CZEGO SŁUCHASZ?

Status
Zamknięty.

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
zaznaczyłam blues, rock, metal, country, rock alternatywny, ska, punk, reggae.

Ale powiem Wam, że brakuje mi tam folku. xd
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Techno, Trance, Hardstyle, Dance, House, HH - nie można chyba słuchać jednego gatunku muzyki.. ;)
Osobiście słucham muzyki wg mojego nastroju.. Zależy jaki humor.. Jeśli chodzi o HH to PFK, Kaliber 44, Fisz, Łona, PIH,
Pokahontaz.. Jeśli muzyka dance, hardstyle, techno - Benny Benassi (jestem zagorzałym fanem ;)), Max Farenthide, Club Caviar, E-Ject, - ehh długo by wymieniać.. Jednym słowem - I LOVE MUSIC.. BB)
 

rupashari

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
Poznań
Rock, Pop, Dance, Muzyka klasyczna. Ostatnio także vocal play (czego w sondzie nie było) i Happysad (jaki to właściwie jest gatunek?). Czasem folk i, uwaga, uwaga, TAK! Disco polo :eek:k2: to nie wstyd, kiedyś cała Polska się przy tym bawiła :D :D
 

stjimmy

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Rock, Pop, Dance, Muzyka klasyczna. Ostatnio także vocal play (czego w sondzie nie było) i Happysad (jaki to właściwie jest gatunek?).

Happysad to rock regresywny. Przynajmniej tak się określają.

Ja zaznaczyłam punk, rock, metal, i rock alternatywny.
A jak mam humor to i reggae nie pogardzę xD
 

mussak

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
U mnie najczęściej leci rock i pop - niekoniecznie te najnowsze kawałki :p . To czego słucham głównie zależy od mojego humoru, nastroju, ale zazwyczaj to właśnie pop oraz rock. Czasami też posłucham hip-hopu, czy techno ;)
 
A

Aqualorn

Guest
Happysad to rock regresywny. Przynajmniej tak się określają.

No chyba k***a oszalałeś. Alternatywny raczej. Rock progresywny to grają Pain of Salvation, Marillion (bardziej art) czy Van der Graaf Generator ale nie happysad.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No chyba k***a oszalałeś. Alternatywny raczej. Rock progresywny to grają Pain of Salvation, Marillion (bardziej art) czy Van der Graaf Generator ale nie happysad.
Zamiast rzucać z bluzgami czytaj posty dokładnie. Mowa o rocku regresywnym a nie progresywnym. Pomijając już fakt, że nie mam pojęcia, czym ta odmiana "rocka" jest i dlaczego nazywa się tak, a nie inaczej.
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Właściwie mam bardzo zróżnicowany gust. Raz lubię posłuchać sobie hip-hop'u, raz rocka. Na odprężenie blues, jazz, muzyka klasyczna i poezja śpiewana. Czasem i jakaś popowa piosenka w ucho mi wpadnie. Jedyne w muzyce, czego nie nawidzę, to techno i wszystkie jego odmiany oraz metal.
 
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
21
Wiek
31
Miasto
DDZ
U mnie tak jak u wielu osób z tego tematu ciężko wybrać ulubiony gatunek. Słucham prawie wszystkiego od jazz po prez hip-hop, aż po rock.
Jednak w najlepszy nastój wprawia mnie chyba SKA i punk.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
rock, punk, blues i czasami coraz częściej reegae. ;)
najbardziej znienawidzoną przeze mnie muzyką z kolei jest techno i różne tego odmiany.
 

Krzysztof82

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
41
ja niemal wylacznie Rocka, Popu, Dance'u... innych gatunkow sladowo... ale juz techno, hip-hop i discopolo zupelnie nie...
 

Guma92

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
Ska, reggae, oi, punk, jungle, ale w żadnym wypadku nie ograniczam się do jednego gatunku. Ostatnimi czasy zdarza mi się posłuchać nawet drum&bass'ów. Nie pogardzę też dobrym blues'em, metalem czy też rock'iem klasycznym/psychodelicznym. ; )
 

Blink68

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie mam ulubionego gatunku,można powiedzieć,że słucham wszystkiego_Od Punk rocka poprzez Pop,R'N'B i dużo ,dużo innych,praktycznie wszystko co mi wpadnie w ucho,sam też komponuje,gram w zespole na gitarze ,troche na perkusji,czasem posklejam jakies beat'y:)RÓŻNORODNOŚĆ
 
Status
Zamknięty.
Do góry