96
Punkty reakcji
0
Ja również nie słuchasm tylko jednego gatunka. Możę ktoś stwierzdzi, że mam spaczony gust muzyczny ale najbardziej lubie pop. Ale jak wspomniałam nie gardzę innymi stylami Czasami wpadną mi w ucho jakieś kawałki i innych rytmów głównie z hh techno i rocka. Ostatnio na przykład spodobal mi się utwór "Zombi" The Cranberries.
 
N

Nazer

Guest
Głównie SKA i Punk rock, Reagge, Oi!, Rock, Metal się zdarza, trochę Jazzu i klasyki.
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
ja słucham prawie wszystkiego: pop, rap, hip-hop, disco, techno, hause, trance, klasyka czasami, rege,
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Rock, troche metalu (konkretnie Slipknot), punk rock. jestem zwolennikiem mocnego grania ale nie z przesada, nie lubie bezsensownego darcia sie w mikrofon
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
metal - heavy, soil, prog, trash,gothic, black, folk black, black symphonic, death
muzyka filmowa - glownie muzyka instrumentalna w wykonaniu orkiestry symfonicznej/smyczkowej/etc
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ja szczerze nie lubię techna, rapu, do disco polo mam sentyment, o tak. Achh te lata z dziecinstwa :p 'jesteś szaloooona' xD A słucham tak: rocka, różnych odmian metalu-trash, heavy, death, black i inne, punk, trooche punk rocka, oi!, lubię też emo i screamo. I do tego wszystkiego dochodzi wiele innych kapel których gatunków konkretnych nie jestem w stanie określić bo sa to jakieś mieszanki, ale wszystko w klimatach rocka, punka, metalu itp Hehe więc mozna powiedziec, że jestem w pewnym sensie ograniczona bo gatunki inne niz wymienilam nie slucham i nei mam zamiaru sluchac :p
 

cga

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Hmmm, tego jeszcze chyba nie było, otóż ja aktualnie słucham drum and bassu (jungle, techstep) i myślę, że wielu osobom z forum by się spodobało :eek:k:

zapraszam na http://www.jungletrain.net/ sprawdźcie sami czy fajne :D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
szczerze to wszystkiego.
od techna po metal xD
ale cii...!
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
To będzie tak:
-Rap (polski/zagraniczny)
-Jazz
-Reggae/Dancehall/Ragga
-Alternatywna
-Soundtracki
-Loopy z flashy :D
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Ziemia
Ja przeważnie Metal ale nie taki, że bezsensownie drą mordy...
Slipknot, Bullet For My Valentine, Demon Hunter, Sorcerer, KoRn, Bleed The Sky, Manntis, Iron Maiden, Metallica...( i inne podobne zespoły)
A oprócz Metalu to jeszcze Rock i klasyka... uwielbiam chóry wojskowe np. Chór Im. Aleksandrowa.

Nienawidzę techna i hiphopu bo według mnie to pusta muzyka. Z hiphopu to tylko niektóre teksty mogą być.



Metal pozwala pozbyć się tej agresji w trakcie słuchania lub też sprawić, że dana osoba staje się coraz bardziej agresywna... U mnie to działa w ten pierwszy sposób... po prostu wyładowywujie agresję kiedy słucham Metalu. A czasem jeżeli jestem na kogoś wściekły to Metal u mnie powoduje że staje coraz to bardziej zły na ta osobę i mam ochotę ją zabić.
LUBIĘ CZUĆ TĄ NIENAWIŚĆ!!!!!!!! (Ogólnie to jestem spokojnym i bardzo pomocnym człowiekiem) :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry