CZEGO SŁUCHASZ?

Status
Zamknięty.

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Chyba nie ma takiego topicu....

Mój zasób mp3 jest dość obszerny jeśli chodzi o rodzaj muzyki, w przekładzie na ilość nie jest aż tak zachwycająco. Lubie posłuchać czasmi polskiego hip-hopu, ale tylko tych wykonawców: (kaliber 44* O.S.T.R.* paktofonika*pokahontaz* wwo* Hemp_Gru*ego*fisz*gutek) Polecam również raggae oraz takie style muzyczne (Tech-House*Tri-hop*NuJazz*Electro*House*Drum'n'Bass) W szczególności polecam Drum'n'Bass, chyba najbardziej lubiany prze ze mnie gatunek muzyczny, dobrze wpada w ucho... I naprawde można się ostro wyloozować...
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
U mnie jest podobnie, zdecydowanie nie ograniczam sie do jednego gatunku muzycznego. Zalezenie od dnia, humoru itd wybieram dane walki. Detroit, minimal, house, funky house, downbeat, acid jazz, nu jazz. ambient, chill out, goa, electro, experimental, dub, IDM, tribal, trip hop i inne ktorych teraz nie wymienie bo nie pamietam ;).
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Traumatic> i o to chodzi, widze, że nasze upodobania się nieco pokrywają. NuJazz, electro itp.... hmmm... delektacja dla uszu. Nie lubie typowego techna umc, umc Szkoda, że na tablicy 'Muzyka' brakuj właśnie takiego typu muzyki jaki preferujemy :/ ... Przydało by się to trochę powiększyć, muzyka nie dzieli się tylko na takie typy: Techno, Trance, House, Dance, Hip - Hop, Rock, Metal, Pop, Jazz, Blues, Swing...
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
A według mnie takie szufladkowanie stylów muzycznych mija się z celem. Jeśli słuchasz Nu Jazzu, załóż temat o takim tytule w kategorii Jazz. Jeśli ktoś chciałby zrobić odrębną kategorię dla każdego podgatunku muzycznego, to zanim przejrzałbyś wszystkie, twoja rolka w myszce zdążyła by się spalić...
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Traumatic> i o to chodzi, widze, że nasze upodobania się nieco pokrywają. NuJazz, electro itp.... hmmm... delektacja dla uszu. Nie lubie typowego techna umc, umc Szkoda, że na tablicy 'Muzyka' brakuj właśnie takiego typu muzyki jaki preferujemy :/ ... Przydało by się to trochę powiększyć, muzyka nie dzieli się tylko na takie typy: Techno, Trance, House, Dance, Hip - Hop, Rock, Metal, Pop, Jazz, Blues, Swing...
Ciezko by bylo rozpisac najlepszy i w miare najprostszy uklad/drzewo gatunkow muzycznych. Sporo bylo by tych dzialow... obawiam sie, ze az za duzo. Mozna natomiast zakladac tematy o odpowiednich gatunkach czy stylach umownie bo nie w jasno okreslonych dzialach tematycznych, ale to zawsze cos ;)
Mozna by tesh bylo utoworzyc dzial a w nim kilka podgatunkow (JAZZ a w nim nu jaaz, acid jazz itd itd) z tym bylo by troche roboty i co najwazniejsze wiedzy.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
A wracając do tematu, to ja słucham, a raczej lubie słuchać takich gatunków muzyki jak goa, ambient, zresztą wszystko co ma psychedeliczny smaczek, można do tego zaliczyć wiele gatunków, chociażby drum'n'bass. Nie będe wymieniał pokoleii stylów, bo łatwiej by było już wykonawców.

NuJazz i Acid Jazz owszem. Czasem oddam się gitarowym rytmom Rage Against The Machine.

A to czego nie lubię, to jest takiej muzyki która stwarza pseudo klimat, lub plastikowy klimat.
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Hmm pierwszy raz slysze o gatunku goa i ambient, mozesz podac jakichs wykonawcow to sobie poslucham :D bo ciekawa jestem jak to brzmi. A ja slucham przede wszystkim reggae no i podobnych czyli ska, dub, w sumie to slucham wszystkiego oprocz techno.
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
Rap rap rap, prawie wszystkie odmiany.. dochodzi czasem rock, r&b, reggae...
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jagódka> proponuje, żebyś sobie zarzuciła radio na winamp'ie. Biblioteka>Internet Radio>Search (tu wpisujesz goa lub ambient i powinno Ci znaleźć jakieś radyjko tego typu)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja tu pierwszy raz slysze o takich gatunkach jakie tu wymieniacie :p
ja slucham techno i czasem dla uspokojenia troche wolniejszych romantycznych i dołujących piosenek...
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Upodobania muzyczne często ograniczają się do techna, nie dobrze, spróbuj znaleźć coś z muzyki w/w a napewno się nie zawiedziesz...
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Kto słucha czegoś jeszcze nie licząc techna ?
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
O! Techno jest dobre, tylko techno - nie inny gatunek(np. eurotrance i podobne mylone przez wiele osób z technem). No i te odłamy techno, acid etc :) miodne są.

Co do GoA to:
Astral Projection, Electric Universe, Hallucinogen, Man With No Name i wielu innych

Ambient (a raczej PsyAmbient):
No raczej posłuchaj radia, jak to KND poleca, a ja polecam kawałek Gms vs Jimbo - Big Bang, Abakus - Rainbow Warrior
 
K

kfiatushekk

Guest
Kto słucha czegoś jeszcze nie licząc techna ?

Ja techna nie tykam.. ale Blues, rock progresywny, metal, hard rock jak najbradziej! nie pogardze punkiem, trip hopem, muzyka klasyczna, folkiem/ słucham wielu gatunkow muzycznych.. nie naleze do osob ograniczonych pod tym wzgledem. pzdr shine on!!
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Black, death, melodic death, gothic, doom, power, folk, progresiv, symphonic, trash. Metal oczywiście...
Ogólnie rzecz biorąc, nie bawię się w tego typu podziały, ale skoro wypada jakoś uściślić..
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Moje horyzonty muzyczne siegają bardzo daleko.
To zależy co mi w ucho wpadnie.
Ale przeważnie hip hop.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja słucham tego co w ucho wpadnie :p
Przeważnie to jest rock :)
Czasami jakieś reggae i dance hall.
I inne... :]
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Różnie różnie, choc przewaza Punk-rock :p
ale lubie tez ballady, nu-metal, reggae... ;)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
A ja słucham róznie troche rocka troche rapu ( i tu woelkipokłon oddaje Karrambie) trochę popu ale szczerze powiem że techno mnie za bardzo nie interesuje. Jakos nie przemawia do mojej duszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry