CZEGO SŁUCHASZ?

Status
Zamknięty.

Chaosek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
1
Wiek
80
Miasto
;0
Sorry nawet nie wiedziałem :D W takim razie czemu hip hop jest w ankiecie ?
 

Tomasz Bijacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Ja wypiszę bo ankieta mnie niestety nie uszczęśliwia: klasyczne R&B (czyli lata '70), blues, muzyka psychodeliczna, hip-hop, noise, noise rock, math-rock, post-rock, punk, post-punk, new-wave, folk, awangarda, współczesna muzyka klasyczna, jazz awangardowy, trip-hop, drone, ambient, acid house, britpop, shoegaze, hip-hop, sludge, stoner rock, space rock, muzyka improwizowana, funk, progresywny rock, industrial, muzyka instrumentalna, surf rock, chillout, drum'n'bass - to w takim skrócie telegraficznym
 

lenka13

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z serduszka
Zależy kiedy, lubię rap, hip-hop, techno, house, pop, rock, dance... zalezy jaki mam nastrój danego dnia
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Włąściwie to słucham każdej muzyki. Nie mam określonego rodzaju. Praktycznie z każdego gatunku znalazłaby się poiosenka, która przypadłaby mi do gustu ...
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Hmm. Ja osobiście słucham Ogólnie metalu, z naciskiem na Glam i Heavy :) , poza tym lubię posłuchac starego dobrego hard rocka, punk rocka, czasem rocka, bluesa, muzyki klasycznej.
 

wandern_project

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina muzyki elektronicznej
Uwielbiam pop z elementami r'n'b czyli np. Rihanna
Pop wymiata, nie ma lepszej muzyki :D oczywiście, że to jest moja opinia, każdy ma prawo słuchać czego chce!
Dla mnie pop razem z disco polo,to gatunki najgorszego kalibru,bowiem zależy im tylko na kasie :]
Co do mnie,to trance,chillout,ambient,eksperymentalna,ale jestem też otwarty na inne propozycje,i nie zamykam się tylko
w tych gatunkach.

P.S.: Ma ktoś informacje na temat neotrance?Co to za gatunek,skąd można pobierać info?
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
W ankiecie zaznaczyłem Metal ( Glam, heavy, thrash, black, death, power, speed zależy od dnia i humoru, ale najczęściej jest to glam :) )
 

Anonim1234

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
JPop(Japoński Pop) a dokładniej kocham pewną wokalistke; Ayumi Hamasaki ;D

Czasami lubię też posłuchać rocka ;o
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Również japoński pop.... głównie Eiko Shimamiya i Ayane... no i piosenki z anime =D

+ amerykański pop... za dużo żeby wemianiac... czasem jeszcze posłjucham Rocka, Trance'u i HH
 

monia251110

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Polski hiphop (k44, pfk, hemp gru itd), 50 Cent, Eminem, 2Pac, Dżem, Perfect itd...
Whitemilk :sexy:
A, no i Tiesto :p
 

Warnesis

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
151
Punkty reakcji
1
Miasto
Bielawa
Dobra ludzie teraz mi powiedzcie czym różni się hip hop od rapu? Bo widocznie mam coś z głową myśląc że hip hop to KULTURA a rap to MUZYKA, albo to naród nie wyedukowany:p
JA tylko rap
 
Status
Zamknięty.
Do góry